Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

pa 6 milina eura je valjda 12 miliona bivsih marakaJos ce ispasti da su radili za CZ i da su uspjeli od Drule izvuci 3 miliona (maraka naravno) :D

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Zekoslav zapalio???Neka, neka, sticice njega vec negde. Inace, nema teoretske sanse da zapali ako mu nije dojavljeno. Nema to ni veze toliko, ova slast uprilicena Dzajom i Cveletom u lisicama je lepsa od bilo koje BDSM fantazije.Kako se sada lepo vidi da je kenjanje o hapsenju u Zvedi samo prikrivano propustima na utakmici. Capili su ih i rekli - "Sad cemo vas karati dok vam tetka ne dodje iz Bosanske Krupe. OSim... ako mozda nemate neka jaca imena za prodaju...". I onda je pocela pesma, jer koliko se voli Dzaja, jos se vise voli svoja koza. A za javnost prica kako su oni uhapseni zbog nekih sranja na utakmicama.. Cisto da maheri ne pomisle da je vreme za posetu banji u Gvatemali.Posao dostojan Skotland Jarda. Neko bi meni u toj muriji dobio tri generalska cina odjednom.

Link to comment
Ma nemojmo se pogrešno razumeti, nisam ja protiv iskorenjivanja mafije, niti sam ljubitelj Ratka B. (daleko), samo je reč o tome o čemu govori Nevernik - bojim se da će režimci ostati netaknuti, a Voša biti bačena u treću ligu i rasprodata, a s obzirom još na svu predistoriju, ovakav scenario bi stvarno bio, najblaže rečeno, bolestan.
Nadam se da sad spavash mirnije. -_-
Link to comment

Zašto sad ne odu da pitaju za komentar ono govedo Posnova (vođu slaninara) kome su dali više prostora na TV-u nego predsedničkim kandidatima? Da li se i sada štite režimski klubovi goveda jedna?

Link to comment
Zašto sad ne odu da pitaju za komentar ono govedo Posnova (vođu slaninara) kome su dali više prostora na TV-u nego predsedničkim kandidatima? Da li se i sada štite režimski klubovi goveda jedna?
sto se nerviras..., bitno da je nasa stoka pohapsena
Link to comment
sto se nerviras..., bitno da je nasa stoka pohapsena
Ne nerviram se. Naprotiv. Delimično sam zadovoljan. Mada bih više voleo da se uhapse ova sadašnja govna.Komentar je bio upućen SOS Kanalizaciji koja je toliko dala prostora dotičnom "intelektualcu" da bi ih ja samo zbog toga zatvorio.
Link to comment
Kako se sada lepo vidi da je kenjanje o hapsenju u Zvedi samo prikrivano propustima na utakmici. Capili su ih i rekli - "Sad cemo vas karati dok vam tetka ne dodje iz Bosanske Krupe. OSim... ako mozda nemate neka jaca imena za prodaju...". I onda je pocela pesma, jer koliko se voli Dzaja, jos se vise voli svoja koza. A za javnost prica kako su oni uhapseni zbog nekih sranja na utakmicama.. Cisto da maheri ne pomisle da je vreme za posetu banji u Gvatemali.Posao dostojan Skotland Jarda. Neko bi meni u toj muriji dobio tri generalska cina odjednom.
Sta moze reci Damjanovic o Dzajicevom poslovanju. To je bila sminka. Pogledaj snimak hapsenja Damjanovica. Uporedi sa lisicama i kombijem danas.
Ne nerviram se. Naprotiv. Delimično sam zadovoljan. Mada bih više voleo da se uhapse ova sadašnja govna.
Samo se nadaj . Hapsenje Dzajica je u korist sadasnje uprave. Evo sta sam ja napisao pre dva meseca posle cuvenog clanka o Piksiju u Politici.link Edited by Barrister
Link to comment
Sta moze reci Damjanovic o Dzajicevom poslovanju. To je bila sminka. Pogledaj snimak hapsenja Damjanovica. Uporedi sa lisicama i kombijem danas.
Pa ja licno mislim da im je trebao neko sa pristupom dokumentima koju su ko zna gde ili sa uvidom u mesto gde bi te dokumente trebalo traziti. Ne mozes toliko para skrenuti u svoj dzep, a da ne ostanu tragovi. Naravno, pricam napamet, kao i svi ostali. Malo mi je izvan rezona da su sva ova desavanja slucajna i nepovezana.A ne razumem teoriju po kojoj je ovo posao za Miskovica. Sta on ima od uhapsenog Dzaje? Sta bilo ko danas ima od uhapsenog Dzaje u smislu da mu on smeta?
Link to comment

Već se godinama znalo da nešto nije u redu sa transferom Gorana Drulića. Moja je pretpostavka da su Džajić i kompanija izgubili zaštitnika. Čovjeka iz policije koji je godinama gurao taj predmet na dno fioke. Ovo je ozbiljna akcija i neće se završiti na ovom hapšenju. Pripreme za ovo traju već nekoliko mjeseci. Sigurno je da su prisluškivani, te da se i dalje prisluškivaju neki drugi ljudi upetljani u tu priču. Cvetković je bio ministar sporta. Činjenica da je uhapšen, a da nije pobjegao, govori o tome da su svi kontakti u policiji ili otkriveni i sklonjeni u ćošak, ili postoje jedna mala, vrlo ozbiljna i stručna jedinica koja radi na istragama. Mada, sve ovo je voda ispod mosta ako se ne pohapse menadžeri, vrh FSSa ili se ne zabrane pola pola ugovori.Potrebna su sistemska rješenja, FSS još funkcioniše po Miljanovim pravilima.

Link to comment
Pa ja licno mislim da im je trebao neko sa pristupom dokumentima koju su ko zna gde ili sa uvidom u mesto gde bi te dokumente trebalo traziti. Ne mozes toliko para skrenuti u svoj dzep, a da ne ostanu tragovi. Naravno, pricam napamet, kao i svi ostali. Malo mi je izvan rezona da su sva ova desavanja slucajna i nepovezana.A ne razumem teoriju po kojoj je ovo posao za Miskovica. Sta on ima od uhapsenog Dzaje? Sta bilo ko danas ima od uhapsenog Dzaje u smislu da mu on smeta?
Da li si upoznat sa tim koliko je Dzajic jaka opozicija u Zvezdi. Skupstinu kluba cine njegovi ljudi, kontrolise navijace, ima novinare. Uporedi napade u stampi na Piksija (doduse neki su opravdani) tokom citave dve godine. Koliko si takvih tekstova video u Dzajinoj eri. Seti se reakcije na najavu provere poslovanja kluba od starne Piksija.Procitaj saopstenje kluba o hapsenju.
Link to comment

kako to da se hapsenja desavaju evo vec drugi put dan nakon emisijepolicija mi deluje po malo smesno, kao da su iz insajdera dobili potrebne informacije pa na osnovu toga hapse. ako imaju neke dokaze sigurno su ih imali i pre nedelju, dve, mesec dana, pa se pitam zasto ranije nisu hapsili.a mozda su mup i tuzilastvo u dilu sa autorima insajdera, pa je dogovoreno da se emisjije emituju bas uvreme hapsenja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...