Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danko nema pojma, Ćurković apsolutno ništa ne zna... Svi se prave ludi... Prosto ih je smešno gledati kako očigledno lažu :inn: :whistle:Ali mi nije jasno kakva su oni gomila balvana bez trunke mozga ako su mislili da se izvuku. Pa njima je bukvalno SVAKA utakmica u prvenstvu bila nameštena. Nijedan transfer nije bio čist. Svi do jednog ima da popadaju. Jedini razlog što se to nije desilo je to što je jednostavno nije stiglo na red. Puče mi stream na pola iz nepoznatog razloga, pa čekam da se ponovo učita angry.gif

Link to comment
CukaricenkoZašto ga nazivam tako kako ga nazivam? Pa eto, vidim da kurton nije. Neka bude i pena za kosu, što se mene tiče. Ako je i uvreda, to je uvreda njega lično. Tvoje blebetanje kako je Bajić dobar, kako će Marinković da bude najbolji strelac lige, reprezentativac i otkrovenje, kako su Stjepanović i ostali balvani koji dolaze u Partizan zahvaljujući tome što ih je ujka Mijat doveo čuda od igrača su uvreda zdravog razuma. Ne shvatam kako te nije sramota da promovišeš potpuno pogrešan način selekcije i dovođenja igrača, uz sve kumovsko-mafijaške veze koje tim stvarima kumuju. Zato bi meni bilo drago dovođenje Ninkova, jer bi tako bio promovisan potpuno drugačiji sistem dovođenja igrača. To je momak koji je antipod ovih smrdljivih mafijaških pizdi što se prodaju za par hiljada evra a posle daju po 50% i više od svog ugovora. On nije imao leđa iza sebe, vredno je radio, bio je teran da bi se napravilo mesta upravo za ta i takva govna koja su tebi srcu bliska. Svaka čast momku. Drago mi je da je dokazao svoj kvalitet i da će potpisati za veliki klub. Jedino mi je žao što nije došao kod nas, jer valja otvoriti mesta za 2 Crnogorca i 2 Makedonca, koji neće remetiti mir u svlačionici - što jasno demonstrira na koji ćemo to način i ubuduće dovoditi igrače. Jebo ja dovođenje polutana i bezveznjaka od kojih ništa ne može biti ni sada ni u perspektivu, a i one koji to podržavaju i kada se ponovi 77. ili 78. put, kao da to sve nismo već gledali. Dosta bre.
:lol:
Link to comment

Znam da su svi culi ali nemogu odoliti:Curkovic:To su bile vise simpatije, Ti ljudi su verovatno voleli fudbal pa su imali, oni su bili u Zemunu su stanovali znate... neznajuci naravno tko su ti ljudi :lol: BrankicaDa li je uprava Partizana tada znala da su ljudi iz Zemunskog Klana tada...Curkovic...Ne, ne, nema veza, ma nema veze... :lol: Najgore je sto je ovo Dumb and Dumber totalno, gdje je Curkovic samo dumb, a svi mi debelo dumber kada je takva spodoba predsjednik Olimpijskog Komiteta, a i ostat ce to vjerovatno do svoje duboke starosti.Nema druge nego se prebaciti na tenis, stolni tenis, sah i kuglanje. Je Alisa Maric i dalje igra sah?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...