Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brankica potvrđuje ono što je i laicima jasno: PPP je trenutno jedno od relevantnijih mesta za informisanje, a i razmenu mišljenja.Dopuštam da to ne govori o visokim dostignućima ovog foruma, već možda o niskim dometima ostalih.Brankici bih, u ime Patkometrista, poručio:- svaka čast na hrabrosti- malo više prethodnog informisanja o temama ne bi škodilo- takođe i malo više objektivnosti / pretpostavke nevinosti. Čisto da se ne bi olako iznosile lako oborive optužbeSrećno!

Link to comment
Da je utakmica registrovana 3:0 je poznata stvar. Da utakmica nije nameshtena postoji teoretska shansa, ali tvoja pricha mi izaziva samo a ha ha ha reakciju.
Da li je namerno stavljen igrac u tim (od Mise Marinkovica) nije lako dokazati. Ono sto jeste tacno je da je timu receno na poluvremenu sta je, i da su svi bili u soku. Kao i da je dogovoreno da "casno" izgube na terenu, umesto za zelenim stolom®
Link to comment
Brankica potvrđuje ono što je i laicima jasno: PPP je trenutno jedno od relevantnijih mesta za informisanje, a i razmenu mišljenja.Dopuštam da to ne govori o visokim dostignućima ovog foruma, već možda o niskim dometima ostalih.Brankici bih, u ime Patkometrista, poručio:- svaka čast na hrabrosti- malo više prethodnog informisanja o temama ne bi škodilo- takođe i malo više objektivnosti / pretpostavke nevinosti. Čisto da se ne bi olako iznosile lako oborive optužbeSrećno!
Kakve optužbe?
Link to comment
- takođe i malo više objektivnosti / pretpostavke nevinosti. Čisto da se ne bi olako iznosile lako oborive optužbe
Grohotom se smejem, Misko. Bas da vidim ko ce da ih tuzi zbog klevete (ja mislim da ce cutati kao zaliveni, osim malo qrchenja u rezimskim tabloidima)?
Link to comment

1 fajerbrand pričer se oglašava. pažljivo, od ovog se mož' rikne:

Лисице као медаља(Писмо Вука Драшковића Драгану Џајићу)slikaВук ДрашковићДраги наш Џајо,У Србији тапацираној изборним паролама да ћемо освојити Европу одвели су у затвор Тебе који си нашу Звезду, а тиме и Србију, попео на постоље шампиона Европе и света. Теби, застави милиона, пред камерама су натакли лисице и тај срамни и морбидни снимак поклонили нацији, хушкајући зла гладне и жедне да медијске екране и странице напуне покличима: ?Распни га?!За данашње српске опричнике, којима је Иван Грозни извор права, Ти си мафијаш и члан злочиначког удружења, јер је полицији и њеном тужиоцу и истражном судији наређено да то будеш. Сами признају да против Тебе немају ниједног доказа. Неко је, тврде они, доста давно, са нечијег приватног рачуна у банци узимао паре, а тај ?неко?, признају они, ниси био Ти. Утврдили су, кажу, ко није, али нису открили ко јесте, и због тога си Ти који ниси ? у затвору! По командној одговорности!Развукоше твоји тужиоци и распродаше у бесцење предузећа, фабрике, земљу, банке, фондове, клубове, енергију, сву Србију. Држава смо без нафте и са највише шеика. По команди тих шеика, по команди те мафије, Ти си мафија! Хоће криминалци да буду и борци против криминала! Преко Тебе, морално осрамоћеног, хоће нови Марко, син новог Тате, да за ситниш купи нашу Звезду, а Твој злочин је у томе што си рекао да си против. Бар Звезда и Партизан, рекао си, морају бити државни клубови. Ни Шпанци нису дозволили да тамо неки Марко купи Реал. Ето, Џајо, зашто си у затвору!Издржи! Ни њихова неће до зоре. Оним лисицама они су улисичили себе, а Теби су оне још једна медаља. Себе су насликали и себи урезали затворски број од нула. Ти си, поново, национални Џаја који буди полумртву Србију и пуни срца милиона српских ?делија?. Због Тебе сам, као млад, да бих Те гледао, одлагао испите на факултету. Под старе дане, могу опет, и желим то, да на ?Маракани? и београдским улицама узвикујем ?Џаја, Џаја?! Зачињеш дивно семе буне, која ће да груне!Бобију Чарлтону, а био си бољи од њега, британска краљица доделила је титулу ? сер. Ту титулу, Џајо, данас додељују Теби Твоји тамничари.Поздрављам Те оним покличем који су ?делије? наметнуле побуњеној Србији у последњој деценији минулог века: ?Хајмо, хајде, сви у напад?!
Link to comment
evo javili su mi da se uveliko na ovom forumu dopisujete sa mnom, valjda ubedjeni da ja nocu sedim i citam komentare pa na iste odgovaram.nemam vremena za to, ali zato Insajder kao ozbiljna emisija ima coveka koji je zaduzen samo da prati komentare na svim forumima, sajtovima itd..i da na iste po potrebi odgovara..kao sto se trudimo da odgovorimo na svaki mail koji dobijemo tako se trudimo i da pratimo sve sto drugi komentarisu. jer mi postojimo zbog javnosti pa nam je povratna reakcija gledalaca jako vazna. u njih spadate i svi vi..ma koliko da kritike cesto nisu argumentovane sve pratimo i uzimamo u razmatranjeKomentari koji se pojave pod Insiderom pisani su od strane osobe koja je za to ovlascenapozdrav svima i gledajte nas i daljebrankica
Nemoj se mučiti da komuniciraš sa njima pošto su "prezauzeti i ne sede noću čitajući komentare po kojekakvim forumima i odgovarajući na pitanja i prozivke".
OK, moguće je da jesam malo izvukao iz konteksta neke delove. Da sam preterao u ironisanju, i to je moguće. Ali stoji i da se Brankica (pretpostavimo da je ona stvarno pisala) ipak nama obraća kao kakvim zaludnicima koji samo sede ispred kompa i čekaju nju da im odgovori. Taj ton mi se ne sviđa ni malo. Ne znam kakve zasluge da ima morala bi sa malo više poštovanja da se ophodi prema svojim vernim gledaocima, kakvi mi zaista i jesmo. Onda, dakle zadužen je NEKO iz ekipe da visi po forumima i komunicira (ukratko rečeno) sa forumašima...i skuplja povratne informacije. Ako je ovo do sada bila komunikacija, ja onda stvarno ne znam pravo značenje te reči. Ljudi su vređani i prozivani, a svaka dobronamerna kritika ne da nije uzeta u obzir, kao što se navodi gore, već je bukvalno ismejana. Ako je to način da se njihovo veličanstvo ekipa iz Insajdera ponaša prema svojim gledaocima, onda nam takvi ne trebaju ovde. Postavljeno je do sada za 2 dana desetine pitanja, odgovora nisam video ni na jedno osim već spomenutog ismevanja na neke iznete stavove. Ne bi bilo loše da moderatori ovde malo zaštite i svoje članove, da ne kažem prijatelje, a ne samo nekog ko se predstavlja kao insajder i da mu se pridruži u prozivkama. Ne vidim da je bilo upozorenja na maliciozne komentare dotičnog. Bez disrespecta teacheru, ali ja sam ovako video stvari i prosto sam zgrožen i razočaran arogancijom ljudi iz te emisije koju toliko cenim i rado gledam...pa makar to bio i pojedinac iz njihovih redova. Ako nemaju nekog rečitijeg, kulturnijeg, ko ume argumentovano da se uključi u konstruktivnu raspravu onda neka batale ovo sve.
Link to comment
Ako je ovo do sada bila komunikacija, ja onda stvarno ne znam pravo značenje te reči. Ljudi su vređani i prozivani, a svaka dobronamerna kritika ne da nije uzeta u obzir, kao što se navodi gore, već je bukvalno ismejana. Ako je to način da se njihovo veličanstvo ekipa iz Insajdera ponaša prema svojim gledaocima, onda nam takvi ne trebaju ovde. Postavljeno je do sada za 2 dana desetine pitanja, odgovora nisam video ni na jedno osim već spomenutog ismevanja na neke iznete stavove. Ne bi bilo loše da moderatori ovde malo zaštite i svoje članove, da ne kažem prijatelje, a ne samo nekog ko se predstavlja kao insajder i da mu se pridruži u prozivkama. Ne vidim da je bilo upozorenja na maliciozne komentare dotičnog. Bez disrespecta teacheru, ali ja sam ovako video stvari i prosto sam zgrožen i razočaran arogancijom ljudi iz te emisije koju toliko cenim i rado gledam...pa makar to bio i pojedinac iz njihovih redova. Ako nemaju nekog rečitijeg, kulturnijeg, ko ume argumentovano da se uključi u konstruktivnu raspravu onda neka batale ovo sve.
1) Iole ozbiljan novinar neće koristiti anonimne forumske insajderske informacije kao nekakav izvor.2) Ako misliš da ovaj eminentni forum zavređuje nekakve posebne PR skills, živiš u dubokoj zabludi.3) "Konstruktivna rasprava"? Videti pod 1. i 2. Ko ima vremena i živaca da kroz tridesetak strana odvaja žito od kukolja, neka mu služi na čast... Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Bez disrespecta teacheru, ali ja sam ovako video stvari i prosto sam zgrožen i razočaran arogancijom ljudi iz te emisije koju toliko cenim i rado gledam...pa makar to bio i pojedinac iz njihovih redova.
Vanity... definitely my favorite sin.1 sasvim normalna i očekivana reakcija u zemlji Srbiji. Ovde će ljudi radije izvršiti sepuku nego što će kulturno i bez padanja u vatru prodiskutovati na temu teoretske mogućnosti da su negde možda pogrešili ili nečemu možda pristupili na ne baš najbolji način. Edited by beowl
Link to comment
tićeru, tićeru, baš si azgodan™ :fashisto: pitao sam ozbiljno, nisam se šaliJo... ajd onda bar odgovori sa da ili ne(ako znaš), drugi neće znati šta sam pitao... -_-
To je zaista nebitna informacija. Evo obavezujem se da ću pitati, pa ću ti poslati na PM.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...