Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Sporan transfer Drulića MUP Srbije saopštio je oko 13 časova agenciji Beta da su nekadašnji funkcioneri fudbalskog kluba Crvena zvezda biti zadržani u pritvoru od 48 sati. Policija ih je privela zbog nezakonitih transfera, a konkretno je u pitanju prelazak Gorana Drulića u Saragosu. Drulić je nedavno tužio Zvezdu zbog neisplaćenog dela od transfera, a nedavno je policiji dao iskaz povodom toga.Eto jedne pametne stvari od Gorana Drulića....Najskupljeg invalida u istorii Saragose.Lik ih tužio za 5 milki koliko mu nisu isplatili.I kod Piksija je dolazio ,ali ga je i on zavlačio. Na kraju je podneo tužbu i otišao u mup da da iskaz.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

KONACNO!!!Konacno sam docekao da onaj fudbalski Causesku vidi unutraqsnjost celije.Pretpostavljam da ima mnogo nacina na koje se sve ovo i dalje moze zataskati, ali sama cinjenica da necu vise biti prisiljen da slusam price o borcu za postenje i "Ne bi to Dzaja, znas li ti ko je Dzaja, bre!!!" je meni dovoljna.Hvala ti nepoznati policajce.Meni su ostale sledece nerazjasnjene dileme:1) Zasto se kuliraju osvedoceni lopovi i zasto se dozvoljava raznim picketinama da prodaju pricu o sebi kao o postenim pregaocima koji eto tek ponekad, prenesu po 4.5 miliona maraka preko granice ili zamole nekog kriminalca da izadje iz fudbala "...Jer mu tu nije mesto..." (A gde je kriminalcu logicnije mesto od naseg fudbala, pitam se ja). Da li se zajebana pitanja za njih cuvaju za kraj?2) Da li je uobicajeno da profi fudbaleri igraju mali fudbal na redovnoj bazi. Ovo pitam ozbiljno, jer je sa mnom u skolu isao Radmanovic i znam kako mu je Zvezda jebala kevu i zabranila bilo kakav basket. Zar sa fudbalerima to nije slucaj???3) Da li je na skali inteligencije nizi Lazovic ili zaba? Njemu skoro da uspevam da poverujem da ne zna za ocite kriminalce da su kriminalci. On ima alibi u svojoj retardaciji.3) Da li je Jociceva onesposobljenost da komanduje povezana sa skorasnjim hapsenjima? Ovo je mozda i pitanje svih pitanja. Ostavljem mogucnost da je sve samo splet slucajnosti, ali...4) Meni interesantno pitanje - kako momak koji se zove Dragan dobije nadimak Aca? Nista Gagi, nista Gandra, nista Draxa, nego jebeni Aca... Potpuno neobjasnjivo.

Link to comment

Na RTSu ide kajron da ce emisija "oko" biti posvecena hapsenju Dzaje i Cveleta. Jos Terza i Zeka i ja sam zadovoljan. Naravno, oni klasicni krimosi se podrazumevaju.

Link to comment

a sta je sa onom kurvetinom?+ SOS kanal je govno nevidjeno...jel ste videli onaj intervju sa johansonom gde pokusavaju da kazu nesto kao" ma jok, niko nije hteo da me ubije"..o onim uvlacenjima dzajicu i terzicu da ne govorim..tu posebno prednjaci onaj petrovic...novinar sa gomilom izlizanih frazetina..."puleni havijera klemenatea" ili " kazaem fudbal mislim Djajic" :ph34r: i te novinare u bajbok..sve su to gamadi i gnjide..kad vidim kuravinu i ostale sa onim prederusama oko struka i setkaju su u holu..ono" ja sam naj,ja sam A rerpez." mozete svi da mi ga pusite stil...ja sam bre, ja bla bla...ono ljubakanje..olos do olosa...fuj

Edited by gorance
Link to comment

Ako ih zadrzavaju do 48 sata to je vec indicija da se radi o ozbiljnijoj stvari.To je tzv.policijski pritvor a za ocekivati je da usledi i saslusanje pred istraznim sudijom na osnovu zahteva tuzilastva a moguce je i pritvor do 30 dana, obicno to bude zbog mogucnosti uticanja na svedoke ili opasnosti da nestanu u vidu lastinog repa(hint - Terza,nicim izazvana iznenadna edukacija u udaljenoj zemlji).

Edited by Ted
Link to comment
3) Da li je Jociceva onesposobljenost da komanduje povezana sa skorasnjim hapsenjima? Ovo je mozda i pitanje svih pitanja. Ostavljem mogucnost da je sve samo splet slucajnosti, ali...
Nema veze s tim, ovo je planirano odavno.
Link to comment
a sta je sa onom kurvetinom?+ SOS kanal je govno nevidjeno...jel ste videli onaj intervju sa johansonom gde pokusavaju da kazu nesto kao" ma jok, niko nije hteo da me ubije"..o onim uvlacenjima dzajicu i terzicu da ne govorim..tu posebno prednjaci onaj petrovic...novinar sa gomilom izlizanih frazetina..."puleni havijera klemenatea" ili " kazaem fudbal mislim Djajic" :ph34r: i te novinare u bajbok..
Kurvetina mora pasti ili nista nismo uradili. Zamislite kakva slast bi bila videti Srpsku Majku kako ostavlja sirocice same u dvorcu i ide na odsluzenje robije. Meni to deluje potpuno nemoguce i kada bih to video - znao bih da ova zemlja ide u dobrom pravcu.A tek koja slast bi bila da vidimo hapsenja doajena i to pod optuznicama koje podrazumevaju mito od 200 maraka i kilo pecenja. Meni je to najmedeniji deo price - koliko je sitno ustvari njihovo ulizivanje. Treba da ih se hapsi kao bedni olos sto i jesu. Pola sramote da im ide na cinjenicu da su potkupljeni, a druga polovina na cifru za koju su potkupljeni.
Link to comment
Oni će kao bubašvabe da jedini prežive sve ove turbulencije i da se fino uhlebe kod naredne garniture.
Oni mogu da se provuku samo kao previse sitni. Ne vidim drugi razlog za njihovo ignorisanje ako vec veliki Dzaja mora da jede plasticnom kasikom. Bojim se da su previse lak plen da bi se izvukli (bar oni najeminentniji).
Link to comment

Bravo, konacno...Ipak me zabrinjava da je Dzaja uhapsen - hej bre to je Dzaja - a Ceca je jos uvek na slobodi... Inace svaka podrska ovim hapsenjima!Druga stvar - posto se sve radi o bivsim sportskim radnicima - dali ce ova akcija imati bilo kakvog efekta na poslovanje klubova sada, kada u Zvezdi sedi Miskovec i Toplica - kada je politika kluba u pitanju?Kao sto neko rece ako ne uhapse sve te menadzere ciji fudbaleri moraju imati mesta u najvecim klubovima nece biti bolje...

Link to comment
4) Meni interesantno pitanje - kako momak koji se zove Dragan dobije nadimak Aca? Nista Gagi, nista Gandra, nista Draxa, nego jebeni Aca... Potpuno neobjasnjivo.
Dozvoli, to je u duhu 1 Predraga Saše Danilovića.
Link to comment
Nema veze s tim, ovo je planirano odavno.
Vidi se to. Ne pravi se ovakva akcija preko noci. Meni je dilema da li mozda postoje paralelne strukture u muriji, koje su cekale da Jocic ode u lov na srndace izvan sezone, pa da urade ono sto planiraju. Ni izdaleka ne tvrdim da se to tako odigralo, ali pominjem kao mogucnost. S druge strane, mozda je Jocic odradio veci deo posla, pa je njegova nesreca slucajnost koja nije sprecila nastavak plana da se odvija.
Dozvoli, to je u duhu 1 Predraga Saše Danilovića.
Predrag Sasa je to lepo objasnio - mama je htela jedno ime, a tata drugo - Na kraju je jedno isposlovalo zvanicno ime, a drugome je ostalo ekskluzivno pravo na nadimak. U stilu - dogovor kucu gradi :)
Link to comment
A ko je bio njegov menadzer? Ima li nade da je neki od ovih sto i danas haraju Zvezdom?
1 Ranko Stojić je bio Druli menađer.Iz arhive glasa javnosti:Drulić pod lupom U sredu u loži stadiona Crvene zvezde čitava svita menadžera i skauta evropskih klubova. Pod lupom pre svih Goran Drulić koga su gledali Parma i Atalanta, a na "Marakani" bili su i ljudi iz Benfike, kao gosti menadžera FIFA Ranka Stojića.Link
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...