Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Zasto ne skupite sve te informacije na gomilu i rknete ih Branki na astal?Mozete i sami da istrazite te informacije, zakupite medijski prostor od neke zainteresovane kuce i proslavite se.
Pa ne treba joj astal, mogla je samo da čita forum.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pazi, ako mislis na mene - u pravu si da nista nije novo. Ali shvati da nije isto kada se to kaze javno.Zasto se onda novinari ubijaju?Zato sto, kada postane i kaze se javno, nema vise nazad; MUP vise nema pokrica, mocnici ne mogu vise da se skrivaju, tuzilastvo nema izgovora da ne podigne optuznicu, itd.Mogu da ostave u fioci, ali tesko - do sada su to radili.Mislim, pazi znam ja sto-sta o bivsim i sadasnjim igracima Zvezde, o clanovima uprave, zaposlenima u FK, ko su, sta su, i kako rade - nije top secret tajna - to znaju "svi", bas kao sto i ti znas u tvom klubu. Ali niko nema muda ili mogucnosti da prvi krene ovako.Ako drzava hoce napred u EU, onda nece imati izbora, a da ne pokrenu akciju. Bice neka sablja light, ili sl. Evo, ja ocekujem da se Terza uopste ne vrati sa svog kursa. Ali hocu da se u detalje sazna ko to unistava klub i u detalje kako. Tolikog obraza nece imati da se posle pojavljuju u javnosti ili da glume spasioce fudbala/kluba ili cega vec, a da nije njihov dzep.

Edited by dragance
Link to comment
Insajder i dalje ne govori ništa konkretno, već ponavlja neke javne tajne. Mada, kapiram da je za ljude koji ne prate fudbal ili za dijasporu, ovo poprilično šokantno. Konkretnije stvari su mogle i na ovom forumu da se pročitaju.
Pa ja ne znam sta vise treba ocekivati od bilo koga. Da jos neko ima muda pa da iznese jos neke javne tajne, gde bi nam bio kraj...
Link to comment
Pa ne treba joj astal, mogla je samo da čita forum.
Ko kaže da ne čita? šta misliš odakle im smernice? Čak su kontaktirali i 1 moderatora sa PPP. S druge strane, jedno je kafanski ćeretati o tome u SUR Užice ili na PPP, a drugo je to objaviti javno i rapidno smanjiti cenu svog života. Ova jučerašnja epizoda je zato bila i najznačajnija, jer se konačno javno obelodanila veza fudbala i podzemlja.Celoj ekipi Insajdera, čestitam još jednom na sjajnoj temi i odličnoj realizaciji iste.
Link to comment
Pa ja ne znam sta vise treba ocekivati od bilo koga. Da jos neko ima muda pa da iznese jos neke javne tajne, gde bi nam bio kraj...
^^ post nije politicki korektan i ocekujem da zavrsi na deponiji... :lol:
Link to comment
znaci za sedam dana je pivotalna 4 epizoda u kojoj napokon dolazimo do glavnih stvari. Previse su se kacili na Obilic i ostale Bezanije u prve 3 epizode. Dosta je sitnisa - vrijeme je za interesantne stvari. Mozda nam kazu gdje je lova od Stankovica i Drulica ? Mozda i komsije napokon saznaju gdje su nestali Kezmanovi reflektori (osim ako ne osvjetljavaju neki manastir) ? Nadam se da nece biti kao kisa oko Kragujevca i iz supljega u prazno.
Pivotalna my ass. Bas me zanima ko ce im biti relevantan sagovornik iz Zvezde ili Partizana... Curkovic, Z&B, Piksi, Dzaja, Cvele? A nesto mi se javlja da ni pretstavnici drugih klubova nece bas nesto da se pretegnu u kritikama "vecitih", mislim, ko ce posle da im prodaje igrace. Jasno je da su Partizan i Zvezda na vrhu piramide, i realno, sumljam da neko ima mooda da nesto konretno kaze o njima. Bice nesto kao Dragan Aca: "Partizan ili Zvezda, svejedno". Nadam se da gresim, ali mislim da cemo cuti i videti mnogo manje nego sto ocekujemo. Ovde samo beton liga pomaze.
Link to comment
Ko kaže da ne čita? šta misliš odakle im smernice? Čak su kontaktirali i 1 moderatora sa PPP. S druge strane, jedno je kafanski ćeretati o tome u SUR Užice ili na PPP, a drugo je to objaviti javno i rapidno smanjiti cenu svog života. Ova jučerašnja epizoda je zato bila i najznačajnija, jer se konačno javno obelodanila veza fudbala i podzemlja.Celoj ekipi Insajdera, čestitam još jednom na sjajnoj temi i odličnoj realizaciji iste.
Veza mafije i fudbala je javno obelodanjena još kad je Arkan preuzeo Obilić. I dalje mislim da je tema dosta plitko obrađena, posebno ako se uzme u obzir na šta su ličile ranije emisije insajdera.
Link to comment
uhapseni dzajic, cvetkovic i misa marinkovic. uskoro ce biti objavljeno.zajebano, sta reci....sledeci su zeka & bjeka, cuvaju ih grobari u vrhu drzave, jos koji dan
komentar ortaka, grobara: pu picke ciganske, zavidim vam :Hail:
Link to comment

A dokačili su još jednog menađera,koji je nas cigane uveseljavao svojim akvizicijama tipa : Da Silva,F.Đorđević...1 Ranko Stojić-francuski đak i Piksetov prijatelj.Insajder :Ranko Stojić (FIFA menadžer i vlasnik FK Rad, prim. aut) mi je u Dizeldorfu dao 4,5 miliona maraka za Grozdića i ja sam to u kesama doneo u zemlju. Arkan i Ceca su me čekali na "Rodić" pumpi kod Novog Sada", izjavio je žarko Nikolić, tada potpredsednik Obilića, a kasnije predsednik. "Večerali smo i otišli kod Arkana kući. Uneli smo kese, a Ceca ih je odmah odnela na sprat." Takodje, on je otkrio da je pokojni Bata Bulatović morao da izdaje Ceci Ražnatović sertifikate za prodaju fudbalera Obilića, iako su oni odlazili na potvrdu da su slobodni igrači i da za njih neće biti uplaćeno obeštećenje, a da je novac uplaćivan na privatni račun Lidije Veličković i da su strani klubovi to uglavnom znali. Nikolić je otkrio da je, kada je od Bordoa tražio naplatu milion maraka za Ivana Vukomanovića, dobio odgovor od francuskog kluba da se obrati menadžeru Ranku Stojiću, a da mu je ovaj tom prilikom rekao: "Ne znam, moram da pitam Cecu."

Link to comment
uhapseni dzajic, cvetkovic i misa marinkovic. uskoro ce biti objavljeno.zajebano, sta reci....sledeci su zeka & bjeka, cuvaju ih grobari u vrhu drzave, jos koji dan
Već jeste....Privedeni Džajić, Cvetković i Marinković Autor: Blic online, RTS | 05.02.2008 - 10:53 Kako RTS nezvanično saznaje, u nastavku istrage protiv fudbalske mafije, danas je MUP Srbije priveo Dragana Džajića, Vladimira Cvetkovića i Miloša Marinkovića, dugogodišnje funkcionere FK Crvena Zvezda. Oni su privedeni zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj i falsifikovali službene isprave i tako stekli protivpravnu korist od pet miliona evra, prenosi B92, dodajući da se radi o kupoprodaji fudbalera. Uskoro opširnijeBrankicu za predsednika FSS-a !!!!
Link to comment
A dokačili su još jednog menađera,koji je nas cigane uveseljavao svojim akvizicijama tipa : Da Silva,F.Đorđević...1 Ranko Stojić-francuski đak i Piksetov prijatelj.Insajder :Ranko Stojić (FIFA menadžer i vlasnik FK Rad, prim. aut) mi je u Dizeldorfu dao 4,5 miliona maraka za Grozdića i ja sam to u kesama doneo u zemlju. Arkan i Ceca su me čekali na "Rodić" pumpi kod Novog Sada", izjavio je žarko Nikolić, tada potpredsednik Obilića, a kasnije predsednik. "Večerali smo i otišli kod Arkana kući. Uneli smo kese, a Ceca ih je odmah odnela na sprat." Takodje, on je otkrio da je pokojni Bata Bulatović morao da izdaje Ceci Ražnatović sertifikate za prodaju fudbalera Obilića, iako su oni odlazili na potvrdu da su slobodni igrači i da za njih neće biti uplaćeno obeštećenje, a da je novac uplaćivan na privatni račun Lidije Veličković i da su strani klubovi to uglavnom znali. Nikolić je otkrio da je, kada je od Bordoa tražio naplatu milion maraka za Ivana Vukomanovića, dobio odgovor od francuskog kluba da se obrati menadžeru Ranku Stojiću, a da mu je ovaj tom prilikom rekao: "Ne znam, moram da pitam Cecu."
E da. Možda me u emisiji najviše nervira to što su neki ološi dobili priliku da se predstave kao veliki heroji i borci za srpsku stvar u srpskom fudbalu. Sad taj žarko Nikolić glumi borca za pravdu, odgovornog poslovnog čoveka i 1 poštenjačinu, onako u globalu. U stvari je 1 govno, koje se debelo omastilo od tih para o kojima je pričao i nije mu uopšte smetalo kad Arkan i ekipa šamaraju sudije, prete fudbalerima... Govno jedno, seme mu se zatrlo.A vidim da je na sajtu blica već objavljeno da su Džaja i Cvele privedeni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...