Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

nije dzaja na pppu, već se ovde radi o tome da dzaja nije zaslužio ovakvo privodjenje, a sa druge strane mnogo veći igrači ostaju netaknuti, a trebali su biti privedeni kao bata i mnogo pre dzaje... razni krimosi koji i dalje igraju glavnu ulogu u srpskom fudbalu(dragan aca, terza, crnogoski klan, keke, kurva, dzomba) i uvaženi sportski radnici zeka, don miljan, bjeka, ćure, nivada..za sve njih 1 dragan dzaja je gospodin čovek, pogotovo za zeku.pa nije dzaja imao 16 firmi na zvezdino ime, iznajmljivao dafini prostorije na stadionu, bio visoki funkcioner jula, iznosio pare iz zemlje preko kluba na sve moguće načine, namestio brdo utakmica(roma, tikva, slijema), družio se sa pola dba, tj. mafije, itd... www.vreme.com/cms/view.php?id=484931arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004/maj/28/H-01-28052004.shtmlwww.naslovi.net/search.php?q=zarko+zecevic <_<
tebi je samo krivo sto niste mogli da uzmete titulu bez prevare dok je zeka gradio posteni partizan koji je pobedjivao na znanje i istinski je prvak :P
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh. Ovo kao kad neka banda opljacka banku, a policija krene u najsuroviji obracun sa lokalnim prodavcima semenki, zbog toga sto nisu prijavili porez. Da podestim sve koji pravdaju selektivni obracun sa kriminalom: pravda nije pravda ako jednog hapsish, a drugom pomognesh (jeste) da pobegne iz zemlje. To se zove mafijaski obracun i preraspodela trzista. Pa koliko smo dosad puta bili svedoci "akcija" posle kojih bi neki zrtveni jarac najebao, a radnja bi nastavila da se radi. Prilicno mi je neverovatno da zreo covek podrzava, bez pljuvacine na racun selektivnosti, ovu sprdnju od akcije. A ne mogu da verujem da neko veruje u argumente tipa "ovo je dobro jer ce ubuduce morati da paze". Da, bas kao sto je Misko "pazio" posle dekonstrukcije Radulovica, i sl.Da napomenem, nisam ni zvezdas ni partizanovac.

Link to comment
Heh. Ovo kao kad neka banda opljacka banku, a policija krene u najsuroviji obracun sa lokalnim prodavcima semenki, zbog toga sto nisu prijavili porez. Da podestim sve koji pravdaju selektivni obracun sa kriminalom: pravda nije pravda ako jednog hapsish, a drugom pomognesh (jeste) da pobegne iz zemlje. To se zove mafijaski obracun i preraspodela trzista. Pa koliko smo dosad puta bili svedoci "akcija" posle kojih bi neki zrtveni jarac najebao, a radnja bi nastavila da se radi. Prilicno mi je neverovatno da zreo covek podrzava, bez pljuvacine na racun selektivnosti, ovu sprdnju od akcije. A ne mogu da verujem da neko veruje u argumente tipa "ovo je dobro jer ce ubuduce morati da paze". Da, bas kao sto je Misko "pazio" posle dekonstrukcije Radulovica, i sl.Da napomenem, nisam ni zvezdas ni partizanovac.
žao mi je što sam moderator na ovom forumu...
Link to comment
Jebi ga Celeste, nije da nema istine u tvojim recima samo glupo je argumentovati stim sto je neko jos veci lopov a nije uhapsen prvi...Ovo sa lisicama je mozda nepotrebno, ali zasto da se njemu prilazi drugacije nego bilo kom drugom gradjaninu? Bas takvo razmisljanje je ohrabrilo Zecevice, Bjekovice, Dzajice i ostalu mafiju da rade to sto su radili...Sigurno si malo ljuta sto nisu uhapseni Zeka i Bjeka i Terza istog dana ali doci ce i to... Nece se oni toga oprati, ako nista drugo Zvezdin lobi je ipak tu da osigura da i njihove "legende" padnu kada je vec i Dzaja... Samo je pitanje dana ili ce da beze kao picke, sto je inace karakteristika grobara :P Ako se to desi to je u istom momentu potvrda istine i fudbal ce sigurno da bude cistiji nego pre. Dali dovoljno? Ja se iskreno nadam... Svi smo znali za ovo sve i vala kurcu te je dosao taj dan... Inace bih radije diskutovao o pripremama i Molini ali jebi ga prodali ga sadasnji majmuni tako da je RAT TEK POCEO ! ! !EDIT: Zaboravio sam Cecu - UHAPSITE CECU BRE!!!
Konkretno pitanje za tebe: A shto mislish da Zeka nije u'apsen?Ovo sa lisicama je ok, ali bez namestenih tv kamera zbog jeftinih politickih poena. Oni kojima ti poeni idu su daleko veci hohstapleri od 1 Dzaje.2. pitanje: a jel' stvarno mislis da ce Zeka ikad biti u'apsen?Cecu? Evo ti odma' trece pitanje: a jel' stvarno mislis da ce jednu takvu uzornu damu i majku koja peva premijeru da 'apse?
Link to comment

mislim da sam bio jasan... ne svi istog momenta, već po zasluzi... a dzaja je sitan igrač u odnosu na bagru koja ostaje netaknuta... i naravno da nije trebao biti ovako uhapšen i da su kamere i lisice samo nečija™ osveta dzaji...

tebi je samo krivo sto niste mogli da uzmete titulu bez prevare dok je zeka gradio posteni partizan koji je pobedjivao na znanje i istinski je prvak :P
tako nekako :lol: Edited by celeste
Link to comment
a dzaja je sitan igrač u odnosu na bagru koja ostaje netaknuta...
a ti to znas jer si im vodio knjige? :blink: i nema sitan/krupan igrac. ako si ukrao zvaku a neko drugi ukrao milion dolara, to ne znaci da je onaj sto je ukrao milionce veci kriminalac od tebe, vec znaci da si ti gluplji od njega. Dzaja je krao. za to se ide u zatvor. i to je cela filozofija, nevezano s time dal su krali i ostali. e sada treba i ostale uhapsiti ako su krali, nevezano s time dal je Dzaja krao ili nije krao
Link to comment
nije dzaja na pppu, već se ovde radi o tome da dzaja nije zaslužio ovakvo privodjenje, a sa druge strane mnogo veći igrači ostaju netaknuti, a trebali su biti privedeni kao bata i mnogo pre dzaje... razni krimosi koji i dalje igraju glavnu ulogu u srpskom fudbalu(dragan aca, terza, crnogoski klan, keke™, kurva, dzomba) i uvaženi sportski radnici zeka, don miljan, bjeka, ćure, nivada..za sve njih 1 dragan dzaja je gospodin čovek, pogotovo za zeku.pa nije dzaja imao 16 firmi na zvezdino ime, iznajmljivao dafini prostorije na stadionu, bio visoki funkcioner jula, iznosio pare iz zemlje preko kluba na sve moguće načine, namestio brdo utakmica(roma, tikva, slijema), družio™ se sa pola dba, tj. mafije, itd... www.vreme.com/cms/view.php?id=484931arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004/maj/28/H-01-28052004.shtmlwww.naslovi.net/search.php?q=zarko+zecevic <_<
Sve ovo prica covek koji je babama otimao tasnice. Edited by mikelazzo
Link to comment

i ja se zalazem za hapsenje po zasluzi. znaci Kostunica, pa Miskovic, pa Rade Bulatovic, a posle tek ova sitna buranija sto tu samo nekih par miliona proneverila prodajuci neke igrace. Inace, nista od ovoga nema smisla.

Link to comment
Konkretno pitanje za tebe: A shto mislish da Zeka nije u'apsen?Ovo sa lisicama je ok, ali bez namestenih tv kamera zbog jeftinih politickih poena. Oni kojima ti poeni idu su daleko veci hohstapleri od 1 Dzaje.2. pitanje: a jel' stvarno mislis da ce Zeka ikad biti u'apsen?Cecu? Evo ti odma' trece pitanje: a jel' stvarno mislis da ce jednu takvu uzornu damu i majku koja peva premijeru da 'apse?
1. Zeka dobijo dojavu zato sto je jaci igrac od DzajeProtivpitanje, politika me ne zanima nesto posebno, kom tacno idu ti poeni, DS-DSS-SRS-SPS?2. Nadam se i mislim da - ako ne stim da se Zeka skrasi u Rusiji sa Mirom i Markom i zatrzi azil i nikad se ne vrati u Srbiju. Stim bi priznao krivicu, izpao pizda i umrece u inostranstvu, dok ce Dzaja mozda da odlezi godinu, dve i moci ce da se dici da nije begao, moralni pobednik :wub: 3. Takodje se nadam i verujem da ce i Ceca da padne
Link to comment
Za 42 godine, nikada vece djubre nije preslo prag nase najvece pritvorske jedinice
AAA Muki nije zaboravio - bas si zlopamtilo, ali takodje moralni pobednik :rolleyes:
Link to comment
1. Zeka dobijo dojavu zato sto je jaci igrac od DzajeProtivpitanje, politika me ne zanima nesto posebno, kom tacno idu ti poeni, DS-DSS-SRS-SPS?2. Nadam se i mislim da - ako ne stim da se Zeka skrasi u Rusiji sa Mirom i Markom i zatrzi azil i nikad se ne vrati u Srbiju. Stim bi priznao krivicu, izpao pizda i umrece u inostranstvu, dok ce Dzaja mozda da odlezi godinu, dve i moci ce da se dici da nije begao, moralni pobednik :wub: 3. Takodje se nadam i verujem da ce i Ceca da padne
1. "Vlastima".2. Mislim da je kazna za ovakvo krivicno delo kudikamo veca.3. Ja se samo nadam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...