Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

A kome ide?
Pa tu su uracunate plate igraca, provizije ovih menadzera i tako to.Da se razumemo ja znam da su krali, ali u odnosu na prve tri epizode ovde je kao nesto receno a u stvari nije nista.Jedini plus je sto ce sad da se prica o tome, a dal ce biti nesto uradjeno videcemo.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa tu su uracunate plate igraca, provizije ovih menadzera i tako to.Da se razumemo ja znam da su krali, ali u odnosu na prve tri epizode ovde je kao nesto receno a u stvari nije nista.Jedini plus je sto ce sad da se prica o tome, a dal ce biti nesto uradjeno videcemo.
Brate, da li si ti svestan kako funkcioniše računovodstvo?
Link to comment

Jako tanko.Ocekivao sam vise i ozbiljnije.Ta ekonomsko-finansijska vestacenja su najzajebanija i mogli su da kontaktiraju nekoga iz te struke pa da izadju sa ozbiljnijim argumentima a ne kako mali djokica zamislja poresku utaju.To sto je svima jasno da je tu neko prisvajao novac i bogatio se nije dovoljno, moraju se naci dokazi koji su upotrebljivi na sudu inace pisi propalo.Nadam se da policija raspolaze boljim informacijama od Brankice.

Edited by Ted
Link to comment
Не могу да поверујем да појединци овде и даље могу да нађу некаква оправдања за "своје".Па Жаро, имаш ли образа?
????Gde sam ja njih opravdao majke ti?
Link to comment
Brate, da li si ti svestan kako funkcioniše računovodstvo?
Jesam! I upravo je mozda u tome greska sto su se na to koncetrisali, sto nisu doveli nekog pa da ponovo pokrene pricu oko namestanja utakmica??? To je em svezije a em moze vise dokaza da se iscupa
Link to comment
Pa i to, a takodje ako se kaze transfer 5 miliona ne znaci da klubu ide toliko
Pa ne moze Brankica da kaze sta znaci stavka "amortizacija". To treba da odradi policija. Oni nece da se pojave pred kamere, a kamoli da dopuste Brankici da kopa po dokumentaciji. Ovo je poziv policiji da radi, zato sto je ocigledno da oni vec 20 godina pustaju ove da kradu.
Link to comment
Jako tanko.Ocekivao sam vise i ozbiljnije.Ta ekonomsko-finansijska vestacenja su najzajebanija i mogli su da kontaktiraju nekoga iz te struke pa da izadju sa ozbiljnijim argumentima a ne kako mali djokica zamislja poresku utaju.To sto je svima jasno da je tu neko prisvajao novac i bogatio se nije dovoljno, moraju se naci dokazi koji su upotrebljivi na sudu inace pisi propalo.Nadam se da policija raspolaze boljim informacijama od Brankice.
Insajder nije sud
Link to comment
Jako tanko.Ocekivao sam vise i ozbiljnije.Ta ekonomsko-finansijska vestacenja su najzajebanija i mogli su da kontaktiraju nekoga iz te struke pa da izadju sa ozbiljnijim argumentima a ne kako mali djokica zamislja poresku utaju.To sto je svima jasno da je tu neko prisvajao novac i bogatio se nije dovoljno, moraju se naci dokazi koji su upotrebljivi na sudu inace pisi propalo.Nadam se da policija raspolaze boljim informacijama od Brankice.
Pa cekaj, tebi nije dovoljan podatak da su Zevezda i Partizan zajedno od 2002 platili porez 800.000 eura?????????????? Pa to je i svrha ove emisije, da primora vlast na akciju.
Link to comment
Zaro je na neki nacin upravu, iako se zna da su lopovi, po meni ovo nije dovoljno da se neko optuzi, jedino Cureta na poligraf pa neka peva :)
druze..., samim tim sto je prikazan manji prihod od realnog, postoji osnova za krivicnu prijavu, probaj da napravis tako nesto u svojoj firmi...
Link to comment
Zaro je na neki nacin upravu, iako se zna da su lopovi, po meni ovo nije dovoljno da se neko optuzi, jedino Cureta na poligraf pa neka peva :)
Curkovicu ne mogu nista. Ima dvojno drzavljanstvo, dekoracije, zbog toga je i pristao da prica za emisiju.
Link to comment
Pa cekaj, tebi nije dovoljan podatak da su Zevezda i Partizan zajedno od 2002 platili porez 800.000 eura?????????????? Pa to je i svrha ove emisije, da primora vlast na akciju.
Da ali kojote, to da su oni platili 800.000 drzava je znala i pre nego sto je insajder napravljen to su znali svi, jer su im ti izvestaji prolazili kao validni
Link to comment

Bilo je nekih dobrih elementa (npr. sporazumni raskidi ugovora prilikom odlaska igraca u Zvezdi). Ali u globalu u epizodi ima previse amaterizma. Posebno pozivanje na transfermarkt kao izvor, pa sabiranje transfera igraca Zvezde 2006 iako je u suprotnosti sa pricom o procentima koje su uzimali razni menadzeri od te prodaje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...