Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Pavle Ninkov je danas na prpreme reprezentacije u Kovilovo došao u kolima sa zatamnjenim staklima u pratnji jednog od Bambalića...
znaci izgubi Rukavina mjesto startera
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ćurković mi je genijalan. Kako samo on ništa ne zna, kakvo nevinašce. Garant je posle snimanja otišao da napoji svog jednoroga ambrozijom ispod duge, a potom se nag valjao u cveću pevajući "Odu radosti"...

Edited by dig_chohano
Link to comment

Pa Rukavina se prodao, sta ce mu repka vise?A Piksi je zasluzan za dosta ovoga, verovatno je zato u Japan i zapalio iznenada. Nadam se da ce sledeca epizoda otkriti ko je ko. Ali se isto tako nadam da ce da potkaci i ove sto su ga zamenili, jer su i oni tu odavno.

Link to comment

Pa, ovaj Cure nas hebe u zdrav mozak. Kakva smo mi banana republika...Moram da priznam da je Brankica majstorski uradila kraj emisije, a kadrovi gde se Velja, u Cacku zvani Dzibra, i nesreci Kostunjavi grle i ljube dok Ceca peva, nema cenu.

Link to comment
A Piksi je zasluzan za dosta ovoga, verovatno je zato u Japan i zapalio iznenada. Nadam se da ce sledeca epizoda otkriti ko je ko. Ali se isto tako nadam da ce da potkaci i ove sto su ga zamenili, jer su i oni tu odavno.
Meni se cini da je Dzaja mnogo zasluzniji™.Piksi je sigurno imao dosta pritisaka i ja sa te strane posmatram njegov odlazak, jer je ocigledno hteo da stane na kraj tome( vise puta je sam pricao da zeli da se otarasi svih igraca sa 50-50 ugovorom, a u prilog tome ide i ona "iznenadna" prodaja Stojkovca koji je Bambalicev).Ocigledno da mu je pred kraj mandata i zivot visio o koncu.Ne kazem da je on u svemu tome nevin( ipak je to u ovakvim okolnostima, nemoguce), ali i sama cinjenica da se potpuno okrenuo ino trzistu sto se tice dovedjenja igraca govori da je zeleo da raskrsti sa kvazi-menadjerima™, jer je ocigledno da sve sto moze doci do Zvezde iz Srbije ima debele veze sa "privatnim" igracima.No, ako je Ceca od one generacije Obilica koja je realno bila sastavljena od kvazi fudbalera uspela da mazne 11 miliona evra, koliko su Dzaja i Cvetkovic uzeli devedesetih prodajom cele sampionske generacije a potom i nekih pojedinaca koji su, ipak, dosta kostali npr. Kovacevic ,Rambo ,Ognjenovic, Stankovic, Drulic... ??? :ph34r: Slicno vazi i za Zeku. Edited by Psihodelija
Link to comment

Pominjem Piksija zato sto je on, u "najboljem slucaju", dosao na talasu zelja za promenama. Ako vec nije mogao javno da se suoci sa svim tim likovima, zasto se prihvatao posla? Zasto nije odmah dao ostavku i rekao "ja to en mogu", a ne naprasno nakon skoro 2 godine. Nema logike.Ili je vise sluzio kao paravan, jer skoro da nikada i nije bio u BG. Kako je on to hteo da rascisti se najbolje dalo videti po Kastiljovom ugovoru, pa kako je pozajmljen, pa nije sluzio vojsku, pa otisao u Juve, pa nije, pa ce ici... Ima jos dosta slucajeva.Naravno da treba sve da se ispita, ali misliti kako je Piksi tu bio da se "izbori" sa nekim - prazne price. Doveo je Deltu, doveo je sve svoje sumnjive likove is FS-a, cak je i sam "menaDJerisao", prema tome...Sacekacu ostale epizode.

Link to comment
Curkovic ponovo briljirao :Hail: :Hail:
on je trenutno MVP serije ali tek je polovina sezone pa i za druge ima nade.Curkovic ima mnogo iskustva u obavljanju partijskih zadataka pa mu ovo ne pada tesko. A obraza i onako nema. Edited by tsva
Link to comment
Curkovic ima mnogo iskustva u obavljanju partijskih zadataka pa mu ovo ne pada tesko. A obraza i onako nema.
angry.gif sramota, nemam što drugo reći... mislim ćuretu se svašta može staviti na teret™, al' da obraza nema angry.gif:mellow:
Link to comment
Piksi je sigurno imao dosta pritisaka i ja sa te strane posmatram njegov odlazak, jer je ocigledno hteo da stane na kraj tome( vise puta je sam pricao da zeli da se otarasi svih igraca sa 50-50 ugovorom, a u prilog tome ide i ona "iznenadna" prodaja Stojkovca koji je Bambalicev).Ocigledno da mu je pred kraj mandata i zivot visio o koncu.Ne kazem da je on u svemu tome nevin( ipak je to u ovakvim okolnostima, nemoguce),ali i sama cinjenica da se potpuno okrenuo ino trzistu sto se tice dovedjenja igraca govori da je zeleo da raskrsti sa kvazi-menadjerima™, jer je ocigledno da sve sto moze doci do Zvezde iz Srbije ima debele veze sa "privatnim" igracima.
Ino - trzistu ?Okrenuo se Nestorovicu. Toliko mu je stalo da raskrsti :wink:Do danas se ne zna ko je od tih igraca (bio) ceo nas, ko na pozajmici, a ko 51-49Osim toga, smatram da je Curkovic govno Edited by muslin
Link to comment

Sledeca epizoda je kljucna. Nadam se da su se dobro pripremili, posto je danasnja epizoda bila losija od prve dve. Sldeca epizoda je o Zvezdi, Partizanu i FSS. Kao da je pravljena u cast drugu Filipenku.

Link to comment
sto jest - jest - Filip se tu malo zahebo - tj malo se mnogo zahebo ali vazno je da su namjere bili na mjestu
Pa dobro™, jebiga, ja znam da je Ninkov oteran svojevremeno iz Radničkog, od strane istog ovog Dragana Ace Viteza i njegovog prvog stručnjaka Bogića Bogićevića, upravo zato što nije imao nikakvu zaleđinu i bilo je pogodno oterati takvog da bi se otvorila mesta za one sa zaleđinama. U Čuki je očito skapirao sa koje strane vetar duva i gotovo...Inače, on je sasvim OK igrač i meni je bez obzira na sve drago što nije propao onda kada je oteran iz Radničkog kao neperspektivan, već se vratio i to zahvaljujući ipak nekom kvalitetu koji poseduje. On je solidan igrač, bez obzira što ga zastupa taj ko ga zastupa. Uostalom, bilo je suludo očekivati da se iko ostvari™ kao igrač u Čuci a da ga Bambalić ne dohvati...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...