Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo i najvernijih...

"Delije": Policijska represijaNavijači Crvene zvezde osudili su hapšenja nekadašnjih funkcionera tog fudbalskog kluba, ocenivši da su ona unapred isplanirana sa ciljem da se privedeni diskredituju. Hapšenja nekadašnjeg predsednika Zvezde Dragana Džajića, generalnog sekretara Vladimira Cvetkovića i sekretara Miloša Marinkovića, "delije" su opisale kao "neviđenu policijsku represiju" koja za cilj imaju i diskreditovanje samog beogradskog fudbalskog kluba. "Ističemo da su sva trojica ceo svoj radni vek proveli kao sportski radnici i da se njihova imena nikada nisu vezivala za neke afere ili kriminalne radnje. Napominjemo da država Srbija i dan danas plaća milionske odštete za takva hapšenja što smo i sami osetili na svojoj koži", dodaje se u saopštenju navijača Zvezde. Džajić, Cvetković i Marinković uhapšeni su juče zbog zloupotrebe službenog položaja i falsifikovanja službene isprave. Policija je u saopštenju navela da njih trojicu sumnjiči da su na ime nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Gorana Drulića, a bez njegovog znanja, otvorili račun u Komercijalnoj banci i da su falsifikujući njegov potpis podizali novac dobijen od transfera tog igrača u Saragosu.
Moj komentar: Logično, govna se boje da ovi ne propevaju sve što znaju o njima u bajbukani, pa da dođe murija da ih taslači, kao što i treba. Puno tu materijala ima, nije se džaba Marijan Marković krio od Džaje i njegovih jedno vreme, dok nije uspeo da pobegne...
Link to comment
Kako je moguce da neko ko "voli" Zvezdu i kome je Zvezda = zivot - kao delijama - brani ljude koji su pljackali i izivljavali se na istoj ? Jeben paradox.
kako je moguce da likovi koji nisu zavrsili osnovnu skolu, i 'leba nisu imali da jedu...., poseduju lokale, firme i akcije 20-etak preduzeca koja rade k'o zmajevi, ili su pred privatizacijom??
Link to comment
Kako je moguce da neko ko "voli" Zvezdu i kome je Zvezda = zivot - kao delijama - brani ljude koji su pljackali i izivljavali se na istoj ? Jeben paradox.
opet se poistovecuje ime delija sa placenim navijacima ciji je ovo proglas.
Link to comment
Gde ste skinuli taj proglas?
PressPravo mesto za šavijine bravure ."Navijači Crvene zvezde osudili su danas hapšenja nekadašnjih funkcionera tog fudbalskog kluba, ocenivši da su ona unapred isplanirana sa ciljem da se privedeni diskredituju."Ma jok! Uhapsili su ih iznenada bez ikakvog plana sa željom da ih promovišu kao vrhunske sportske radnike.A Drula će im oprostiti 5 milki jer su zvezdaši.
Link to comment
:huh: a gde sam ja to rekao da ne treba da uhapse dzaju? poenta je da je dzaja sitan igrač u odnosu na ostatak bagre + x puta zasluzniji za uspehe srpskog fudbala od netaknute bagre i za razliku od njih legenda srpskog sporta, te nikako nije zaslužio ovakvo hapšenje! i to nema nikakve veze sa pričom o jakoj zvezdi i o tome kako je to navijački obojeno razmišljanje... već sam ostavio neke linkove, al' evo još malo... ko nije ćorav, njemu je jasno ko je ko u sportskoj(fudbalskoj) mafiji...
Vidis koja su vremena dosla, nemoze covek vise posteno ni da krade !!! :rolleyes:
Link to comment
Imam neku apsolutno neprovjerenu info da se cecilija pridružila društvu iz sivog doma. Bio bi jako zahvalan ako bi neko potvrdio ovo.
zasto im to radis...? kako je snimljen 1 Dzajka, a Srpska Majka nije...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...