Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Kako su Džaju priveli, nadam se toplo da će Arkanovu kurvetinu dovesti razgaženu i krvavu, prekrivenu poprskalim silikonima i u užasnom psihičkom stanju, prema kome Džek Nikolson iz Leta iznad kukavičjeg gnezda nakon što mu odseku parče mozga deluje kao raspevani slavuj.Takođe, apelovao bih da se ne zaborave i oni zbog kojih se fudbal igra - naši navijači. Tipujem da i tu ima dosta materijala za dugotrajne zatvorske kazne...Naših najvernijih navijača se uvek moramo setiti, posebno u ovakvim situacijama...
jedino su vasi pobjegli - kao da su nesto "naslutili" :Hail:
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako su Džaju priveli, nadam se toplo da će Arkanovu kurvetinu dovesti razgaženu i krvavu,
O ovome sam govorio. Ali bejah odmah napadnut od forumske populacije :(
Link to comment
Kako su Džaju priveli, nadam se toplo da će Arkanovu kurvetinu dovesti razgaženu i krvavu, prekrivenu poprskalim silikonima i u užasnom psihičkom stanju, prema kome Džek Nikolson iz Leta iznad kukavičjeg gnezda nakon što mu odseku parče mozga deluje kao raspevani slavuj.Takođe, apelovao bih da se ne zaborave i oni zbog kojih se fudbal igra - naši navijači. Tipujem da i tu ima dosta materijala za dugotrajne zatvorske kazne...Naših najvernijih navijača se uvek moramo setiti, posebno u ovakvim situacijama...
Kurvetini će poštom biti poslat uredan poziv na informativni razgovor...
Link to comment
Dok 1 Dzajica onako odvode, kao zadnjeg kriminalca, a dok su 352x ogromniji kriminalci na slobodi (ne samo to, nego i na vlasti), povraca mi se.Dzaja nije pev'o Koshtunizzi...Sve u svemu, milo mi je i drago kad vidim da ce neki ljudi za koje svi znaju da su lopovi da najebu (mada, ko zna...), ali mi nije milo shto ce najeb da bude (kao i uvek u Srbiji) selektivan. Svaki put kad se ovako nesto dogodi, ponovi se 5. oktobar (ko ne plati najebace, ko plati nece). Ja se samo nadam da ovde na ovom forumu nema nikog ko veruje da sve ovo ima ikakvog smisla ako je tachno da je 1 Zeka utekao. Onda bolje da nista nisu radili.
potpis... da se razumemo.. da je kriv-kriv je... ali baš deluje onako bzvz... namešteno... ono , zumiraju stavljanje lisica... činjenica je da je dragan dzaja naš najbolji fudbaler svih vremena i najtrofejniji funkcioner u našem fudbalu i da je ovakvo hapšenje velika sramota... sve mi se više čini da je ovo kazna od šitija zato što im nije dozvoljavao ulazak u zvezdu u vreme kad je bio drug predcednik...što se tiče zeke jasno je da je on puno veća lopina od dzaje i najjači igrač™ u našem fudbalu u poslednjih 10tak godina... ja verujem da su milijarde eura oprane kroz partizan!
Link to comment

Eh, Dzajo, nije ti trebala ova bruka. Suvise si bio veliki igrac da dozvolis ovakvu sramotu sebi, porodici, klubu i hiljadama ljudima koji su te postovali kao igraca i coveka. No, "Slaboscu smo zemlji prikovani" i zato ja nemam nameru da te obasipam psovkama, pogrdama i cinicnim doskocicama sada kada ti je verovatno najteze u zivotu. Stisni zube i spremi se da odsluzis sankciju koja ti po zakonu sleduje. Nisi ti prva ni poslednja posrnula sportska zvezda. A svi tvoji iskreni navijaci i posotovaoci tvog talenta i doprinosa sportu ce to ostati zauvek. I to neka ti bude uteha i podstrek da lakse podneses ovu tvoju sramotu.

Link to comment
Eh, Dzajo, nije ti trebala ova bruka. Suvise si bio veliki igrac da dozvolis ovakvu sramotu sebi, porodici, klubu i hiljadama ljudima koji su te postovali kao igraca i coveka. No, "Slaboscu smo zemlji prikovani" i zato ja nemam nameru da te obasipam psovkama, pogrdama i cinicnim doskocicama sada kada ti je verovatno najteze u zivotu. Stisni zube i spremi se da odsluzis sankciju koja ti po zakonu sleduje. Nisi ti prva ni poslednja posrnula sportska zvezda. A svi tvoji iskreni navijaci i posotovaoci tvog talenta i doprinosa sportu ce to ostati zauvek. I to neka ti bude uteha i podstrek da lakse podneses ovu tvoju sramotu.
Džaja je na PPPu? :unsure:
Link to comment

Koliko puta sam danas cuo "on je legenda, kako ih nije sramota..." i sl. Strasno.edit: da li se zna gde je Zeka pobegao?

Edited by El Mago
Link to comment
Eh, Dzajo, nije ti trebala ova bruka. Suvise si bio veliki igrac da dozvolis ovakvu sramotu sebi, porodici, klubu i hiljadama ljudima koji su te postovali kao igraca i coveka. No, "Slaboscu smo zemlji prikovani" i zato ja nemam nameru da te obasipam psovkama, pogrdama i cinicnim doskocicama sada kada ti je verovatno najteze u zivotu. Stisni zube i spremi se da odsluzis sankciju koja ti po zakonu sleduje. Nisi ti prva ni poslednja posrnula sportska zvezda. A svi tvoji iskreni navijaci i posotovaoci tvog talenta i doprinosa sportu ce to ostati zauvek. I to neka ti bude uteha i podstrek da lakse podneses ovu tvoju sramotu.
dugo te nije bilo Bene
Link to comment

vidim da tražite jako i do samog kraja, odmah da vas utešim sve i ako neko promakne. bitan je panoptikon-efekat, ako se ubuduće zna da murija prati šta se dešava na transfer tržištu, stvari će se vrlo brzo dovesti u red.

Link to comment

nije dzaja na pppu, već se ovde radi o tome da dzaja nije zaslužio ovakvo privodjenje, a sa druge strane mnogo veći igrači ostaju netaknuti, a trebali su biti privedeni kao bata i mnogo pre dzaje... razni krimosi koji i dalje igraju glavnu ulogu u srpskom fudbalu(dragan aca, terza, crnogoski klan, keke™, kurva, dzomba) i uvaženi sportski radnici zeka, don miljan, bjeka, ćure, nivada..za sve njih 1 dragan dzaja je gospodin čovek, pogotovo za zeku.pa nije dzaja imao 16 firmi na zvezdino ime, iznajmljivao dafini prostorije na stadionu, bio visoki funkcioner jula, iznosio pare iz zemlje preko kluba na sve moguće načine, namestio brdo utakmica(roma, tikva, slijema), družio™ se sa pola dba, tj. mafije, itd... www.vreme.com/cms/view.php?id=484931arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004/maj/28/H-01-28052004.shtmlwww.naslovi.net/search.php?q=zarko+zecevic <_<

Link to comment

Evo ga još jedan: ako se ne pohapse svi istog momenta, onda ne treba nijedan. Tako su kookali i naricali jadni najverniji Vošini, prošle nedelje. Red je da pravoverni navijači Zvezde nastave sa istim. A to kako je uhapšen? Pa kriminalci se i hapse tako što im se navuku lisice. šta treba da ga zamole da pođe za njima i to svojim kolima? To što je nekada bio fudbalska legenda, svaka mu čast. Ali, kao što kaže Dimitrije, nije mu trebala ova bruka. Umrljao je besprekornu igračku karijeru, polakomivši se na laku zaradu.

Link to comment

Jebi ga Celeste, nije da nema istine u tvojim recima samo glupo je argumentovati stim sto je neko jos veci lopov a nije uhapsen prvi...Ovo sa lisicama je mozda nepotrebno, ali zasto da se njemu prilazi drugacije nego bilo kom drugom gradjaninu? Bas takvo razmisljanje je ohrabrilo Zecevice, Bjekovice, Dzajice i ostalu mafiju da rade to sto su radili...Sigurno si malo ljuta sto nisu uhapseni Zeka i Bjeka i Terza istog dana ali doci ce i to... Nece se oni toga oprati, ako nista drugo Zvezdin lobi je ipak tu da osigura da i njihove "legende" padnu kada je vec i Dzaja... Samo je pitanje dana ili ce da beze kao picke, sto je inace karakteristika grobara :P Ako se to desi to je u istom momentu potvrda istine i fudbal ce sigurno da bude cistiji nego pre. Dali dovoljno? Ja se iskreno nadam... Svi smo znali za ovo sve i vala kurcu te je dosao taj dan... Inace bih radije diskutovao o pripremama i Molini ali jebi ga prodali ga sadasnji majmuni tako da je RAT TEK POCEO ! ! !EDIT: Zaboravio sam Cecu - UHAPSITE CECU BRE!!!

Edited by assignment
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...