Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Neko iz administracije Zvezde je pogresno tumacio propise i stavio u tim Glogovca i Lalatovica iako nisu imali pravo da igraju zbog kartona. Na poluvremenu delegat je pitao zasto su to uradili i saopstio im da ce utakmica biti registrovana 3:0 za Seltu. Zamisli da Zvezda prodje a posle par dana stigne vest o eliminaciji za "zelenim stolom" . Bio bi to do tada nevidjeni skandal. Zato je doneta odluka da se utakmica izgubi i ispadne na terenu, a to priznaces nije nista novo. Vest o registraciji utakmice sluzbenim rezultatom je prosla prilicno nezapazeno.
A ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

normalno da se nikada nece iskoreniti...sta ste se svi nalozili oko tih silnih hapsenja...jel tebi mozda ukrao pare...jel ukrao mozda od nekoga koga poznajes...nije...uzeo je novac od sebi slicnih i sad posle ne znam koliko godina je to nekome zasmetalo...a ucesnici u insajderu su vrhunski...tanovic, curkovic, bulic...i svaki od njih priznaje svoju umesanost ali naravno niko nece za to odgovarati...mene vise brine recimo sto se za silovanje u ovoj zemlji dobija kazna od oko 3 godine i sto neko moze opusteno da ti uleti na gajbu i da ti zarije noz u glavu i da za to popije jos neku smesniju kaznu a cak i da izadje uz kauciju ili dobro vladanje...smaraci smaracki onanisete kao da prvi put vidite ili cujete za teme o kojima se insajder bavi...ako je ranije bilo toliko malverzacija zasto se ne privedu i sadasnji celnici klubova...kao da toga sada nema...i svi vi borci protiv korupcije eno vam ga miskovic pa se protiv njega borite
:Hail:
Link to comment
Nik "insider" koristi jedan od članova/članica ekipe Insajdera. U jednom od postova u kome se potpisala, Brankica se obratila Parapsihopatolozima.
Teacheru banuj ovoga ^^ otkriva stvarni identitet forumasa...A sad ozbiljno, odakle ti to da bas insider radi na Insajderu i da je ono stvarno bila Brankica?
Link to comment
Teacheru banuj ovoga ^^ otkriva stvarni identitet forumasa...A sad ozbiljno, odakle ti to da bas insider radi na Insajderu i da je ono stvarno bila Brankica?
Pokušaj da mi veruješ, jer neću zapravo da otkrivam identitet.
Link to comment
tićeru vidim demokratija rula ovde u punom sjaju :lol: moj zaključak je bio isti kao i tvoj, s tom razlikom što ja tebi ne mogu da brišem postove... -_-
Niko nije spomenuo demokratiju. Još jednom:Nemojte se glupirati i patkometrisati na ovom topiku. Brišem jednim potezom obarača.
Link to comment
Nik "insider" koristi jedan od članova/članica ekipe Insajdera. U jednom od postova u kome se potpisala, Brankica se obratila Parapsihopatolozima.
Wow! Jel mozemo to da upisemo u CV :lol: .
Link to comment
Pokušaj da mi veruješ, jer neću zapravo da otkrivam identitet.
Ovaj topik je kao latinoameričke serije. Najniži nivo zabave koji je na Forumu uopšte moguć. Gori je i od rasprava gore na politici.
Link to comment
Ovaj topik je kao latinoameričke serije. Najniži nivo zabave koji je na Forumu uopšte moguć. Gori je i od rasprava gore na politici.
Odlično. Znači na dobrom smo putu...
Link to comment
Realno.
U redu ako ne verujes u to. Samo mi reci sta je veci skandal i sta izaziva vece posledice ? Prolazak u sledecu rundu na terenu i kasnija eliminacija zbog nesposobnosti administracije kluba ili jos jedan evropski poraz, pored koga ce mozda neko staviti oznaku sumnjivog ali koji ce se ubrzo utopiti u more slicnih. A cinjenica da je mec registrovan 3:0 za Seltu je istinita. Sajt Uefe, drugi dokaz .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...