Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Ma ok su lisice i sve to, ali ceo cirkus sa kamerama i javnim ponizenjem... Kome to treba?
Па 'бем ли га... новинама... тиражи... Него баш ме занима за кога навијају ова два пандура који су га хапсили...
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ok su lisice i sve to, ali ceo cirkus sa kamerama i javnim ponizenjem... Kome to treba?
Meni. Izuzetno mi je ulepšalo dan. I jedva čekam nastavak.
Link to comment
Ma ok su lisice i sve to, ali ceo cirkus sa kamerama i javnim ponizenjem... Kome to treba?
Meni bre treba!!!Meni treba da se hapsi i snima. Da vidi ceo svet kako se onakav lik posrao po sebi za pare. Ej, bre, Dzajic!!! Pa to je bilo ime koje kad se izgovori u prostoriji, pristojan svet skine kapu.I kada je odlazio u Francusku, pricao mi cale da su bile glasine kako ga salju tamo da ga se ne pita odakle mu tolike pare iz fudbalske karijere. Toliko je zaradio. A tada se nije bas moglo objasniti otkud milioner u socijalizmu, pa cisto da ima pravan da ih je pokupio na trulom zapadu.Nije ni bitno koliko ima istine u tome, bitno je da mu je ta Zvezda dala vise nego ikome pre njega, a on je to i zasluzio.I onda krene da radi kao funkcioner i opet uspeh! I to kakav - najveci zamisliv....Da bi se onda polakomio i krenuo da krade. Da se ne da oterati sa funkcije i nakon velikih blamaza. Da od te iste Zvezde sa kojom je proziveo ceo zivot otima kao drumski razbojnik i da je siluje i ponizava.E zbog onoga sto je on bio ranije i zasluzuje ponizenje. Zasluzuje da mu kazna bude vezivanje na stadionu i da ljudi prolaze atletskom stazom i pljuju ga u lice. Samo zato sto je mogao bolje... mnogo bolje.Ko moze Zecevicu da zameri sto je lopov? Taj je u zivotu naucio samo da krade. Bez tog zanata, on drugi nema. Ali ovaj je bogami mogao i bez toga i samo iz tog razloga zasluzuje da prodje gore.Posrao se na svoju zemlju koja ga je izabrala za najboljeg fudbalera svih vremena, posrao se na svoj klub sa kojim je doziveo svetsku slavu, i na kraju, posrao se na legendu o sebi....za pare kojih je imao dovoljno i bez toga.
Link to comment
A ako ne bude nastavka (onog sa Zekom&co)?
Bilo bi lepo. Ali i da ne bude nastavka, i ovo mi je satisfakcija za žuč i jed koji su mi ova govna izazvala rasprodajući i rasparčavajući Zvezdu.
Link to comment

Тужно за Џају и Цвелета, но ко краде тај треба да иде у затвор, нема ту много приче, нити неког места за ликовање. Оно што ми је занимљиво је да нема нигде 'Чувара ватре'. Да стварно нису са Зеком запалили за Русију. :wink:

Link to comment
Meni bre treba!!!Meni treba da se hapsi i snima. Da vidi ceo svet kako se onakav lik posrao po sebi za pare. Ej, bre, Dzajic!!! Pa to je bilo ime koje kad se izgovori u prostoriji, pristojan svet skine kapu.I kada je odlazio u Francusku, pricao mi cale da su bile glasine kako ga salju tamo da ga se ne pita odakle mu tolike pare iz fudbalske karijere. Toliko je zaradio. A tada se nije bas moglo objasniti otkud milioner u socijalizmu, pa cisto da ima pravan da ih je pokupio na trulom zapadu.Nije ni bitno koliko ima istine u tome, bitno je da mu je ta Zvezda dala vise nego ikome pre njega, a on je to i zasluzio.I onda krene da radi kao funkcioner i opet uspeh! I to kakav - najveci zamisliv....Da bi se onda polakomio i krenuo da krade. Da se ne da oterati sa funkcije i nakon velikih blamaza. Da od te iste Zvezde sa kojom je proziveo ceo zivot otima kao drumski razbojnik i da je siluje i ponizava.E zbog onoga sto je on bio ranije i zasluzuje ponizenje. Zasluzuje da mu kazna bude vezivanje na stadionu i da ljudi prolaze atletskom stazom i pljuju ga u lice. Samo zato sto je mogao bolje... mnogo bolje.Ko moze Zecevicu da zameri sto je lopov? Taj je u zivotu naucio samo da krade. Bez tog zanata, on drugi nema. Ali ovaj je bogami mogao i bez toga i samo iz tog razloga zasluzuje da prodje gore.Posrao se na svoju zemlju koja ga je izabrala za najboljeg fudbalera svih vremena, posrao se na svoj klub sa kojim je doziveo svetsku slavu, i na kraju, posrao se na legendu o sebi....za pare kojih je imao dovoljno i bez toga.
Bas to care to sam i ja hteo da kazem a verujem i mnogi drugi.
Link to comment

Vreme je da se Zvezda ocisti i postavi na zdrave noge. Ipak, ne mogu da smetnem sa uma kako su pojedini ljudi iz Delte likovali pre nedelju-dve kako je vreme da se bivsi iz uprave spreme za bajbok.Nadam se da ovo nije nacin da oni tako ucvrste svoje pozicije u klubu, jer oni u ovim radnjama napreduju svakoga dana i u svakom pogledu.Klub se polako rasprodaje i nadam se da je ipak ovo samo pocetak i da zaita postoji Eliot Nesovic koji ce sve da ih nakanta. U protivnom, spremajmo se za jos mucnije epizode u stvarnom zivotu, narocito sada kada se pojave "spasitelji" (citaj:lesinari) da kupe po novom zakonu klub - koji samo sto nije donesen.Za komsije, ne znam sta da kazem, osim onog sto sam vec ponovio, a to je da je jedini razlog sto Zeka & co nisu u bajboku Jocic i drustvo. To njihovo poznanstvo i veliak sposobnost Zeke da se prilagodi svakoj struji je ogroman doprinos. Takodje se nadam da mu Rusi nece dati azil, jer ako neko zasluzuje da bude na video snimku MUPa, i to kako ga bacaju u maricu ko dzak krompira, to je on. Bjeku i Cureta provozati u istoj turi. A najsladje bi bilo napraviti grupni snimak svih heroja emisije Insajder kako leze u celijama, jedni pored drugih.ps. postaje sve jasnije da je ono na Marakani ipak posluzilo policiji za "privodjenje" Damjanovica. Da ne zaboravimo da je njega privela finansijska policija, dok su onaj delegat i direktor stadiona Cora (koji je trebao u zatvor zbog nesposobnosti i katastrofalnog stanja terena) ipak samo bili kolateralna steta, kao i povredjeni pandur.

Link to comment
Meni bre treba!!!Meni treba da se hapsi i snima. Da vidi ceo svet kako se onakav lik posrao po sebi za pare. Ej, bre, Dzajic!!! Pa to je bilo ime koje kad se izgovori u prostoriji, pristojan svet skine kapu.I kada je odlazio u Francusku, pricao mi cale da su bile glasine kako ga salju tamo da ga se ne pita odakle mu tolike pare iz fudbalske karijere. Toliko je zaradio. A tada se nije bas moglo objasniti otkud milioner u socijalizmu, pa cisto da ima pravan da ih je pokupio na trulom zapadu.Nije ni bitno koliko ima istine u tome, bitno je da mu je ta Zvezda dala vise nego ikome pre njega, a on je to i zasluzio.I onda krene da radi kao funkcioner i opet uspeh! I to kakav - najveci zamisliv....Da bi se onda polakomio i krenuo da krade. Da se ne da oterati sa funkcije i nakon velikih blamaza. Da od te iste Zvezde sa kojom je proziveo ceo zivot otima kao drumski razbojnik i da je siluje i ponizava.E zbog onoga sto je on bio ranije i zasluzuje ponizenje. Zasluzuje da mu kazna bude vezivanje na stadionu i da ljudi prolaze atletskom stazom i pljuju ga u lice. Samo zato sto je mogao bolje... mnogo bolje.Ko moze Zecevicu da zameri sto je lopov? Taj je u zivotu naucio samo da krade. Bez tog zanata, on drugi nema. Ali ovaj je bogami mogao i bez toga i samo iz tog razloga zasluzuje da prodje gore.Posrao se na svoju zemlju koja ga je izabrala za najboljeg fudbalera svih vremena, posrao se na svoj klub sa kojim je doziveo svetsku slavu, i na kraju, posrao se na legendu o sebi....za pare kojih je imao dovoljno i bez toga.
Uvek je bilo stoke koja voli javna pogubljenja.Doduše, javna vešanja su se zadržala uglavnom u Iranu, arapskom svetu, nešto i u Kini.Ali, što ne bi i u pravoslavnoj Srbiji?! Jašta.Inače, iskreno ti želim da i sam budeš junak neke slične TV emisije. Čisto da vidiš kako izgleda.
Link to comment

Moram da citiram svoj prosli post na ovoj temi, zbog poplave postova "dzaja je malo kriv, a zeka mnogo", plasiranih pre svega na po osnovu klupske pripadnosti :lol: (inace navijam za czv i ne podrzavam likovanje zbog nacina hapsenja).

Osim Dragana-Ace insajder je kao sagovornike izabrao totalno nebitne likove. Tacno je da su pomenuli neke od poznatih afera i gluposti, ali kao sto prorezimski zurnal (ispravno :blink: ) primecuje to su price za koje je cuo prosecni navijac. Meni je neverovatno da nema nijedne prave afere koje se prepricavaju medju bivsim ili trenutno aktivnim fudbalerima.Konacno nijedna prica o fudbalskoj mafiji i namestanju rezultata ne moze da funkcionise ako na 1. mestu nisu Vil Smit Dzajic i Fonto Bingo Zecevic. Po njihovom diktatu radila je fizicka radna snaga tipa Dragana-Ace. Ukoliko se ne dohvati ovih likova insajder je totalni promasaj.
Opet ponavljam raspitajte se kod nekog fudbalera koji je bio aktivan od 92-01 i cucete mnogo zanimljivih prica, gde su u glavnim ulogama uglavnom pomenuta gospoda, Dzajic i Zecevic.
Link to comment
Vreme je da se Zvezda ocisti i postavi na zdrave noge. Ipak, ne mogu da smetnem sa uma kako su pojedini ljudi iz Delte likovali pre nedelju-dve kako je vreme da se bivsi iz uprave spreme za bajbok.Nadam se da ovo nije nacin da oni tako ucvrste svoje pozicije u klubu, jer oni u ovim radnjama napreduju svakoga dana i u svakom pogledu.
Hm, ovo je i meni palo na pamet, narocito zato sto odavno imam informacije da se dve grupe sumnjivih tipova tuku oko premoci u Zvezdi a Dzajic je u tim pricama figurirao kao "Riselje" jedne od tih grupa. Voleo bih da se varam i da je ovo pocetak obracuna sa kriminalom u fudbalu, ali ni jednog trenutka ne mogu da smetnem s uma cinjenicu da zivim u Srbiji, zemlji u kojoj su se i neke ambicioznije policijske akcije pretvorile u "sjasi Kurta da uzjase Murta" pricu.Dzajic odavno nije u klubu a u ovom prelaznom roku smo prisustvovali opstem ciscenju "Piksijevih igraca" (Molina, Salas) i dovodjenju na njihova mesta igraca koji su apostrofirani kao vlasnistvo istih onih tipova koji godinama upropastavaju srpski fudbal zbog svoje zarade. Lici na to da se u Zvezdi bas nista nije promenilo u tom smislu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...