Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za 42 godine, nikada vece djubre nije preslo prag nase najvece pritvorske jedinice
sto si na kraj srca - samo zato sto nisi dobio procenat od tih lopovluka - pljujes ga :lol:
Link to comment

ajde ljudi prestanite sa tom jeftinom patetikom: te nije uredu, te nije kriminalac po profesiji i vokaciji, te legenda kluba, te zasluzio generacije zvezdasa, te hodao je po vodi kad je igrao 70-tih...yebem mu sumpora ma da je gospod bog, ako je krao, krao je i zato je priveden

Link to comment

Bez obzira na hapšenja niko nije kriv dok se nedvosmisleno ne dokaže njegova krivica. Ne mogu da verujem da će Džajić i Cvetković biti osuđeni jer će se dokazati da su falsifikovali potpis nekog fudbalera. Pa nisu oni budale da prave tako glupe greške.Inače, posle toliko godina (valjda je taj zločin protiv čovečnosti zastareo) mislim da bi mogao da progovori i jedan Augentaler. Neka kaže koliko je uzeo pa da se Džaja i Cvele mogu osuditi na doživotnu.

Link to comment
Inače, posle toliko godina (valjda je taj zločin protiv čovečnosti zastareo) mislim da bi mogao da progovori i jedan Augentaler.
Mislis, koliko je dao Stojanovicu za onaj gol iz slobodnog udarca, i ja bih ono branio.
Link to comment
Bez obzira na hapšenja niko nije kriv dok se nedvosmisleno ne dokaže njegova krivica. Ne mogu da verujem da će Džajić i Cvetković biti osuđeni jer će se dokazati da su falsifikovali potpis nekog fudbalera. Pa nisu oni budale da prave tako glupe greške.Inače, posle toliko godina (valjda je taj zločin protiv čovečnosti zastareo) mislim da bi mogao da progovori i jedan Augentaler. Neka kaže koliko je uzeo pa da se Džaja i Cvele mogu osuditi na doživotnu.
Nisi razmisljao da postanes navijac Zvezde (bar deklarativno), posle debakla u Super bowlu? :P
Link to comment
Bez obzira na hapšenja niko nije kriv dok se nedvosmisleno ne dokaže njegova krivica. Ne mogu da verujem da će Džajić i Cvetković biti osuđeni jer će se dokazati da su falsifikovali potpis nekog fudbalera. Pa nisu oni budale da prave tako glupe greške.Inače, posle toliko godina (valjda je taj zločin protiv čovečnosti zastareo) mislim da bi mogao da progovori i jedan Augentaler. Neka kaže koliko je uzeo pa da se Džaja i Cvele mogu osuditi na doživotnu.
Kapone pao na porezu, ovi ce mozda na potpisima. Nista spektakularno ako padnu na glupost. Mislim da su se osecali prilicno mocno i nedodirljivo, cak mislim da su i dugo vreme bili zasticeni, tako da je sve moguce... Mozda Dzaja postane svedok pa ce da cinkari malo groblje, nije da nema malo podmuklu facu, onako, ponekad...
Link to comment
Nisi razmisljao da postanes navijac Zvezde (bar deklarativno), posle debakla u Super bowlu? :P
:mad: on nam je jedina nada ove sezone, covek je napravio cudo u Super bowlu....
Link to comment
Nisi razmisljao da postanes navijac Zvezde (bar deklarativno), posle debakla u Super bowlu? :P
Ti tamo (ako si tamo) peglaj zastavu za sutra, podmazuj čegrtaljku, popij neko sirovo jaje da te grlo ne zaboli od navijanja.U ovako osetljivom trenutku (u'apšen direktor) reprezentaciji je pomoć najpotrebnija. A NFL zaboravi do sledećeg plej ofa.
Link to comment
Inače, posle toliko godina (valjda je taj zločin protiv čovečnosti zastareo) mislim da bi mogao da progovori i jedan Augentaler. Neka kaže koliko je uzeo pa da se Džaja i Cvele mogu osuditi na doživotnu.
Ovog još boli :(
Link to comment

Није проблем због чега је ухапшен. него колико ће да лежи... и мени је било дегутантно да гледам вихорну 11ицу са лисицама на рукама, али то се ради са ухапшеним људима, и не може неко да буде аболиран јер је "Џаја"...

Link to comment
Ti tamo (ako si tamo) peglaj zastavu za sutra, podmazuj čegrtaljku, popij neko sirovo jaje da te grlo ne zaboli od navijanja.U ovako osetljivom trenutku (u'apšen direktor) reprezentaciji je pomoć najpotrebnija. A NFL zaboravi do sledećeg plej ofa.
Tu sam, ali ne idem na tekmu. Gledacu na TV, posto me realno boli qrac i za 1 i za druge. Cak se nadam da ce se ova plemenita akcija prosiriti i na reprezentacije, t.j. glavesine iz fudbalskih saveza. Srbija se 2 puta upisala u istoriji kao repka protiv koje su "stanci" ostvarili prve pobede, dok se Makedonija proslavila 1 pressicom na kojoj je ex gen - sek saveza rekao da tekma protiv Irske '99 (kad je SRJ igrala protiv CRO na maximiru) nije prodana zato sto su se Irci cenkali oko para, i rezultitima poput 0:11 protiv Lihtenstajna ('97, kad nisu znali za kla {dio} nice) i 1:1 protiv istog protivnika 2001, poraze od 1 Andore u gostima necu ni spominjati. disclamer: mozda nisam bas precizan, sto se tice godina (vazi za tekme sa Lihtenstajnom). Edited by mandingo
Link to comment
Није проблем због чега је ухапшен. него колико ће да лежи... и мени је било дегутантно да гледам вихорну 11ицу са лисицама на рукама, али то се ради са ухапшеним људима, и не може неко да буде аболиран јер је "Џаја"...
Ma ok su lisice i sve to, ali ceo cirkus sa kamerama i javnim ponizenjem... Kome to treba?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...