Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Dzaja je storno. Super. Posle svih ovih godina njegovog sultanisanja po Zvezdi ja nemam nikakvih simpatija ni za njega ni za njegovu zavidnu sportsku karijeru, niti mislim da to treba da mu bude bilo kakva olaksavajuca okolnost. Naprotiv. Uvek sam mislio da ljudi koji imaju tezinu u javnosti imaju obavezu vise da pod tom tezinom ne potonu.I sta cemo sad? Da tu zavrsimo pricu? Kao sto rekoh, ovaj prelazni rok u Zvezdi je odradjen bukvalno kao da je prepisan iz Insajdera. Kupljeni su igraci koji su imenom i prezimenom navedeni kao "neciji" (zna se ciji) igraci. Sta Zvezdi znaci sto je Dzajic u zatvoru a neki drugi dzajici rade isto sto je i on radio i zbog cega je "pao"? Ne znaci joj nista. Osim mozda sto je informacija za nas da je ova akcija obicno sminkanje i da opet postoje "nasi" i "njihovi" kriminalci.
Pa to i jeste glavna stvar...Ne verujem da država hoće da spasi Zvezdu, već da zatvori kriminalce za koje ima dokaza.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ovo neka zajebancija ili?
Pa sta je to uradio u zivotu, a da nije povezano sa guzenjem po nekakvim odborima i "menadzerisanjem"? 16 nastupa za kosarkasku reprezentaciju?
Uvek je bilo stoke koja voli javna pogubljenja.Doduše, javna vešanja su se zadržala uglavnom u Iranu, arapskom svetu, nešto i u Kini.Ali, što ne bi i u pravoslavnoj Srbiji?! Jašta.Inače, iskreno ti želim da i sam budeš junak neke slične TV emisije. Čisto da vidiš kako izgleda.
Nije lepo ljude zvati stokom. Posebno ako si Miskovicev pacov koji brani svaki njegov potez po forumima. Porediti javna vesanja sa snimanjem hapsenja je idiotski. A sto ga ne bi snimali, koji je sad on racku da ga se ne snima? Sta svi kenjate kao da su mu udarili eksere pod nokte? Snimali, pa sta, imaju to pravo.
Vreme je da se Zvezda ocisti i postavi na zdrave noge. Ipak, ne mogu da smetnem sa uma kako su pojedini ljudi iz Delte likovali pre nedelju-dve kako je vreme da se bivsi iz uprave spreme za bajbok.Nadam se da ovo nije nacin da oni tako ucvrste svoje pozicije u klubu, jer oni u ovim radnjama napreduju svakoga dana i u svakom pogledu.Klub se polako rasprodaje i nadam se da je ipak ovo samo pocetak i da zaita postoji Eliot Nesovic koji ce sve da ih nakanta. U protivnom, spremajmo se za jos mucnije epizode u stvarnom zivotu, narocito sada kada se pojave "spasitelji" (citaj:lesinari) da kupe po novom zakonu klub - koji samo sto nije donesen.Za komsije, ne znam sta da kazem, osim onog sto sam vec ponovio, a to je da je jedini razlog sto Zeka & co nisu u bajboku Jocic i drustvo. To njihovo poznanstvo i veliak sposobnost Zeke da se prilagodi svakoj struji je ogroman doprinos. Takodje se nadam da mu Rusi nece dati azil, jer ako neko zasluzuje da bude na video snimku MUPa, i to kako ga bacaju u maricu ko dzak krompira, to je on. Bjeku i Cureta provozati u istoj turi. A najsladje bi bilo napraviti grupni snimak svih heroja emisije Insajder kako leze u celijama, jedni pored drugih.ps. postaje sve jasnije da je ono na Marakani ipak posluzilo policiji za "privodjenje" Damjanovica. Da ne zaboravimo da je njega privela finansijska policija, dok su onaj delegat i direktor stadiona Cora (koji je trebao u zatvor zbog nesposobnosti i katastrofalnog stanja terena) ipak samo bili kolateralna steta, kao i povredjeni pandur.
E jebiga ako je tako.Doduse, ovo je pozitivno cak i ako je doslo od smradova koji danas haraju Zvezdom. Zasto? Pa zato sto se nadam da ce posle Dzaje biti mnogo lakse staviti lisice legendama, zasluznim gradjanima i postenim sportskim radnicima. Makar budemo morali da cekamo da se ministarstvo policije prebacuje iz ruke u ruku, pa da svako hapsi one koji nisu njegovi. Pa nema ih valjda beskonacno, majku mu...Nada umire poslednja, moramo priznati da usled skorasnjih dogadjaja imamo pravo da se nadamo mnogo vise nego godinama unazad.
Link to comment
Ne verujem da država hoće da spasi Zvezdu, već da zatvori kriminalce za koje ima dokaza.
pa to bi bilo prosto predivno, mada imam poverenja u nase sudstvo i policiju taman toliko da poverujem u verziju "dajte naroda leba i igara". i u to cu da verujem sve dok se ovakve stvari ne prosire na ljude van fuudbala sa akcentom na likove koji su trenutno na vlasti... nekako imam osecaj da se tako nesto nece dogoditi, jerbo je nas fuZbal isto sto i drzava u malom. ako je neko krao, krali su oni pre nas. ako neko ima, stekao je posteno. niko vise ne krade.yeah, right...mada opet, svojski uzivam u svemu sto se trenutno desava i cekam dan kada cemo i mi grobar da otovorimo sampanjac dok budemo gledali druga Zeku i mamlaza Cureta u istoj toj marici koja je odvela Dzaju(moze i Bjeka, ali on je tek uvodna epizoda, ova dvojica su mnogo gori)
Link to comment

Vec se provlace, doduse nezvanicne informacije po medijima da su Zecevic i Bjekovic sledeci ali su "nazalost" pre dva dana napustili Srbiju...Bas me zanima dali ce se vracati, i dali ce drzava, ako se ne vrate raspisati interpolovu poternicu... Isto vazi po meni i za Terzica...

Link to comment
Dakle dobro je sto je ova akcija pocela, kao i svi, nadam se da ce da se nastave hapsenja, ali nikako nisam za javni linc. Narocito ne prema ljudima poput Dzaje, koji kakva god da je optuznica ima neke druge zasluge zbog kojih zasluzje postovanje. To ne znaci da ne treba da odgovara i lezi u zatvoru (cisto da napomenem zbog dusebriznika)... Ne sumnjam ja da je on kriv, ali on se samo prilagodio sistemu u kome je ziveo. Ako ti dodje npr. Arkan ili Siptar i kaze - taj i taj igra i ide u taj i taj klub i od toga pola ide meni, cetvrtina tebi a ostalo igracu i Zvezdi (karikiram) on je mogao da:1) pristane, ispadne ljiga ali zadrzi glavu na ramenima i jos zaradi i zivi ko bubreg u loju2) odbije i ostane predsednik a izgubi glavu u narednih metar dana3) odbije i ne bude vise predsednik, pa mozda izgubi glavu a mozda ne, u zavisnosti od raspolozenja kriminalca koji je zahtev izneoon se odlucio za opciju 1 umesto opcije 3, i zbog toga treba u zatvor svakako, ali ukoliko u ovim akcijama ne pohapse rezne Keke, Bamablice i co. dzaba im je sve ovo krecenje. Da, dokoni navijaci ce dobiti satisfakciju sto je "zli" Dzaja zavrsio u bajboku, ali sustinski fudbal od toga nece imati nista, jer ce pomenute Keke i bamablici (i ko zna ko jos) koji su kancer naseg fubala i dalje praviti slicne dilove sa novim Toplicama i Dikama, pa cemo se za 10tak godina "nasladjivati" njihovim hapsenjima, a ovi ce i dalje da haraju...
@flegma: Ako me vec citiras onda ne moj da vadis samo one delove koji tebi odgovaraju da bi izvrnuo ono sto ja pricam. Ovo sto si citirao je bio pokusaj da najplasticnije opisem moguci scenario. Ili ti stvarno mislis ad nasi vajn biznismeni Arkan, Siptar i slicni nisu imali nikakve veze sa fudbalom i prodajoom igraca? Ovo sto je boldovano po meni je sustina problema. Ne smatram da moram da kazem da je Dzaja govno, gnjida, crkotina ili da mu pozelim da skapa, lize svoja muda, pusi konjsku karu ili sta god je vec aktuelno ovih dana, da bih pokazao da sam za hapsenje kriminalaca.Dakle, molio bih sve prisutne gurue da ne izvlace pod zakljucke i ne tumace sta sam ja zeleo da kazem i ne ubacuju mi nesto sto nisam rekao ili sto ne mislim. Da bude jasnije - pozdravljam Dzajino hapsenje i nadam se da ce ih biti jos.@teacher: o kakovom napadu na Zvezdu pricas? Gde ja to pominjem da je ovo napad na Zvezdu? Gluposti. Nigde nisam napisao - e sad treba uhapsiti i Zeku da bi bilo svekako treba. Ja prizeljkujem hapsenje onih kriminalaca koji ruse nas fudbal i to pistoljima, pretnjama i ucenama. Po meni je hapsenje upravo tih kriminalaca sustinska akcija protiv fudbalske mafije.
Link to comment
Tačno je to. Treba imati 1 poštovanje prema čoveku koji je ukrao preko 9mil DM od samo 1 transfera. Pretpostavljam da je trebalo da mu pošalju limuzinu i umesto u pritvor odvedu u royal apartman u Hajatu...Bilo bi interesantno pogledati transfere iz 1992. godine, kad je rasprodat tim koji je uzeo Kup šampiona...
Koliko god da je ukrao (ako je ukrao) zaslužuje korektan tretman. Linč je nedostojan civilizovanog čoveka.
Link to comment
Pa to i jeste glavna stvar...Ne verujem da država hoće da spasi Zvezdu, već da zatvori kriminalce za koje ima dokaza...
... sto jeste jednako spasavanju ne samo Zvezde vec i celog srpskog fudbala. Nece Dzajic biti manji kriminalac ako dobije vece drustvo u pritvoru, pa zatim i u zatvoru. Samo ce vazduh sa ove strane zice biti cistiji.U stvari, ako malo dublje pogledas sve postove ispasce na kraju da si ti zapravo preuzeo ulogu navijaca Vojvodine, a ne oni koje si za to optuzio. :lol:
Link to comment
Koliko god da je ukrao (ako je ukrao) zaslužuje korektan tretman. Linč je nedostojan civilizovanog čoveka.
A kako je on to lincovan?Hapsenje je bilo isto kao i svako drugo tako se svuda snima zbog mogucih zalbi uhapsenog da su ga tukli i za usi vukli.Pa sustina hapsenja i jeste neka vrsta kazne tj osramocivanja tako da to treba da predstavlja jos jedan vid upozorenja ljudima koji bi da pokusaju nesto slicno.To ti se u pravu zove prevencija kriminaliteta. Edited by Moca
Link to comment

juce sam sa jutubeta poskidao ove 3 epizode, a danas gi pogledao...i sad mi nije jasno zasto su ceca i svi oni razni menadjeri jos na slobodi, , kao ni to kad ce da se hapse dika i ovi ostali iz uprave sto muljaju sa transferima...posto je ocigledno da nema kluba koji je cist, jedino razumno resenje bi bilo da se fuzbal skroz ukine, jer mogu da odu i toplica i ostali, kad ce opet umesto njih da dodju drugi mafijozi i menadjeri...steltu i ovim ostalim nasim bi trebalo noge polomiti, zbog toga stu su pristali na uslove mafijoza...by the way, ćure je bio maestralan

Link to comment
Nije lepo ljude zvati stokom. Posebno ako si Miskovicev pacov koji brani svaki njegov potez po forumima. Porediti javna vesanja sa snimanjem hapsenja je idiotski. A sto ga ne bi snimali, koji je sad on racku da ga se ne snima? Sta svi kenjate kao da su mu udarili eksere pod nokte? Snimali, pa sta, imaju to pravo.
Postoje određena civilizacijska dostignuća, nisu čak ni nova, vekovima postoje. Ne vidim što bi se u Srbiji ukidala, a sve zato što je neki politički govnar odlučio da, kada mu to zatreba, napravi novu mafiju, ne bi li malo skrenuo pažnju sa ostalih vitalnih stvari koje se događaju. Kao što je rađeno i sa Bogoljubom, i sa mnogim drugima.Podvlačim: nisam protiv hapšenja, dapače - zna se šta kriminal zaslužuje. Ali, medijski linč pre presude. angry.gif Nisam ljude zvao stokom, samo sam neke ljude zvao stokom.
Link to comment
A kako je on to lincovan?Hapsenje je bilo isto kao i svako drugo tako se svuda snima zbog mogucih zalbi uhapsenog da su ga tukli i za usi vukli.Pa sustina hapsenja i jeste neka vrsta kazne tj osramocivanja tako da to treba da predstavlja jos jedan vid upozorenja ljudima koji bi da pokusaju nesto slicno.To ti se u pravu zove prevencija kriminaliteta.
U kojoj školi su učio pravo? Jeste li stigli do toga da niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno? U toj školi ste imali reality show kao opciju prevencije - zastrašivanja javnosti?
Link to comment
U kojoj školi su učio pravo? Jeste li stigli do toga da niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno? U toj školi ste imali reality show kao opciju prevencije - zastrašivanja javnosti?
A sta ti mislis da su oni uhapsili Dzaju i Cveleta tako dto im neko rek'o daje negde cuo da je neko rek'o... Postoje cvrsti dokazi koje nece moci niko da opovrgne. Sta mislis da su ih prveli na drugi nacin da niko ne zna itd mozda bi sutra dana neki nas bivsi sportista takodje krenuo da krade sa devizom "Ma boli me tuki nece nista da mi bude isto ko sto nije bilo nista Dzaji" A sad ima da se zamisli bilo ko ako mu padne nesto tako napamet.
Link to comment
Nisam ljude zvao stokom, samo sam neke ljude zvao stokom.
Cini mi se i mene medju njima. Hajde da to ne radimo, pa ce nam forum biti lepsi.
Postoje određena civilizacijska dostignuća, nisu čak ni nova, vekovima postoje. Ne vidim što bi se u Srbiji ukidala, a sve zato što je neki politički govnar odlučio da, kada mu to zatreba, napravi novu mafiju, ne bi li malo skrenuo pažnju sa ostalih vitalnih stvari koje se događaju. Kao što je rađeno i sa Bogoljubom, i sa mnogim drugima.Podvlačim: nisam protiv hapšenja, dapače - zna se šta kriminal zaslužuje. Ali, medijski linč pre presude. angry.gif
Pazi ovako, civilizacijska dostignuca su da te niko ne tuce i maltretira. Mogu cak reci da sam se svadjao sa pola ovg foruma po ovom pitanju. Smatram to zaista vaznim....ali... kakve to veze ima sa snimanjem hapsenja? Po mom misljenju snimanje hapsenja je pozeljno uvek. Sta govorimo ako smo protiv da celo drustvo vidi hapsenje? Kazemo "Hajde da to bude malo ispod zita". Zajebi te fore, nikome to ne donosi nista dobro.Ako mogu da vidim snimak hapsenja Vinone Rajder, Paris Hilton i gomile americkih "celebrities", ne vidim u cemu se to razlikuje od nasih. Sta sad, treba da se pravimo da se stvari nisu desile? Kako je to medijski linc? Ko je taj koji treba da ima pravo veta na stvari koje mediji objavljuju?Ako nije kriv, to ne menja cinjenicu da je hapsen. Onda lepo presavije tabak, pa tuzi policiju za narusavanje ugleda. Medije ne moze da tuzi, jer su prikazali snimak koji se stvarno desio.Opet - prestanite da mesate snimanje hapsenja sa ne znam kakvom brutalnoscu. To je najnormalnija stvar na svetu.
Link to comment
@flegma: Ako me vec citiras onda ne moj da vadis samo one delove koji tebi odgovaraju da bi izvrnuo ono sto ja pricam. Ovo sto si citirao je bio pokusaj da najplasticnije opisem moguci scenario. Ili ti stvarno mislis ad nasi vajn biznismeni Arkan, Siptar i slicni nisu imali nikakve veze sa fudbalom i prodajoom igraca? Ovo sto je boldovano po meni je sustina problema. Ne smatram da moram da kazem da je Dzaja govno, gnjida, crkotina ili da mu pozelim da skapa, lize svoja muda, pusi konjsku karu ili sta god je vec aktuelno ovih dana, da bih pokazao da sam za hapsenje kriminalaca.Dakle, molio bih sve prisutne gurue da ne izvlace pod zakljucke i ne tumace sta sam ja zeleo da kazem i ne ubacuju mi nesto sto nisam rekao ili sto ne mislim. Da bude jasnije - pozdravljam Dzajino hapsenje i nadam se da ce ih biti jos.
Ti pričaš da Džaja nije imao nekog izbora, pa se priklonio kriminalu. Samo bih te priupitao ko je doveo tog Arkana i Ljubu šiptara u fudbal?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...