Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

a) Pod 2, u samom vrhu Delija postoji odredjeni broj ljudi koji su finansijski dobro prosli od druzenja sa Dzajom. 99% tih likova vec duze vreme nije aktivno.b) Da li ta tvrdnja vazi i posle sletanja Terze na aerodrom?
a) Putovali su Dzajini neaktivni na tekmu sa Levadijom, a znamo sta je bilo u avionu.b) U CG nema mafije. Edited by MiddleClass
Link to comment
Pod 1, taj tekst je najverovatnije nastao tako sto su ga napisali novinari bez znanja bilo koga iz Delija. Kladio bih se da se nisu ni iscimali da pozovu nekoga telefonom, a ako jesu 99% su dobili odgovor "Bez komentara".Pod 2, u samom vrhu Delija postoji odredjeni broj ljudi koji su finansijski dobro prosli od druzenja sa Dzajom. 99% tih likova vec duze vreme nije aktivno.Da li ta tvrdnja vazi i posle sletanja Terze na aerodrom?
boldovano bas i nije tacno....
Link to comment

Најбољи је Миловановићев аргумент где каже, "да мене протежира нека мафија ја бих до сада играо у Манчестеру..."

Link to comment
Најбољи је Миловановићев аргумент где каже, "да мене протежира нека мафија ја бих до сада играо у Манчестеру..."
da ga protezira Engleska kraljica licno, ne bi islo...
Link to comment
Најбољи је Миловановићев аргумент где каже, "да мене протежира нека мафија ја бих до сада играо у Манчестеру..."
Ne,ne,ne...Trebalo bi da glasi:"da mene NE protežira neka mafija ja bi sad igrao u Jedinstvu sa UB-a..."
Link to comment

Izgelda da Cecu (jos) nece da diraju:Bivša predsednica Fudbalskog kluba Obilić Svetlana Ražnatović u narednih nekoliko dana neće biti privedena, jer trenutno nema osnova za pokretanje novog krivičnog postupka protiv ove estradne umetnice! Istraga koji se vodi protiv Cece i njene sestre Lidije Ocokoljić, zbog čega su obe bile uhapšene u ?Sablji? 2003. godine, još traje jer se čeka izveštaj iz Rusije u vezi sa prodajom igrača Obilića.Takođe, Kuriru je juče u okružnom tužilaštvu potvrđeno i to da protiv Arkanove udovice i njene sestre u međuvremenu nije stigao zahtev za proširenje ove istrage, niti je u skorije vreme bilo ikakvih novih zahteva u vezi sa tim.Kako Kurir saznaje iz izvora bliskih policiji, organi MUP Srbije zasad ne planiraju nikakvu akciju protiv nekadašnje prve dame Obilića, niti je iz suda prosleđen sličan zahtev. Međutim, Cecina dalja sudbina ipak zavisi od istrage koju inspektori kriminalističke policije vode na više polja protiv osumnjičenih za upletenost u ?fudbalsku mafiju?. Prema rečima Kurirovog izvora iz policije, Ceca bi policijske inspektore mogla da očekuje na svojim vratima, ali u vezi sa sumnjom o nameštanju utakmice između OFK Beograda i Obilića. Međutim, kako otkriva naš izvor, pre nje bi u policiji trebalo da ?peva? nekadašnji prvi čovek OFK i predsednik FSS Zvezdan Terzić, koji je je, prema policijskim saznanjima, u bekstvu, a ne na stručnom usavršavanju u Americi, kako tvrdi.

Link to comment

Ili, isprevanije "da nisam vlasništvo menađera do sada bi klub prihvatio ponudu ukrajinskog drugoligaša od 300hiljada evra, i tamo bih bio jednako avidljiv".

Link to comment
Terzić: Vraćam se u Srbiju 27. februara BEOGRAD, 7. februara (Beta) - Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić saopštio je danas da će se vratiti u zemlju 27. februara i ocenio da je hapšenjem njegovog potpredsednika Dragana Džajića "srpski fudbal izgubio mnogo". "Sa željom da prekinem sa nagadjanjima, napominjem da ću se u Srbiju vratiti 27. februara, baš kao što sam i planirao. Pre održavanja sednice Kongresa UEFA u Zagrebu obavestio sam javnost da ću u narednom periodu... da se edukujem na Univerzitetu u Feniksu iz oblasti sportskog menadžmenta i rukovodjenja u sportu", naveo je Terzić. On je podsetio da je imenovanjem Dragana Džajića na mesto direktora reprezentativnih selekcija "planiran novi pravac razvoja srpskog fudbala". "Njegovim hapšenjem srpski fudbal je izgubio mnogo, a ujedno je bačena i ljaga na bogatu istoriju Crvene zvezde", navodi se u Terzićevom saopštenju. On je dodao da FSS ne želi da ometa istražni postupak i istakao da se nada da će Džajić "izdržati najtežu bitku kroz koju prolazi". "Ubedjen sam da ima dovoljno snage i da će zadržati oreol pobednika. Ne zaboravimo - naš fudbal i ceo region u istoriji boljeg nisu imali. Evropa i svet dive se velikanu Džajiću i imam obavezu da na to podsetim u ovom momentu", zaključuje se u Terzićevom saopštenju.
Link to comment
Ne zaboravimo - naš fudbal i ceo region u istoriji boljeg nisu imali. Evropa i svet dive se velikanu Džajiću i imam obavezu da na to podsetim u ovom momentu", zaključuje se u Terzićevom saopštenju.
Hajde sto su nekako uspjeli da ga proglase kao najbolji svih vremena u Srbiji sada zele da obuhvate i region
Link to comment
"Njegovim hapšenjem srpski fudbal je izgubio mnogo, a ujedno je bačena i ljaga na bogatu istoriju Crvene zvezde", navodi se u Terzićevom saopštenju.
Odbrojavaju nam poslednje dane, igrajući se sa našim sudbinama, kao uostalom vascelog naroda. Gaze poslednja uporišta nacionalnog ponosa i dostojanstva, pri čemu ljagaju iskrene patriote želeći da ih podvedu pod sopstvene kriterijume ponašanja i vladanja. A, koji su ispod i najnižih normi podaništva, pa i sopstvenog nipodaštavanja.Gdin. Legija
Edited by Maistor
Link to comment
Terzić: Vraćam se u Srbiju 27. februara
Da li je napomenuo koje godine ?
On je dodao da FSS ne želi da ometa istražni postupak i istakao da se nada da će Džajić "izdržati najtežu bitku kroz koju prolazi".
I ujedno izražava nadu da ništa neće moći da se dokaže, kao i kod B.K.K - a.
Evropa i svet dive se velikanu Džajiću i imam obavezu da na to podsetim u ovom momentu"
Kako da ne, Svetsko udruženje fudbalskih mafijaša će početi da dodeljuje Zlatnu plaketu "Dragan Džajić", kao priznanje onim članovima koji uspeju da, u periodu od najmanje 10 godina, izvrše najmanje 5 milionskih pronevera, a da ne izgube status nacionalnog heroja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...