Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Evo sad i zvanicno, 1Terza se od juce nalazi u Ameriki.Jel veruje neko u slucajnost?
Ne brini...naci ce ga tamo Ameri...samo ako je tamo stvarno i otisao...edit: A izgleda je i Zeka zapalio preko grane... Edited by Behemoth
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razmišljam ko bi mogao biti sledeći i kapiram da mogu da nabrojim bar 50 osoba, koje bi mogle biti uhapšene. Mojih top 5:
  1. Bambalići, Keke, Bulići uveoci, bežanijski frizeri, Cece i ostala mafijaška stoka
  2. Terzić
  3. Miljanić
  4. Zečević, Bjeković, Ćurković
  5. Đjomba™ (lokalpatriotizam na delu)

Ako ove pod 1 ne u'apse i rasture to leglo,đaba sve ostalo.Terza je verovatno već daleko.Sam je rekao da ide na studijsko putovanje u USA.Miljanić je još uvek živ ???Trio Fantastikus iz PFC-a očugledno ima "dobru saradnju" sa ljudima iz vrha mup-a,vlasti...jer im daju vremena da ili sklone kompromitujući materijal ili da zapale na studijska putovanja.Cenim da je ovo prvo u pitanju.Đomba - svakako.S obzirom da na sajtu 92-ke šeta kajron sa informacijom o 'apšenju Džaje,cenim da je ozbiljna akcija u pitanju a ne neka zajebancija . Edited by 5ar
Link to comment
Portparol Fudbalskog saveza Srbije Aleksandar Bošković obećao je da će se na redovnoj konferenciji za novinare, koja je zakazana za 13,30 sati, FSS oglasiti povodom privođenja bivških čelnika Crvene zvezde.
Predivno :)
Link to comment

ovi izgleda resili da hapse posle svake emisije po nekog. Ako bi mogao da se produzi serijal na 15 epizoda, pa da popadaju svi, bilo bi savrseno. Brankici treba podici spomenik. kakva hrabrost, prosto neverovatno.

Link to comment

Meni samo nije jsano ko poteze ova hapsenja. Kome su se zamerili svi ovi likovi sto su uhapseni? Nekako mi je tesko da poverujem da je sistem nesto odjednom poceo da radi i da se nasao neki posten covek da kaze dosta kriminalu i mafiji u sportu?!PS.Dzajo kucko jedna, bojim se da ce te pustiti za par sati! angry.gif

Link to comment
nisam gledao nijednu epizodu, citam samo ovo sto pisete. moj duboki naklon za ekipu insajdera i iskreno se nadam da se brankica nekako stara o svojoj bezbednosti. udarila je na olos koji ni od cega ne preza.
Cenim da ima ko se stara o njenoj bezbednosti, kao i da ovaj serijal nije njena ideja, vec je pokrenuta sa mnogo viseg mesta...
Link to comment
Meni samo nije jsano ko poteze ova hapsenja. Kome su se zamerili svi ovi likovi sto su uhapseni? Nekako mi je tesko da poverujem da je sistem nesto odjednom poceo da radi i da se nasao neki posten covek da kaze dosta kriminalu i mafiji u sportu?!PS.Dzajo kucko jedna, bojim se da ce te pustiti za par sati! angry.gif
a izbori u maju, vrlo verovatno i parlamentarni?
Link to comment

Ja bih rekao da je tu kljucnu ulogu odigrao Zoran Damjanovic,a ne Insajder,to je samo paravan..Terza ce sigurno pasti..a sto se tice Zeke :Hail: i Bjeke, :Hail: cisto sumnjam...pa oni su zajedno sa Curkovicem smenili Zeptera....a setite se i ko je nosio otkupninu za Miliju...ipak su to stvari koje se u MUP-u postuju i cene

Link to comment
Portparol Fudbalskog saveza Srbije Aleksandar Bošković obećao je da će se na redovnoj konferenciji za novinare, koja je zakazana za 13,30 sati, FSS oglasiti povodom privođenja bivških čelnika Crvene zvezde.
Već su se oglasili. "Zatečeni smo ovim hapšenjima."
Link to comment

A i nedavni Dzajin ulazak na besmisleno mesto u FSS je izgleda bio pokusaj da se zaustavi ocekivano.Kao i meni omiljeno Zekino reklamiranje kako je on predstavnik Gazproma za Srbiju :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...