Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 Ranko Stojić je bio Druli menađer.Iz arhive glasa javnosti:Drulić pod lupom U sredu u loži stadiona Crvene zvezde čitava svita menadžera i skauta evropskih klubova. Pod lupom pre svih Goran Drulić koga su gledali Parma i Atalanta, a na "Marakani" bili su i ljudi iz Benfike, kao gosti menadžera FIFA Ranka Stojića.Link
Ja zelim da vidim da se hapse utoka-reket kriminalci. Svi ovi koji su do sada uhapseni ce da plate za ono sto su uradili, ali oni su se u krajnjem slucaju samo potcinili siledzijama i batinasima. Dokle god postoje "menadzeri" koji kundakom pistolja mogu da zveknu golmana jer je hteo nesto da se pita, ili da gepekuju igrace, te sastavljuju timove domacih klubova mimo trenra koji i da zeli moze samo da glead da ne bi i on dobio jedan edukativan kundak po glavi. Tak kada pocnu te razne Keke da hapse za mene ce ova akcija imati smisao. Ne kazem da ove koji su sada u bajboku treba zaobici, daleko od toga...Ranko Stojic je mozda prevarant ali ni on nije vec pomenuti utoka-reket kriminalac. Ako je drpao nek ga apse, ali problem naseg fudbala se resava samo ako se povataju gore opisani krimosi...
Link to comment

evo gledam sad na SoS-u reprizu emisije gost Dzaja...i bas ide pitanje da li su do vas dosle informacije o neregularnosti u nasem fudbalu"pa oduvek se o tome pricalo,ali nema tu niceg ozbiljnog......'i za kraj kaze novinar "ne bih vas vise zadrzavao,ceka vas put (pa jedna dramska pauza od 2,3 sekunde),idete na prvu utakmicu na novoj funkciji....'a koliko znam ta emisija je bila sinoc...ko da je bilo poslednje obracanje

Link to comment
Rekoh ja da će da popadaju (skoro) svi do jednog. Može da bude emisija nekom manje ili više zanimljiva, ali sad je očigledno da je ova mafija na redu. Drumska, univerzitetska, stečajna.... konačno i ova govna na redu.
Ne bih da kvarim 1 slavlje, ali kad je već pomenuto - ko je od pripadnika svih tih pobrojanih mafija pravosnažno osuđen i vuče zasluženu bukagiju, ili mu je makar sudski proces odmakao? Niko. Čeka se da priča malo obajati i da je pokriju neke druge priče, pa će onda da krenu zastarevanja, nedostaci dokaza, obustave procesa i tako dalje. Sve je ovo sviranje u drombulje dok se za Džajom i njemu sličnima ne zatvore vrata Zabele, i to na period duži od standardnih šest meseci uslovno tri godine. I dok žandari ne sadžgaju barem nekoliko Bambalića, Bulića i sličnih vucibatina.Inače, rekao bih da se ovaj serijal Insajdera emituje u sklopu policijske akcije a ne da je policija reagovala nakon gledanja emisija...
Link to comment
Inače, rekao bih da se ovaj serijal Insajdera emituje u sklopu policijske akcije a ne da je policija reagovala nakon gledanja emisija...
Ovo je i moje misljenje.Cini se da je pregaocima insajdera dosla informacija koga treba pitati i ko ce pricati. Onda je murija sa D.A. Bulicem dogovorila da opici sve sto treba, a njemu obecana amnestija. Onda se javnost popali da se ovi pohapse, pa murija dobije opravdanje za stvari koje moraju da se urade.sto se mene tice, to sasvim OK, kad vec mora da se ide okolo-naokolo, samo ako da rezultate.
Link to comment
Inače, rekao bih da se ovaj serijal Insajdera emituje u sklopu policijske akcije a ne da je policija reagovala nakon gledanja emisija...
naravno..., samo je dobro tempirano da bi kompletan plebs® bio miran i zadovoljan
Link to comment

koja odlicna vijest za dobro jutro. Valjda se nece na ovome zaustaviti. Nasoj legendi Dzaji - zelim dogorocno oporavak od bolesti ledja u nekoj banji - recimo - padinska skela ako taj turisticki centar jos postojihapsi govna

Link to comment

Pa naravno, ne dobija Brankica podatke tako sto sedi u redakciji i zove telefonom, kao ajde da mi pricate o kriminalcima i kradjama u fudbalu. Sto kaze Milos Vasic, kad ga pitaju odakle mu informacije... "ispale iz kamiona koji je prevozio dokumantaciju" :P

Link to comment
Ne bih da kvarim 1 slavlje, ali kad je već pomenuto - ko je od pripadnika svih tih pobrojanih mafija pravosnažno osuđen i vuče zasluženu bukagiju, ili mu je makar sudski proces odmakao? Niko. Čeka se da priča malo obajati i da je pokriju neke druge priče, pa će onda da krenu zastarevanja, nedostaci dokaza, obustave procesa i tako dalje. Sve je ovo sviranje u drombulje dok se za Džajom i njemu sličnima ne zatvore vrata Zabele, i to na period duži od standardnih šest meseci uslovno tri godine. I dok žandari ne sadžgaju barem nekoliko Bambalića, Bulića i sličnih vucibatina.
Teško da će pravda da bude zadovoljena i da će da odleže svi koji trebaju. Ali zavođenje reda može da se očekuje. Igrom slučaja znam šta se dešavalo sa tzv. drumskom mafijom gde su za sve manjkove bila okrivljena deca koja su preko zadruge radila na naplati i loš sistem koji, naravno, nisu imali nameru da menjaju. Sada su postavljene kamerice za nadzor pored kojih može eventualno da se kraducka. Doduše suđenje još traje :roleyes:
Inače, rekao bih da se ovaj serijal Insajdera emituje u sklopu policijske akcije a ne da je policija reagovala nakon gledanja emisija...
Naravno. Mislim da je sa svima koji su progovorili napravljen neki deal uključujući i Ćurkovića koji je bio u stanju da satima ponavlja "ne znam"
Link to comment
koja odlicna vijest za dobro jutro. Valjda se nece na ovome zaustaviti. Nasoj legendi Dzaji - zelim dogorocno oporavak od bolesti ledja u nekoj banji - recimo - padinska skela ako taj turisticki centar jos postojihapsi govna
kako da ne postoji..., samo sto zbog konstantne popunjenosti kapaciteta, nema tolike potrebe za reklamom Edited by nexus13
Link to comment
dokle se stiglo sa emitvanjem insajdera?a gde ce ove ekipe sto sad igraju beton ligu, kad se ova nasa cela meredijan super liga preseli u istu? :lol:
stiglo se do Zvezda, Partizana i FSS. Oni su na redu u ponedeljak ako bog da.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...