Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako ih privodilo tako ce ih mozda i pustiti.iznenadjenje ce za mene biti da se protiv njih pokrene postupak i oni budu zadrzani u pritvoru.to ce ujedno pokazati i svu ozbiljnost ovih istraga.licno mislim da ce cvele sigurno biti pusten, mozda dzaja, a za mm videcemo.

Link to comment

Razmišljam ko bi mogao biti sledeći i kapiram da mogu da nabrojim bar 50 osoba, koje bi mogle biti uhapšene. Mojih top 5:

  1. Bambalići, Keke, Bulići uveoci, bežanijski frizeri, Cece i ostala mafijaška stoka
  2. Terzić
  3. Miljanić
  4. Zečević, Bjeković, Ćurković
  5. Đjomba™ (lokalpatriotizam na delu)

Link to comment
Nego, meni je mnogo mutan onaj debeli iz Obilića, Nikolić valjda. Te sve je on kao znao, pa onda ništa nije znao, pa se kao bori za Obilić - državno preduzeće, te je potpredsednik Arkanu, ali nije odgovoran za frku sa transferima, pa mu donosi 4,5 miliona iz Dizeldorfa, ruča s njim i Cecom na auto putu i zatim im lično nosi pare u njihovu kuću, a onda se kao bori da država dobije ono što joj pripada...Nekako mi je, čini mi se, Brankica omanula kod intervjuia sa njim, ni jedno pitanje konkretno da mu postavi, bar u večerašnjoj epizodi: Alo čoveče, šta prdiš da se kao boriš da transferi idu legalno preko računa u banci, a onda lično, u pratnji deset ljudi i troja kola, ideš u Nemačku po lovu za Grozdića, sa sve Arkanom živim?! Znači da je matori ipak bio Arkanov čovek od poverenja u to vreme i da sad samo sere da bi se oprao. Baš me je iznervirala, ko ćala svog da je intervjuisala, sve na notu :thumbdown:
Matori sigurno nije mnogo bolji od onih o kojima priča, ali svejedno meni je drago kad jedni koji imaju putera na glavi počnu da pljuju druge. Biću slobodan da izrazim 1 jeres i povučem paralelu - to je kao kad Beba Popović priča o Bulatoviću, Jočiću, Nikitoviću... :wub: Inače mi je veoma drago da je pomenut i novopečeni radikal Borislav Pelević, posebno u trenutku kada su radikali maltene preuzeli primat na političkoj sceni što se tiče priče o borbi protiv kriminala. Lepo bi bilo kada bi njihovi glasači uspeli da povežu tu njihovu priču bar sa ovim slučajem, ako su uopšte sposobni da bilo šta povežu...
Link to comment
Samo neka šibaju! ALi kao što neko reče, neka ne zaobiđi ove nazovi menadžere. Njima lako može da se napakuje i nešto od ne fudbalskih radnji... kladim se jedno 750 godina zatvora.
Mene ni obrnuto ne bi začudilo. Da nekog od fudbalskih funkcionera povežu sa ubitstvom Bulatovića.
Link to comment
uhapseni dzajic, cvetkovic i misa marinkovic. uskoro ce biti objavljeno.zajebano, sta reci....sledeci su zeka & bjeka, cuvaju ih grobari u vrhu drzave, jos koji dan
:wub:
Link to comment

Ova epizoda je bila najslabija do sad. Svela se na Curetovu minijaturu i ponavljanje onog nesrecnika kako je slao dopis u FSJ da se ne prodaju Zoric, Grozdica i ekipu. Ali cenim da je ovo zatisije pred buru...

Link to comment
Ja mislim da su vrh ledenog brega Terza i Zeka.Kad,i ako,njih pohapse to bi onda bilo to...
:thumbsup: Terza mozda, Zeka nikad... Edited by MiddleClass
Link to comment
Ova epizoda je bila najslabija do sad. Svela se na Curetovu minijaturu i ponavljanje onog nesrecnika kako je slao dopis u FSJ da se ne prodaju Zoric, Grozdica i ekipu. Ali cenim da je ovo zatisije pred buru...
Saznali smo za NinkovaPao je 1 Filipenko :Dedit: Cure ima dvojno drzavljanstvo (nije BiH) tako da......... Edited by borris_
Link to comment

nisam gledao nijednu epizodu, citam samo ovo sto pisete. moj duboki naklon za ekipu insajdera i iskreno se nadam da se brankica nekako stara o svojoj bezbednosti. udarila je na olos koji ni od cega ne preza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...