Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Jasno je da je Vojvodina, 1(klub koji je za 63 godine ucesca u nacionalnom fudbalskom takmicenju osvojio dva trofeja), uvek bila 2(trn u oku "vecitima"), otud i hapsenje njenih rukovodilaca...
Kakve veze ima 1 sa 2 a sve to sa onim što sam napisao?
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milutin šoškić o Džaji

UNIŠTIŠE SPORTSKU IKONU Legendarni Milutin Šoškić se ne miri sa načinom hapšenja DžajićaLegendarnom golmanu Milutinu Šoškiću teško je palo hapšenje DraganaDžajića. Juče je popularni Šole nacionale bio u poseti našoj redakciji. - Onakvim hapšenjem Džajić je unapred osuđen, a da nije ni saslušan – povišenim tonom će Šoškić. Kako ste se osećali kada ste videli Džaju sa lisicama?- Tužno. Bio sam u šoku. Danima nisam mogao da spavam. Nekome je očito odgovaralo da se velika sportska ikona poništi i uništi.Hteli ste da ga posetite u zatvoru?- Imao sam tu nameru. Međutim, prijatelji su mi rekli da neću moći doći do njega. To nije njegova bruka, nego bruka Srbije.I dalje mu dajete podršku?- Apsolutnu. Čudi me da navijači to ne rade. Ne tražim nikakav bunt, ali tražim podršku za Džaju. Od navijača Crvene zvezde i svih ostalih ljubitelja fudbala i sporta.Šta vas još nervira? ( :Hail: za pitanje)- Slaba reakcija iz Zvezde. Sadašnje rukovodstvo nije ni “dž” od Džajića. Na Marakanu su stigli nedavno i baš ih briga, a Džaja je tu proveo više od četiri decenije. Mnogo su me razočarali pasivnošću – zaključuje Šoškić.AMERIČKA KOLUMNASRPSKO PROKLETSTVOPosle povratka iz Amerike, gde je dugo bio trener reprezentacije, Šoškić se opredelio za novinarstvo. Piše za jedan američki list.- Baš sam završio tekst o Džaji i našem srpskom prokletstvu. Čudan smo narod – dodaje Šole.

Link to comment
Kakve veze ima 1 sa 2 a sve to sa onim što sam napisao?
Bergeru, lebac mu jebem, pa dokle?Zar ti ne zelis zaista jaku Vojvodinu, a ne samo jaku? Da je sadasnje rukovodstvo Crvene zvezde pohapseno, ja bih se nadao boljim vremenima. Nije valjda da verujes u Batine price o Evropskoj Vojvodini, kada je jasno da je jedini cilj njega i njemu slicnih da pokupe pare naustrb kluba. Znas li zasto je talambasao u sva zvona da ne da igrace vecitima? Pa zato sto isti igrac ne moze doneti profit i njemu i jos jednom takvom u Zvezdi ili Partizanu. Ukradeno se najteze deli.Inace...Koji to navijac u nasem fudbalu moze da se plasi druge lige za svoj klub? Ja se tome najiskrenije nadam. Pod jedan, kladio bih se u velike pare da bi poseta bila izuzetna. Nakon hapsenja i postavljanja rukovodstva koje radi posteno i kada bi javno bile predocene sve stavke svakog ugovora, svi bi pozeleli da vide novu, postenu, Zvezdu. Ja sanjam taj dan, pa da kao Torinezi napunimo stadion u drugoj ili trecoj ligi i navijamo za klub bez cinizma kojim je zagadjena svaka pobeda. Bez onog osecaja posle utakmice da izlazis iz pozorista u kome su rolu imali losi glumci i foliranti. Bez saznanja da za tvoj klub igraju losiji igraci od onih s klupe. Ako bude losa ekipa - neka je i losa, meni ce biti drazi tih 11 neznalica koji se kidaju od 11 Milovanovica kojima seva patka za pobedu.Cak i ako ne bude ni jedan vise mafijas uhapsen - opet zelim da se nasi pohapse. Pa da ko covek odem na gostovanje u neku selendru u kojoj ce protivnicki igraci ispunjavati zivotni san i kidati protiv Zvezde kao da im je poslednje, a ne da s druge strane gledam gomilu stakora koji znaju rezultat pre pocetka utakmice i mire se s tim.Dokurcilo mi je vise ovako. Sve je bolje od ovog blata koje mi iz godine u godinu sve vise gadi fudbal i Zvezdu.
Link to comment
Bergeru, lebac mu jebem, pa dokle?Zar ti ne zelis zaista jaku Vojvodinu, a ne samo jaku? Da je sadasnje rukovodstvo Crvene zvezde pohapseno, ja bih se nadao boljim vremenima. Nije valjda da verujes u Batine price o Evropskoj Vojvodini, kada je jasno da je jedini cilj njega i njemu slicnih da pokupe pare naustrb kluba. Znas li zasto je talambasao u sva zvona da ne da igrace vecitima? Pa zato sto isti igrac ne moze doneti profit i njemu i jos jednom takvom u Zvezdi ili Partizanu. Ukradeno se najteze deli.Inace...Koji to navijac u nasem fudbalu moze da se plasi druge lige za svoj klub? Ja se tome najiskrenije nadam. Pod jedan, kladio bih se u velike pare da bi poseta bila izuzetna. Nakon hapsenja i postavljanja rukovodstva koje radi posteno i kada bi javno bile predocene sve stavke svakog ugovora, svi bi pozeleli da vide novu, postenu, Zvezdu. Ja sanjam taj dan, pa da kao Torinezi napunimo stadion u drugoj ili trecoj ligi i navijamo za klub bez cinizma kojim je zagadjena svaka pobeda. Bez onog osecaja posle utakmice da izlazis iz pozorista u kome su rolu imali losi glumci i foliranti. Bez saznanja da za tvoj klub igraju losiji igraci od onih s klupe. Ako bude losa ekipa - neka je i losa, meni ce biti drazi tih 11 neznalica koji se kidaju od 11 Milovanovica kojima seva patka za pobedu.Cak i ako ne bude ni jedan vise mafijas uhapsen - opet zelim da se nasi pohapse. Pa da ko covek odem na gostovanje u neku selendru u kojoj ce protivnicki igraci ispunjavati zivotni san i kidati protiv Zvezde kao da im je poslednje, a ne da s druge strane gledam gomilu stakora koji znaju rezultat pre pocetka utakmice i mire se s tim.Dokurcilo mi je vise ovako. Sve je bolje od ovog blata koje mi iz godine u godinu sve vise gadi fudbal i Zvezdu.
Bati ne zameram ništa u vezi prodaje osim što je pustio Davidova, za ove sve ostale smo imali zamene, a dobili smo možda i više para nego što realno vrede. Batine priče o evropskoj Vojvodini su postale realnost. A naravno da ne volim što je takav jedan čovek morao da preuzme klub, da bi uopšte imao šansu da opstane, ali tvrdim da je i sa njim takvim, Voša igrala poštenije nego vaši večiti ikada. Ja sam gore samo napisao zašto je do ovoga došlo.A to se Zvezdi i Partizanu verovatno nikada neće desiti.
Link to comment
Batine priče o evropskoj Vojvodini su postale realnost.
Pa da, postale su realnost jer ste konačno dobili nekog gazdu koji je davao po par soma evra da se zatvori svaka utakmica koja treba (novcem od prodaje narkotika istim vama, ali to je već druga priča i on zbog nje nije uhapšen), što je omogućilo da se čitavim nizom nameštanja stvori "evropska Vojvodina". Pokenjam se na takvu Vojvodinu, gazdu, navijače, poklonike i sve koji imaju ovo ili ono pravdanje za kriminalne aktivnosti i svršavaju na sposobne gazde. *** Edited by teacher
obrisane nepristojnosti
Link to comment

Prijatelji fudbala su trenutno u prilici da se na 1 SOS-u uvere u dignitet clanova Zajednice Superlige na celu sa Acom.Bomba da padne, ne bi bilo nevinih zrtava.

Edited by Drug Chabor
Link to comment
Prijatelji fudbala su trenutno u prilici da se na 1 SOS-u uvere u dignitet clanova Zajednice Superlige na celu sa Acom.Bomba da padne, ne bi bilo nevinih zrtava.
Govorio je i 1 gospodin Džomba, čime dignitet i poštene namere Zajednice prvoligaša rastu u mojim očima. Nedostajao je samo začetnik i inspirator evropske Vojvodine pa da okupljanje mafijaških bosova bude potpuno...
Link to comment
Pa da, postale su realnost jer ste konačno dobili nekog gazdu koji je davao po par soma evra da se zatvori svaka utakmica koja treba (novcem od prodaje narkotika istim vama, ali to je već druga priča i on zbog nje nije uhapšen), što je omogućilo da se čitavim nizom nameštanja stvori "evropska Vojvodina". Pokenjam se na takvu Vojvodinu, gazdu, navijače, poklonike i sve koji imaju ovo ili ono pravdanje za kriminalne aktivnosti i svršavaju na sposobne gazde. ***
Ti kao grobar deliš lekcije, zar te nije sramota?
Link to comment
Pa da, postale su realnost jer ste konačno dobili nekog gazdu koji je davao po par soma evra da se zatvori svaka utakmica koja treba (novcem od prodaje narkotika istim vama, ali to je već druga priča i on zbog nje nije uhapšen), što je omogućilo da se čitavim nizom nameštanja stvori "evropska Vojvodina". Pokenjam se na takvu Vojvodinu, gazdu, navijače, poklonike i sve koji imaju ovo ili ono pravdanje za kriminalne aktivnosti i svršavaju na sposobne gazde. ***
pa kako drugojačije™ kad to isto rade i oni koji su pretplaćeni na titule... da nije možda voša mogla fer i poštenom igrom da uradi nešto više u ligi u kojoj je minimum 50% mečeva namešteno... i ja se iskenjam™ na takav partizan, a boga mi i zvizdu?.
Link to comment
Ti kao grobar deliš lekcije, zar te nije sramota?
Ja ne delim lekcije kao grobar, već kao nešto što nalikuje čoveku, a što se gnuša svih kriminalno-mafijaških aktivnosti, ma sa koje strane dolazili. Što se mene tiče, sutra neka dođu u Partizan i pohapse sve živo u njemu i izbace klub 4 ranga niže, a druge neka ni ne taknu i neka sve oslobode uključujući i crnogorskog mafijaša koji ti je zajahao klub, ja nemam ništa protiv i neću biti nezadovoljan. Najmanje ću da spočitavam drugima kako im smeta jak Partizan. Ti sa druge strane braniš kriminalce, ološ i govna, sve pod geslom "ima i gorih".
Link to comment
Ja ne delim lekcije kao grobar, već kao nešto što nalikuje čoveku, a što se gnuša svih kriminalno-mafijaških aktivnosti, ma sa koje strane dolazili. što se mene tiče, sutra neka dođu u Partizan i pohapse sve živo u njemu i izbace klub 4 ranga niže, a druge neka ni ne taknu i neka sve oslobode uključujući i crnogorskog mafijaša koji ti je zajahao klub, ja nemam ništa protiv i neću biti nezadovoljan. Najmanje ću da spočitavam drugima kako im smeta jak Partizan. Ti sa druge strane braniš kriminalce, ološ i govna, sve pod geslom "ima i gorih".
Varaš se, samo reci ti meni da li će i nekog drugog izbaciti u treću ligu. Da su mogli mnogo više da napakuju od jednog sumnjivog penala, uradili bi to. Za večite ima materijala bar 1000xviše, pa neće biti takvih stvari, samo bivše i odsutno rukovodstvo. A to da je Bata mafijaš nema zbora, i da nisam voleo što je došao u Vošu - uopšte nisam, niti želim da ga branim.Samo pričam o slektivnoj nepravdi i o njenim razlozima.
Link to comment
Samo pričam o slektivnoj nepravdi i o njenim razlozima.
Da nisi slepcina shvatao bi da, iako selektivna, pravda je ovoga puta bila na tvojoj strani (ukoliko si zaista navijac Vojvodine). Ukoliko si pored toga normalan covek, mora ti biti drago da vidis BKKa u zatvoru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...