Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Zaro, ako sam pogresno procitao izmedju redova, onda izvinjenje.A od Insajdera ne zavisi pokretanje optuznice. Njihovo je da iznesu javno ono sto "svi znaju", a sto vlasti ne zele da procesuiraju.Vec x puta je komsijskim donovima omoguceno da sklone papire, sto (siguran sam) ne znaci da policija NEMA materijala da ih sprovede do CZ-a. Insajder je samo ubrzao pricu. Ipak, pokazace se da li je obraz osetljiviji od javnosti - tj ko ce duze da izdrzi. Na zalost, po svemu sudeci, obraz ce da potraje oho-ho.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Insajder nije sud
Nije ali pretenduje da bude ozbiljna emisija a to zahteva i ozbiljniju pripremu.Pouzdano znam da u policiji ima vrhuhskih strucnjaka iz oblasti finansija i nadam se da oni ozbiljno gaze po dokumentaciji.
Link to comment
druze..., samim tim sto je prikazan manji prihod od realnog, postoji osnova za krivicnu prijavu, probaj da napravis tako nesto u svojoj firmi...
Znas li ti koliko AD u ovoj zemlji ni blizu ne prijavljuju svoje realne prihode, dobit a samim tim ne isplacuju akcionarima dividende?
Link to comment
Da ali kojote, to da su oni platili 800.000 drzava je znala i pre nego sto je insajder napravljen to su znali svi, jer su im ti izvestaji prolazili kao validni
Pa u tome je i poenta. Drzava mora da se natera da reaguje i da to istrazi ko je progledao kroz prste. Ne mogu oni sami da lapaju lovu.
Link to comment
Znas li ti koliko AD u ovoj zemlji ni blizu ne prijavljuju svoje realne prihode, dobit a samim tim ne isplacuju akcionarima dividende?
znam..., i iskreno se nadam da ce svi odgovorni zaglaviti gabuluda li je to olaksavajuca okolnost za ove lopurde? Edited by nexus13
Link to comment
Šta tanko bre čoveče? Alo?Pa rečeno je tačno koji ugovor je falsifikovan u Zvezdi i na koji način,koliko miliona je ukradeno...Rečeno je tačno ime firme preko koje je Partizan krao,kako i gde je bila registrovana,kako se kralo...Pa šta treba više? Da ih Brankica osudi?
Link to comment
znam..., i iskreno se nadam da ce svi odgovorni zaglaviti gabuluda li je to olaksavajuca okolnost za ove lopurde?
Ma nije brate, ne kontate me. Ja zaista mislim da su promasili tematiku koju su trebali da istrazuju, ili je to samo u ovoj epizodi. Nista nisu spektakularno rekli, trebali su ono oko Petah Tikve, Zeta-Partizan itd itd...
Link to comment
Pa cekaj, tebi nije dovoljan podatak da su Zevezda i Partizan zajedno od 2002 platili porez 800.000 eura?????????????? Pa to je i svrha ove emisije, da primora vlast na akciju.
To je suma koja je placena na ime poreza na dobit. Ona nije relevantna jer taj porez nije adekvatno merilo. Inace izrecena je i neistina o visini tog poreza, njegova visina je 10% za sve poreske obveznike, nije tacno da klubovi placaju upola manje . Edited by Barrister
Link to comment

Kao i u svakoj drugoj firmi završni računi se štimuju.I meni moja bukkiperka prikazuje neke dnevnice za putovanja, PR evente i neke druga čudesa na osnovu kojih dižem keš i smanjujem razliku prihod - rashod, ali nenormalno je da očekujem da mi sakrije ako mi je u firmu ušla neka enormna uplata. Ovo što je Pikse uradio sa istovremenim eliminisanjem igrača koji su opterećeni tim nekim menaĐžerskim potraživanjima je bilo mnogo dobro za Czv, ali je toliko nakaradno i "netransparentno" urađeno pa je i ova zvezdina zvezda postala najveći kandidat da bude viđena sa lukavim životinjkama na rukama.Inače, najveći utisak na mene u ovom Insajderu je ostavio onaj gol Kežmana komšijama u 90. minutu. Transparentno - do bola.

Link to comment
druze..., samim tim sto je prikazan manji prihod od realnog, postoji osnova za krivicnu prijavu, probaj da napravis tako nesto u svojoj firmi...
Da sam u vrhu vlasti, problema ne bi imao, i njima bi dao nesto
Link to comment
šta tanko bre čoveče? Alo?Pa rečeno je tačno koji ugovor je falsifikovan u Zvezdi i na koji način,koliko miliona je ukradeno...Rečeno je tačno ime firme preko koje je Partizan krao,kako i gde je bila registrovana,kako se kralo...Pa šta treba više? Da ih Brankica osudi?
Za prvi bold Dzaja u zatvoruZa drugi bold bice neverovatno tesko dokazati, jer su u vreme sankcija brojne firme poslovale tako
Link to comment
To je suma koja je placena na ime poreza na dobit. Ona nije relevntna jer taj porez nije adekvatno merilo. Inace izrecena je i neistina o visini tog poreza, njegova visina je 10% za sve poreske obveznike, nije tacno da klubovi placaju upola manje .
O da ovo sam zaboravio, svi placaju porez 10%
Link to comment
Za drugi bold bice neverovatno tesko dokazati, jer su u vreme sankcija brojne firme poslovale tako
To ti misliš. To je već dokazano i pokazano. Samo je pitanje kad i da li će reagovati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...