Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Dakle dobro je sto je ova akcija pocela, kao i svi, nadam se da ce da se nastave hapsenja, ali nikako nisam za javni linc. Narocito ne prema ljudima poput Dzaje, koji kakva god da je optuznica ima neke druge zasluge zbog kojih zasluzje postovanje. To ne znaci da ne treba da odgovara i lezi u zatvoru (cisto da napomenem zbog dusebriznika)... Ne sumnjam ja da je on kriv, ali on se samo prilagodio sistemu u kome je ziveo. Ako ti dodje npr. Arkan ili Siptar i kaze - taj i taj igra i ide u taj i taj klub i od toga pola ide meni, cetvrtina tebi a ostalo igracu i Zvezdi (karikiram) on je mogao da:1) pristane, ispadne ljiga ali zadrzi glavu na ramenima i jos zaradi i zivi ko bubreg u loju2) odbije i ostane predsednik a izgubi glavu u narednih metar dana3) odbije i ne bude vise predsednik, pa mozda izgubi glavu a mozda ne, u zavisnosti od raspolozenja kriminalca koji je zahtev izneoon se odlucio za opciju 1 umesto opcije 3, i zbog toga treba u zatvor svakako, ali ukoliko u ovim akcijama ne pohapse rezne Keke, Bamablice i co. dzaba im je sve ovo krecenje. Da, dokoni navijaci ce dobiti satisfakciju sto je "zli" Dzaja zavrsio u bajboku, ali sustinski fudbal od toga nece imati nista, jer ce pomenute Keke i bamablici (i ko zna ko jos) koji su kancer naseg fubala i dalje praviti slicne dilove sa novim Toplicama i Dikama, pa cemo se za 10tak godina "nasladjivati" njihovim hapsenjima, a ovi ce i dalje da haraju...

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je interesantno da navijači Zvezde nastavljaju akciju navijača Vojvodine: "Kome smeta jaka Vojvodina?", ovog puta u malo drugačijem obliku, ali i dalje kao: "Kome smeta jaka Zvezda?" fazonu.

Link to comment
Meni je interesantno da navijači Zvezde nastavljaju akciju navijača Vojvodine: "Kome smeta jaka Vojvodina?", ovog puta u malo drugačijem obliku, ali i dalje kao: "Kome smeta jaka Zvezda?" fazonu.
Uz kukanje kako je 1 legenda ponižena hapšenjem i kako je on samo ispaštao zbog lošeg sistema.
Link to comment
Meni je interesantno da navijači Zvezde nastavljaju akciju navijača Vojvodine: "Kome smeta jaka Vojvodina?", ovog puta u malo drugačijem obliku, ali i dalje kao: "Kome smeta jaka Zvezda?" fazonu.
Ne znam na koga si mislio, ali posto sam navijac Zvezde a ostavio sam post na ovom topiku odmah da se ogradim. Mene najvise zanima da se ova akcija nastavi u i oko Crvene Zvezde, sa posebnim osvrtom na sadasnju upravu, a tek onda me zanima kako ce zavrsiti razni Zecevici, Bjekovici i Curkovici i ostale kriminalne ale. Ono sto me brine da je ovaj prelazni rok u Zvezdi odradjen prakticno po semi koju je predstavio Insajder, a o sadasnjoj upravi niko ni da zucne. Dzajic moze biti kriv za ono sto se tereti (i gotovo sam siguran da ce sud dokazati da jeste) ali svakako nije kriv za ono sto se u ovom prelaznom roku dogadjalo u Zvezdi.Tako da mene mozes da izbrises sa spiska akcionara na "Kome smeta jaka Zvezda" berzi. Edited by harper lee
Link to comment
Bilo bi lepo. Ali i da ne bude nastavka, i ovo mi je satisfakcija za žuč i jed koji su mi ova govna izazvala rasprodajući i rasparčavajući Zvezdu.
Pa dobro, sad kad sam se razbudio, da znas da sam vishe sadisticki&vendetisticki nastrojen nego sinoc...
Narocito ne prema ljudima poput Dzaje, koji kakva god da je optuznica ima neke druge zasluge zbog kojih zasluzje postovanje. To ne znaci da ne treba da odgovara i lezi u zatvoru (cisto da napomenem zbog dusebriznika)...
...no ipak, zgadi mi se kad se setim kakvi sve lopovi i oloshi (koji nikad nista nisu uradili u zivotu osim sto su nesto pokrali) reklamiraju guzice na televizijama, dok se od 1 Dzajica pravi mecka za najjeftiniji cirkuski javni servis na svetu.
Meni je interesantno da navijači Zvezde nastavljaju akciju navijača Vojvodine: "Kome smeta jaka Vojvodina?", ovog puta u malo drugačijem obliku, ali i dalje kao: "Kome smeta jaka Zvezda?" fazonu.
Ja mislim da bi svaki protest uginuo na usnama ovih navijaca kad bi svi, a pogotovo najveci lopovi, bili suoceni sa zakonom. Ovo je vishe fazon "svima nam smeta jak Zeka".
Link to comment
Uz kukanje kako je 1 legenda ponižena hapšenjem i kako je on samo ispaštao zbog lošeg sistema.
Tačno je to. Treba imati 1 poštovanje prema čoveku koji je ukrao preko 9mil DM od samo 1 transfera. Pretpostavljam da je trebalo da mu pošalju limuzinu i umesto u pritvor odvedu u royal apartman u Hajatu...Bilo bi interesantno pogledati transfere iz 1992. godine, kad je rasprodat tim koji je uzeo Kup šampiona...
Link to comment
Tačno je to. Treba imati 1 poštovanje prema čoveku koji je ukrao preko 9mil DM od samo 1 transfera. Pretpostavljam da je trebalo da mu pošalju limuzinu i umesto u pritvor odvedu u royal apartman u Hajatu...Bilo bi interesantno pogledati transfere iz 1992. godine, kad je rasprodat tim koji je uzeo Kup šampiona...
Od toga ništa ne može da se dokaže. Zato je Siniša davio Cvetkovića u loži, a Jugović ne želi ništa da ima sa našim fudbalom.
Link to comment
Od toga ništa ne može da se dokaže. Zato je Siniša davio Cvetkovića u loži, a Jugović ne želi ništa da ima sa našim fudbalom.
:lol::rolleyes: kad i gde (da znam, u lozi, ali...) je to bilo?
Link to comment
Ne znam na koga si mislio, ali posto sam navijac Zvezde a ostavio sam post na ovom topiku odmah da se ogradim. Mene najvise zanima da se ova akcija nastavi u i oko Crvene Zvezde, sa posebnim osvrtom na sadasnju upravu, a tek onda me zanima kako ce zavrsiti razni Zecevici, Bjekovici i Curkovici i ostale kriminalne ale. Ono sto me brine da je ovaj prelazni rok u Zvezdi odradjen prakticno po semi koju je predstavio Insajder, a o sadasnjoj upravi niko ni da zucne. Dzajic moze biti kriv za ono sto se tereti (i gotovo sam siguran da ce sud dokazati da jeste) ali svakako nije kriv za ono sto se u ovom prelaznom roku dogadjalo u Zvezdi.Tako da mene mozes da izbrises sa spiska akcionara na "Kome smeta jaka Zvezda" berzi.
Pa ti si me i iznenadio, jer se na priču o Džaji, nadograđuješ pričom o sadašnjoj Zvezdi, uz obavezno "plašenje" da stvari ne odu na gore (kao da gore može biti)...Mišljenja sam da aferu Džajić i trenutno stanje u CZ, treba posmatrati kao dva odvojena procesa. Kao prilog navodim i skorašnji razvoj događaja:
  • Drulić tuži Zvezdu
  • Džajić pokušava da se uvuče u Zvezdu. Sl. Simić u žurnalu, pokreće tu kampanju, ali UO ipak bira Toplicu.
  • Džaja se okreće FSS i tamo traži zaštitu. žurnal ponovo pokreće tu kampanju, ovog puta sa mnogo jačim intenzitetom, uz Simića sada i Todić forsira priču o Džaji koji će preporoditi FSS
  • Džaja postaje direktor selekcija i nosilac još nekih funkcija u FSS.
  • žurnal, SOS i ostala mafijaška glasila se utrkuju ko će da podigne Džajin rejting u javnosti: slikaju ga sa Terzom, Đukom, igrači se izjašnjavaju kako je Džaja 1 legenda i kako je to sve super i konza, ne zna se kako smo živeli bez Džaje u FSS.
  • Džaja je uhapšen.

Zaključujem da je Džajić naslutio šta se sprema, pa je brže-bolje tražio neku institucionalnu zaštitu. Pošto ga je Zvezda odbila, našao ga je u FSS. Mislio je da će tu biti bezbedan, jer je on 1 legenda, a sad radi za 1 kult reprezentacije. Na sreću, ovo nisu devedesete, a policija i tužilaštvo konačno rade posao.

Link to comment
Zaključujem da je Džajić naslutio šta se sprema, pa je brže-bolje tražio neku institucionalnu zaštitu. Pošto ga je Zvezda odbila, našao ga je u FSS. Mislio je da će tu biti bezbedan, jer je on 1 legenda, a sad radi za 1 kult reprezentacije. Na sreću, ovo nisu devedesete, a policija i tužilaštvo konačno rade posao.
Видећемо како ће тужилаштво да уради свој посао. Не заборавите да је Џајина жена заменик окружног јавног тужиоца.
Link to comment
:lol::rolleyes: kad i gde (da znam, u lozi, ali...) je to bilo?
Ih bre, pa to je stara priča, Siniša je još uvek igrao. Bio je valjda gost na nekoj utakmici, a kažu da je došao samo da se seti familije Džaji i Cveletu. Kako Džaja nije bio tu, samo je Cvele dobio kragnu, razdvajalo ih obezbeđenje. Posle toga je Siniša pljuvao Cveleta po svim novinama, a ovaj odgovarao kako je zatečen i kako se ništa od toga nije desilo.
Link to comment

Čekaj bre tičeru, ko se to ovde buni od zvezdaša što se ovi hapse? Harper lee? Adašević? Draganče? Ja? Ja sam tražio nastavak akcije i protiv ove sadašnje uprave a ne govorio da je ovo udar na zvezdu, koliko vidim ni ostali nisu daleko sa stavom(jedino ako ne misliš na celeste :mellow: ). Ko je to konkretno i na koji način rekao? Bezveze je da se tako iznose teze kao da je to tačno.

Edited by Goksi
Link to comment
Čekaj bre tičeru, ko se to ovde buni od zvezdaša što se ovi hapse? Harper lee? Adašević? Draganče? Ja? Ja sam tražio nastavak akcije i protiv ove sadašnje uprave a ne govorio da je ovo udar na zvezdu, koliko vidim ni ostali nisu daleko sa stavom(jedino ako ne misliš na celeste :mellow: ). Ko je to konkretno i na koji način rekao? Bezveze je da se tako iznose teze kao da je to tačno.
Ne sumnjam ja da je on kriv, ali on se samo prilagodio sistemu u kome je ziveo. Ako ti dodje npr. Arkan ili Siptar i kaze - taj i taj igra i ide u taj i taj klub i od toga pola ide meni, cetvrtina tebi a ostalo igracu i Zvezdi (karikiram) on je mogao da:1) pristane, ispadne ljiga ali zadrzi glavu na ramenima i jos zaradi i zivi ko bubreg u loju2) odbije i ostane predsednik a izgubi glavu u narednih metar dana3) odbije i ne bude vise predsednik, pa mozda izgubi glavu a mozda ne, u zavisnosti od raspolozenja kriminalca koji je zahtev izneo
Link to comment
Pa ti si me i iznenadio, jer se na priču o Džaji, nadograđuješ pričom o sadašnjoj Zvezdi, uz obavezno "plašenje" da stvari ne odu na gore (kao da gore može biti)...Mišljenja sam da aferu Džajić i trenutno stanje u CZ, treba posmatrati kao dva odvojena procesa. Kao prilog navodim i skorašnji razvoj događaja:
  • Drulić tuži Zvezdu
  • Džajić pokušava da se uvuče u Zvezdu. Sl. Simić u žurnalu, pokreće tu kampanju, ali UO ipak bira Toplicu.
  • Džaja se okreće FSS i tamo traži zaštitu. žurnal ponovo pokreće tu kampanju, ovog puta sa mnogo jačim intenzitetom, uz Simića sada i Todić forsira priču o Džaji koji će preporoditi FSS
  • Džaja postaje direktor selekcija i nosilac još nekih funkcija u FSS.
  • žurnal, SOS i ostala mafijaška glasila se utrkuju ko će da podigne Džajin rejting u javnosti: slikaju ga sa Terzom, Đukom, igrači se izjašnjavaju kako je Džaja 1 legenda i kako je to sve super i konza, ne zna se kako smo živeli bez Džaje u FSS.
  • Džaja je uhapšen.

Zaključujem da je Džajić naslutio šta se sprema, pa je brže-bolje tražio neku institucionalnu zaštitu. Pošto ga je Zvezda odbila, našao ga je u FSS. Mislio je da će tu biti bezbedan, jer je on 1 legenda, a sad radi za 1 kult reprezentacije. Na sreću, ovo nisu devedesete, a policija i tužilaštvo konačno rade posao.

Dzaja je storno. Super. Posle svih ovih godina njegovog sultanisanja po Zvezdi ja nemam nikakvih simpatija ni za njega ni za njegovu zavidnu sportsku karijeru, niti mislim da to treba da mu bude bilo kakva olaksavajuca okolnost. Naprotiv. Uvek sam mislio da ljudi koji imaju tezinu u javnosti imaju obavezu vise da pod tom tezinom ne potonu.I sta cemo sad? Da tu zavrsimo pricu? Kao sto rekoh, ovaj prelazni rok u Zvezdi je odradjen bukvalno kao da je prepisan iz Insajdera. Kupljeni su igraci koji su imenom i prezimenom navedeni kao "neciji" (zna se ciji) igraci. Sta Zvezdi znaci sto je Dzajic u zatvoru a neki drugi dzajici rade isto sto je i on radio i zbog cega je "pao"? Ne znaci joj nista. Osim mozda sto je informacija za nas da je ova akcija obicno sminkanje i da opet postoje "nasi" i "njihovi" kriminalci. Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...