Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Terza montenegrin?
Јок болан, Ерцеговац, из Сивца (Пљевљаци), али је опет исто срање, потомак 8. офанзиве са подручја тог резервата, склон митско-епским лапрдањима и наравно новцу...
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

on je trenutno MVP serije ali tek je polovina sezone pa i za druge ima nade.Curkovic ima mnogo iskustva u obavljanju partijskih zadataka pa mu ovo ne pada tesko. A obraza i onako nema.
Ćurka je pravi onaj hercegovački namazani insekt. Nema kome taj valj'o nije, niti ima te pukotine kroz koju se ono neće provući. Da sutra Bilu Gejtsu dune da preuzme Srpski olimpijski komitet ne bi mu jadnom uspelo pored ovog mutljaroša.higlight of the night: Ćurkin ljigavi osmeh i "Pa ne znam.... na koje igrače mislite vi?... he heh" Edited by zvonko
Link to comment
Ćurka je pravi onaj hercegovački namazani insekt. Nema kome taj valj'o nije, niti ima te pukotine kroz koju se ono neće provući. Da sutra Bilu Gejtsu dune da preuzme Srpski olimpijski komitet ne bi mu jadnom uspelo pored ovog mutljaroša.higlight of the night: Ćurkin ljigavi osmeh i "Pa ne znam.... na koje igrače mislite vi?... he heh"
samo se seti Ceptera...., oduvali su ga k'o slinu
Link to comment
Piksi je sigurno imao dosta pritisaka i ja sa te strane posmatram njegov odlazak, jer je ocigledno hteo da stane na kraj tome( vise puta je sam pricao da zeli da se otarasi svih igraca sa 50-50 ugovorom, a u prilog tome ide i ona "iznenadna" prodaja Stojkovca koji je Bambalicev).
misliš Kekin.
Link to comment
Pa dobro, jebiga, ja znam da je Ninkov oteran svojevremeno iz Radničkog, od strane istog ovog Dragana Ace Viteza i njegovog prvog stručnjaka Bogića Bogićevića, upravo zato što nije imao nikakvu zaleđinu i bilo je pogodno oterati takvog da bi se otvorila mesta za one sa zaleđinama. U Čuki je očito skapirao sa koje strane vetar duva i gotovo...Inače, on je sasvim OK igrač i meni je bez obzira na sve drago što nije propao onda kada je oteran iz Radničkog kao neperspektivan, već se vratio i to zahvaljujući ipak nekom kvalitetu koji poseduje. On je solidan igrač, bez obzira što ga zastupa taj ko ga zastupa. Uostalom, bilo je suludo očekivati da se iko ostvari kao igrač u Čuci a da ga Bambalić ne dohvati...
zato sam i rekao - namjera je bila ispravna samo je izvodjenje fulalo.Moze on i da bude super igrac ali ostaje gorak ukus. Znaci onaj Blazic je drvo i sljepa se sa Ninkovim. Smiluj se boze i podari nam trecu ligu
Link to comment

znaci za sedam dana je pivotalna 4 epizoda u kojoj napokon dolazimo do glavnih stvari. Previse su se kacili na Obilic i ostale Bezanije u prve 3 epizode. Dosta je sitnisa - vrijeme je za interesantne stvari. Mozda nam kazu gdje je lova od Stankovica i Drulica ? Mozda i komsije napokon saznaju gdje su nestali Kezmanovi reflektori (osim ako ne osvjetljavaju neki manastir) ? Nadam se da nece biti kao kisa oko Kragujevca i iz supljega u prazno.

Link to comment
A Jankovic 'ladno izjavljuje da ce odlazak Moline, koji nam jel'te nije bio potreban, biti nadoknadjen Blazicem.
Jankovic je marioneta i nece "prezivjeti" ovu sezonu - ako bog da. Blazic moze da zamjeni Trisovica jer mislim da tu nema razlike. Molini ne moze ni cipele da cisti a da mora da igra - to stoji. Cudi mo se sto su nam derbiji dosandni. Pa ne moze bolje kad nema kvaliteta. Nema ko dupli pas da odigra. Od fudbalera - osta onaj portugalac kod komsija i to bi bilo sve.Nego kakav nam je teren ovih dana - jel rodio krompir ?
Link to comment

Nego, meni je mnogo mutan onaj debeli iz Obilića, Nikolić valjda. Te sve je on kao znao, pa onda ništa nije znao, pa se kao bori za Obilić - državno preduzeće, te je potpredsednik Arkanu, ali nije odgovoran za frku sa transferima, pa mu donosi 4,5 miliona iz Dizeldorfa, ruča s njim i Cecom na auto putu i zatim im lično nosi pare u njihovu kuću, a onda se kao bori da država dobije ono što joj pripada...Nekako mi je, čini mi se, Brankica omanula kod intervjuia sa njim, ni jedno pitanje konkretno da mu postavi, bar u večerašnjoj epizodi: Alo čoveče, šta prdiš da se kao boriš da transferi idu legalno preko računa u banci, a onda lično, u pratnji deset ljudi i troja kola, ideš u Nemačku po lovu za Grozdića, sa sve Arkanom živim?! Znači da je matori ipak bio Arkanov čovek od poverenja u to vreme i da sad samo sere da bi se oprao. Baš me je iznervirala, ko ćala svog da je intervjuisala, sve na notu :thumbdown:

Link to comment
Nego, meni je mnogo mutan onaj debeli iz Obilića, Nikolić valjda. Te sve je on kao znao, pa onda ništa nije znao, pa se kao bori za Obilić - državno preduzeće, te je potpredsednik Arkanu, ali nije odgovoran za frku sa transferima, pa mu donosi 4,5 miliona iz Dizeldorfa, ruča s njim i Cecom na auto putu i zatim im lično nosi pare u njihovu kuću, a onda se kao bori da država dobije ono što joj pripada...Nekako mi je, čini mi se, Brankica omanula kod intervjuia sa njim, ni jedno pitanje konkretno da mu postavi, bar u večerašnjoj epizodi: Alo čoveče, šta prdiš da se kao boriš da transferi idu legalno preko računa u banci, a onda lično, u pratnji deset ljudi i troja kola, ideš u Nemačku po lovu za Grozdića, sa sve Arkanom živim?! Znači da je matori ipak bio Arkanov čovek od poverenja u to vreme i da sad samo sere da bi se oprao. Baš me je iznervirala, ko ćala svog da je intervjuisala, sve na notu :thumbdown:
Taj Nikolic taman i da je kriminalac - meni ga je zao na neki naci. Sta je trebao - da kaze Arkanu u lice - hej bre plati porez ! Nista se on tu nije pitao. Da je Arkan mogao - po pare bi isao sam.
Link to comment
on je trenutno MVP serije ali tek je polovina sezone pa i za druge ima nade.Curkovic ima mnogo iskustva u obavljanju partijskih zadataka pa mu ovo ne pada tesko. A obraza i onako nema.
nemojte tako.covek nikog nije znao, s nista nije video, s nikim nije pricao, nista nije radio,kad je isao na utakmice video je samo loptu, i eventualno igrace. ne sve. <_<
Link to comment

Prelazem teacheru da privremeno (na neodredjeno) zakljuca teme o CZ, Partizanu i Anti Gej ligi dok se Insajder ne zavrsi i bar neke stvari ne rese od strane MUP-a.Nema smisla raspravljati i svadjati se o ovom sportu, rezultatima i ekipama, kada nas sve vuku za nos ko poslednje ovce.Jos je Ikar ispao i najpametniji.

Edited by dragance
Link to comment

Insajder i dalje ne govori ništa konkretno, već ponavlja neke javne tajne. Mada, kapiram da je za ljude koji ne prate fudbal ili za dijasporu, ovo poprilično šokantno. Konkretnije stvari su mogle i na ovom forumu da se pročitaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...