Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

U koliko sati i koji dan je insajder :unsure: ,ja sam odgledao samo jednu :(
To je valjda ono sto ide jako kasno, ono kad se cika i teta ili cak vise cika i teta a nekad i samo tete ili samo cike poskidaju goli pa onda vriste dok jedni drugima rade razne stvari.Ma gadna jedna stvar. :wink:
Link to comment
Nikad niko nije uspeo da u 5 reci bolje objasni zbog cega se korupcija i kriminal ovde nikada nece iskoreniti... :rolleyes:
normalno da se nikada nece iskoreniti...sta ste se svi nalozili oko tih silnih hapsenja...jel tebi mozda ukrao pare...jel ukrao mozda od nekoga koga poznajes...nije...uzeo je novac od sebi slicnih i sad posle ne znam koliko godina je to nekome zasmetalo...a ucesnici u insajderu su vrhunski...tanovic, curkovic, bulic...i svaki od njih priznaje svoju umesanost ali naravno niko nece za to odgovarati...mene vise brine recimo sto se za silovanje u ovoj zemlji dobija kazna od oko 3 godine i sto neko moze opusteno da ti uleti na gajbu i da ti zarije noz u glavu i da za to popije jos neku smesniju kaznu a cak i da izadje uz kauciju ili dobro vladanje...smaraci smaracki onanisete kao da prvi put vidite ili cujete za teme o kojima se insajder bavi...ako je ranije bilo toliko malverzacija zasto se ne privedu i sadasnji celnici klubova...kao da toga sada nema...i svi vi borci protiv korupcije eno vam ga miskovic pa se protiv njega borite
Link to comment
jel tebi mozda ukrao pare...jel ukrao mozda od nekoga koga poznajes...nije...
Jeste, ukrao je i od mene. Kada utajis od drzave ukrao si i od mene i od tebe i od komsije i od svakog od nas. I sve dok je takvih magaraca kao sto si ti krasce se sakom i kapom i dalje, jer boze moj nije strasno "malo kraduckati"...
Link to comment
Ako mogu i ja da dam svoj skroman doprinos Insajderu.- niko do sada nije obratio pažnju na utakmicu Selta-Zvezda, čini mi se da je posle toga Drulić i prodat. Ta utakmica je na poluvremenu u španiji nameštena.-možda možete da pitate i Marjana Markovića za zdravlje i zašto su ga sakrivali jedno vreme, ne bih da imenujem čoveka koji ga je sakrivao jer ga znam. Nisam hteo ovo da pišem ali te stvari su rađene zbog Džaje, da malo makar razbiju predrasudu svi oni koji je uopšte imaju o "legendi". Fudbalski svaka čast, ime je ukaljano i time se sad treba baviti.-malo se govori o Piksiju.Jedan ok kulturnijih i normalnijih ljudi u Zvezdi Mirko Abramović je prilikom odlaska Piksija rekao "da takvo govno od čoveka davno nije upoznao,između ostalog i da je dobro upropastio zvezdu". Inače taj čovek ne koristi takav vokabular.-možda možete da navedete i najsvežiji primer,kada je Bragi bio dovoljno tačno 2:0 za prolazak dalje pa da ne misli na ostale rezultate :unsure:
Nemoj se mučiti da komuniciraš sa njima pošto su "prezauzeti i ne sede noću čitajući komentare po kojekakvim forumima i odgovarajući na pitanja i prozivke".
Link to comment
Nemoj se mučiti da komuniciraš sa njima pošto su "prezauzeti i ne sede noću čitajući komentare po kojekakvim forumima i odgovarajući na pitanja i prozivke".
Ajde sad pročitaj još jednom šta je napisano...
Link to comment
Ako mogu i ja da dam svoj skroman doprinos Insajderu.- niko do sada nije obratio pažnju na utakmicu Selta-Zvezda, čini mi se da je posle toga Drulić i prodat. Ta utakmica je na poluvremenu u španiji nameštena.-možda možete da pitate i Marjana Markovića za zdravlje i zašto su ga sakrivali jedno vreme, ne bih da imenujem čoveka koji ga je sakrivao jer ga znam. Nisam hteo ovo da pišem ali te stvari su rađene zbog Džaje, da malo makar razbiju predrasudu svi oni koji je uopšte imaju o "legendi". Fudbalski svaka čast, ime je ukaljano i time se sad treba baviti.-malo se govori o Piksiju.Jedan ok kulturnijih i normalnijih ljudi u Zvezdi Mirko Abramović je prilikom odlaska Piksija rekao "da takvo govno od čoveka davno nije upoznao,između ostalog i da je dobro upropastio zvezdu". Inače taj čovek ne koristi takav vokabular.-možda možete da navedete i najsvežiji primer,kada je Bragi bio dovoljno tačno 2:0 za prolazak dalje pa da ne misli na ostale rezultate :unsure:
Uvek mi je bilo zanimljivo da su utakmice koje klub za koji se navija izgubi namestene, kao i slucaj da su utakmice koje najveci rival dobije takodje namestene.Verovatno je u pitanju bezanje od cinjenice da tvoj tim jednostavno nije dovoljno dobar. Kod utakmice sa Seltom prica je drugacija. Neko iz administracije Zvezde je pogresno tumacio propise i stavio u tim Glogovca i Lalatovica iako nisu imali pravo da igraju zbog kartona. Na poluvremenu delegat je pitao zasto su to uradili i saopstio im da ce utakmica biti registrovana 3:0 za Seltu. Zamisli da Zvezda prodje a posle par dana stigne vest o eliminaciji za "zelenim stolom" . Bio bi to do tada nevidjeni skandal. Zato je doneta odluka da se utakmica izgubi i ispadne na terenu, a to priznaces nije nista novo. Vest o registraciji utakmice sluzbenim rezultatom je prosla prilicno nezapazeno.
Link to comment

Iskulirajte malo sa vasim ego-tripovima, savetima za novinare (mozda i jedini koji to ime i zasluzuju)...Svako je najpametniji, svako je strucnjak za sve - pa dobro, zasto sedite onda na forumu, zasto niste konsultant revizorske kuce, finansijske policije, deo dzet-seta?Javno su recene "tajne" koje "svako zna". Dobro. "Pomesani" su zarada i prihodi? Dobro (ja kazem pogledajte oept tu epizodu).Uhvatili ste se semantike, ali razmisljate detinjasto. Oni ne mogu da otkriju sve, vec samo da pokrenu debatu koja bi nagnala vlasti da intervenise, i to je sve.

Link to comment

Insider je lazni car shimpr mali... kakva crna Brankica.Harperu naklon za pominjanje Nislije, najbolji cevap prave...A vama koji koristite Nietzsche cu poslati ziro racun pa platite pravo koriscenja ili cu presaviti tabak! angry.gif

Link to comment
evo javili su mi da se uveliko na ovom forumu dopisujete sa mnom, valjda ubedjeni da ja nocu sedim i citam komentare pa na iste odgovaram.nemam vremena za to, ali zato Insajder kao ozbiljna emisija ima coveka koji je zaduzen samo da prati komentare na svim forumima, sajtovima itd..i da na iste po potrebi odgovara..kao sto se trudimo da odgovorimo na svaki mail koji dobijemo tako se trudimo i da pratimo sve sto drugi komentarisu. jer mi postojimo zbog javnosti pa nam je povratna reakcija gledalaca jako vazna. u njih spadate i svi vi..ma koliko da kritike cesto nisu argumentovane sve pratimo i uzimamo u razmatranjeKomentari koji se pojave pod Insiderom pisani su od strane osobe koja je za to ovlascenapozdrav svima i gledajte nas i daljebrankica
Nemoj se mučiti da komuniciraš sa njima pošto su "prezauzeti i ne sede noću čitajući komentare po kojekakvim forumima i odgovarajući na pitanja i prozivke".
Pročitao. I? U čemu je problem?
Ajde još jednom.
Link to comment
Insider je lazni car shimpr mali... kakva crna Brankica.
Bogami, jeste Brankica. Poznao sam je po rečenici "Insajder je ozbiljna emisija i...
Nik "insider" koristi jedan od članova/članica ekipe Insajdera. U jednom od postova u kome se potpisala, Brankica se obratila Parapsihopatolozima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...