Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brankice saveznikove postove nikako ne bi trebalo da uzimaš za ozbiljno. Njegovo postovanje se sastoji u veličanju crnogorske mafije(a i naše), fudbalskih neznalica (totalnih), i to ide dotle da se divi retardima koji ne znaju loptu da šutnu. Mafija koja se pokušava razotkriti javno za njega su sportski radnici. Ostale kritike možda treba pročitati, mada sačekaćemo i ostale emisije. Nije loše ni ovo za sada.

Link to comment
Jebote, šta je taj Zeka? Neko božanstvo? Na koju foru opstaje? Nemoguće da tu nema nečeg okultnog, natprirodnog i zastrašujućeg...Ne bi me čudilo da se ispostavi da je neki bog iz davnina ili makar neko stvorenje koje je Odin blagoslovio večnim životom i aurom moći...
:Hail: nikad ne videh da je neko slikovitije opevao UDBU... :wub:
Link to comment

Nešto sumnjam u autentičnog novopridošlog nam Insider-a. Prosto ne verujem da bi neko ko provede tolike dane ili mesece istraživajući i praveći serijale sjajnih emisija, bez dileme, mogao tek tako da bupne na nekakav "zaludan" i za javnost nebitan forum i počne da proziva već u prvom postu i da čašćava ljude sa uvredama. Jednostavno ne verujem da je to stil i nivo bilo koga iz Insidera, pogotovu ne Brankice. Moguće je da ima nekakvih snimatelja ili montažera koji su "laki na obaraču" i tanki sa živcima pa da eto imaju neke informacije šta će se desiti u naredne 2 epizode čime valjda pokušavaju da dokažu svoju autentičnost. U principu, svako ovde zna da ima 6 epizoda, a na osnovu prve 4 nije teško zaključiti da će menadžeri i cifre biti tema i preostalih epizoda. Dakle, ništa novo nismo saznali. Ukoliko osoba koja se predstavlja kao Insider stvarno ima nekakve veza sa istoimenom emisijom neka se uključi u diskusiju na razuman i konstruktivan način, neka nas prosvetli o zabludama koje imamo i neka odgovori na sva dobronamerna i kulturno postavljena pitanja. Garantujem da niti u jednom jedinom postu sa kritikom Insidera nema zle krvi već naprotiv - svi ovde smo ljubitelji teorije zavera, jasno nam je šta se radi i kako se radi u ovoj zemlji i naprosto uživamo u javnom obelodanjivanju onoga što svi znaju, upiranju prsta u "nedodirljive" i provociranju istih u neprijatnim i oštrim intrvjuima. Većina je stekla utisak da ta oštrina slabi kako koja emisija prolazi, da bi kulminiralo u poslednjoj emisiji o CZ i Partizanu kada je pola emisije Ivan Ćurković sedeo pred kamerom i opušteno negirao sve što je priupitan. Niti jednog malo "bezobraznijeg" pitanja bar da mu bude upućeno. To je onako - baš "interesantno". Sećam se kako su rešetani Čeda i Beba kada su sedeli na toj istoj stolici - Insider style. Da je Ćure tako pritegnut, bar bi se malo zacrveneo ili preznojio. Eto, to je recimo ono što je meni najviše smetalo. Ovaj put neću ciframa, amortizacijama i porezu. Ako je utaja poreza jedini greh uprava i glavešina ova 2 kluba u zadnjih 15ak godina onda niste ni trebali da pravite emisiju. Tako nešto se praktično ni ne računa u krivično delo u ovoj zemlji.Bez obzira na sve primedbe (dobronamerne, bez ikakve dileme) želim da dam punu podršku projektu Insider koji predstavlja jednu od retkih dobrih stvari zadnjih godina na našem TV nebu i neka se samo nastavi u istom smeru....ali bez spuštanja ritma. Samo oštro i beskompromisno!!!

Edited by ducca
Link to comment
Brankice saveznikove postove nikako ne bi trebalo da uzimaš za ozbiljno. Njegovo postovanje se sastoji u veličanju crnogorske mafije(a i naše), fudbalskih neznalica (totalnih), i to ide dotle da se divi retardima koji ne znaju loptu da šutnu. Mafija koja se pokušava razotkriti javno za njega su sportski radnici. Ostale kritike možda treba pročitati, mada sačekaćemo i ostale emisije. Nije loše ni ovo za sada.
Ti si zvezdaš i tvoje provokacije su smešne kao i tim za koji navijaš. Kad ti je Gavranenko uzor.
Otkako je krenuo Insajder i cela ta priča gotovo sve što je rekao u smislu podrške akciji je bila klasična patkometrija, gde je stalno premeravao koliki su zvezdaši kriminalci, kako su ovo ili ono, uz poneku generalnu frazu u opštem smislu, a sada je udario i u relativizaciju, što se diraju odgovorni i poslovni ljudi. ... ... Sa maskom intelektualca, u stilu da njega treba neko u nešto da ubeđuje.
Činjenice, neoborive činjenice. Otkako je krenuo Insajder napisao sam na topiku o tome tri kratka posta (30.01. u 3:13, 06.02. u 00:09 i 11.02. u 23:13.).Kao što vidiš, sve to što ti navodiš da sam ja pisao o mafiji, "zvezdašima kriminalcima" i "udaranje u relativizaciju" postupaka "poslovnih ljudi" su potpune nebuloze i postoje samo u tvojoj glavi. Već sam ti predlagao samobanovanje. Krajnje je vreme. Razbolećeš se ozbiljno, čoveče.
Link to comment

Deder lepo savezniče, reci ti nama da li treba Zeku, Bjeku i Ćureta u 'aps? Znači, nevezano za to hoće li im se nešto dokazati i šta, da li će biti uhapšeni gospodski ili ahumano™, da li su mnogo jaki ili a™ - čisto me zanima, da li bi voleo da ih vidiš iza rešetaka? Onako, sa ljudske strane? Ili si suviše moralan da bi dozvolio da krhke individue pate pred pretnjama masovnog linča i ljudski život neljudi ceniš suviše, bez obzira na to šta su učinili (1793 puta)? Ili smatraš da im uopšte nije mesto tamo?

Link to comment

ovo sa hapsenjem dzaje stvarno nema smisla...jeste da navijam za partizan ali sta se svi loze oko ovih hapsenja...ukro covek pare pa sta...jel ubio nekog nije...jel opljacko banku nije...nije ukrao pare od gradjana kao sto su mnogi to radili pa su se opet izvukli...u insajderu se pominju svi zivi da su krali i namestali...neki cak i javno to priznaju ali niko ne tereti za to...gde su zec, bik, terza, bulic...inace brankici svaka cast za ovo sto je uradila

Link to comment

evo javili su mi da se uveliko na ovom forumu dopisujete sa mnom, valjda ubedjeni da ja nocu sedim i citam komentare pa na iste odgovaram.nemam vremena za to, ali zato Insajder kao ozbiljna emisija ima coveka koji je zaduzen samo da prati komentare na svim forumima, sajtovima itd..i da na iste po potrebi odgovara..kao sto se trudimo da odgovorimo na svaki mail koji dobijemo tako se trudimo i da pratimo sve sto drugi komentarisu. jer mi postojimo zbog javnosti pa nam je povratna reakcija gledalaca jako vazna. u njih spadate i svi vi..ma koliko da kritike cesto nisu argumentovane sve pratimo i uzimamo u razmatranjeKomentari koji se pojave pod Insiderom pisani su od strane osobe koja je za to ovlascenapozdrav svima i gledajte nas i daljebrankica

Link to comment
evo javili su mi da se uveliko na ovom forumu dopisujete sa mnom, valjda ubedjeni da ja nocu sedim i citam komentare pa na iste odgovaram.nemam vremena za to, ali zato Insajder kao ozbiljna emisija ima coveka koji je zaduzen samo da prati komentare na svim forumima, sajtovima itd..i da na iste po potrebi odgovara..kao sto se trudimo da odgovorimo na svaki mail koji dobijemo tako se trudimo i da pratimo sve sto drugi komentarisu. jer mi postojimo zbog javnosti pa nam je povratna reakcija gledalaca jako vazna. u njih spadate i svi vi..ma koliko da kritike cesto nisu argumentovane sve pratimo i uzimamo u razmatranjeKomentari koji se pojave pod Insiderom pisani su od strane osobe koja je za to ovlascenapozdrav svima i gledajte nas i daljebrankica
:D
Link to comment
Baš si Niče, i to onaj poludeli, pred sam kraj života... :wub:
Ni jednu jedinu rečenicu više ne mogu da smislim kojom bih objasnio najdublji prezir koji osećam prema tvojim postovima i tvom načinu razmišljanja.
Link to comment
evo javili su mi da se uveliko na ovom forumu dopisujete sa mnom, valjda ubedjeni da ja nocu sedim i citam komentare pa na iste odgovaram.nemam vremena za to, ali zato Insajder kao ozbiljna emisija ima coveka koji je zaduzen samo da prati komentare na svim forumima, sajtovima itd..i da na iste po potrebi odgovara..kao sto se trudimo da odgovorimo na svaki mail koji dobijemo tako se trudimo i da pratimo sve sto drugi komentarisu. jer mi postojimo zbog javnosti pa nam je povratna reakcija gledalaca jako vazna. u njih spadate i svi vi..ma koliko da kritike cesto nisu argumentovane sve pratimo i uzimamo u razmatranjeKomentari koji se pojave pod Insiderom pisani su od strane osobe koja je za to ovlascenapozdrav svima i gledajte nas i daljebrankica
Dacu vam ja jedan predlog.Obratite paznnju na utakmice koje je Partizan igrao u kupu Uefa, i na kretanja kvota na celokupnom kladionicarskom trzistu. Pri tom ne mislim na srbiju, vec na velike azijske kladionice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...