Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Retki su oni koji nepokolebljivo teraju svoje principe, nesalomivi borci za pravdu još ređi... Život nam pokazuje mnogo primera da to uglavnom baš i nije mudro.
ili sam ja bio neprecizan ili me ti nisi razumeo... hteo sam da kazem da je ta "kurcevitost" Simica prilicno selektivne prirode... ako treba, ajd da kazem i to, da se na Batu Bulatovica ostrvio onda kada je ovaj odbio da mu zaposli sina u savezu, sto je par godine kasnije terza uradio i "kupio" ga za ceo zivot...to ti je manje-vise ista prica kao sa onim tipom sto je napisao knjigu o mahinacijama i lopovluku Zeke&co. u Pfc... Bio je dugo godina bukvalno (fizicki) udarna pesnica ZZ, ali kada je ostao kratak za neke pare (sumnja se na one iz Rima), krenuo je da se razracunava na druge nacine...ukratko - sve su to ista govna, samo sto za razliku od onih sto plivaju u njima cuteci, ovi se deru kako su cisti do jaja i prstom pokazuju na one druge... Edited by Leonidas
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Gospodine Simicu, vas stav povodom ubistva Branka Bulatovica?""Znate kako...obicno se kaze - o pokojniku sve najlepse - ali ne bi bilo u redu da lazem. Bata Bulatovic je bio najveci lopov u FSJ..."

Link to comment
FSS NE MOŽE SAM PROTIV MAFIJE :lol:Zvezdan Terzić: Glavno oružje u borbi protiv neregularnosti u fudbalu jeste sprega državnih i fudbalskih organa. Mi nemamo mehanizme za dokazivanje krivicePredsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić tvrdi da ta organizacija ne može sama, bez pomoći države, da dobije bitku s neregularnostima u fudbalu! On je nekoliko puta odbijao da govori o „fudbalskoj mafiji", iako su ga mnogi stavljali u taj kontekst, ali je s Kongresa UEFA iz Zagreba poručio da će fudbal pobediti sve neregularnosti.- Istaknuto je da FSS jednostavno ne može sam da dobije ovu bitku. Glavno oružje jeste sprega državnih i fudbalskih organa. Fudbalska institucija nema mehanizme za dokaz krivice. Taj deo je na nadležnim državnim organima, a onda, u slučaju materijalnog ustanovljavanja krivice, treba primeniti sve kaznene mere iz naših pravilnika. Podsećam da su oni u potpunosti usklađeni sa onima iz UEFA i FIFA. Fudbal će pobediti i nameštanja rezultata i probleme s dopingom i huliganstvom i sve ostalo- rekao je Terzić za zvanični sajt FSS. Prema njegovim rečima, sve članice UEFA dale su punu podršku FSS u borbi protiv neregularnosti i istakle da je najteže vreme po Srbiju zapravo prošlo.- Poručeno mi je da nismo jedini koji se susreću sa ovakvim problemima, ali i da su svi ubeđeni da je najteže vreme po srpski fudbal prošlo i dali nam punu podršku da istrajemo na tom putu. Uverenje čelnika je da fudbal neminovno oseća refleksiju stanja u državi. UEFA i FIFA smatraju da razlog za probleme poput ovih leži i u kladionicama, odnosno, uplivu novca u igru na takav način. Naglašeno nam je da naše muke ni po čemu nisu nove, niti bazično drugačije od situacije u nekim drugim zemljama.Kada je reč o problemu s kladionicama, predstavnici FIFA imaju rešenje.- Ljudi iz FIFA su nam ovih dana prezentovali novi softver pod imenom „Rano upozoravanje sistema". On ih povezuje s najvećim svetskim kladionicama, ukazuje da se u danima ili satima pred neki meč na njega ulažu velike sume novca i onda se on stavlja pod posebnu lupu - kaže Terzić.Glasam, pa idem u AmerikuPredsednik FSS Zvezdan Terzić poručio je iz Zagreba da će doći u Srbiju da bi glasao na predsedničkim izborima u nedelju, a potom odlazi na nekoliko nedelja u Ameriku!- U petak po podne vraćam se iz Zagreba u Beograd. U nedelju, posle glasanja na predsedničkim izborima, otputovaću u Feniks. Na čuvenom Nort central univerzitetu biću na specijalizaciji iz oblasti sportskog menadžmenta i upravljanja u sportu. Reč je o završnoj fazi edukacije, i ovaj put i završno školovanje isplanirao sam odavno. Procenio sam da ću u februaru imati najviše slobodnog vremena - tvrdio je Terzić.
Link to comment
ukratko - sve su to ista govna, samo sto za razliku od onih sto plivaju u njima cuteci, ovi se deru kako su cisti do jaja i prstom pokazuju na one druge...
Da li treba da citam izmedju redova kako su oni koji cute bolji?Vidis, ja mislim da ti sto galame kako su cisti, tj galame, treba iskoristiti. Neke kao svedoke-saradnike, nekima uzeti iskaze i kada se sve dokaze zajedno poslati na Goli Otok i slicnu destinaciju.
Link to comment
ili sam ja bio neprecizan ili me ti nisi razumeo...
Bio si savršeno jasan. Možda ja nisam pa si pomislio da branim lik i delo dotičnog novinara. Samo konstatujem da je malo ljudi spremno da radi nekog pravednog cilja podnosi žrtve i da odoleva pritiscima. Edited by Quizmaster
Link to comment
Predsednik FSS Zvezdan Terzić poručio je iz Zagreba da će doći u Srbiju da bi glasao na predsedničkim izborima u nedelju, a potom odlazi na nekoliko nedelja u Ameriku!
Bice to cuvena prica, otisao po pljuge i nikada se vise nije vratio :lol: . Nadam se da je policijska zaseda vec spremna ispred njegovog glasackog mesta.
Link to comment

Po ovim detaljima ce izgleda da bude corke... Jeknica su pratili i zazstavili nakon sto je dosao po svoje "pecenje" i pronadjeno je 3.000 ? kod njega da bi zatim odmah uhapsili i Kan Kan-a...

Link to comment
:Hail::Hail: bogovi novinarstva!

FUDBALSKA MAFIJA SEČE žICEZoranu Arsiću ukradena oba mobilna telefona posle izjava o nameštaljkama Bivšem fudbalskom sudiji i predsedniku Fudbalskog saveza Vojvodine Zoranu Arsiću su pre nekoliko dana, pod krajnje sumnjivim okolnostima, ukradena oba mobilna telefona. Sve to ne bi bilo nimalo čudno da Arsić nije javno govorio o fudbalskoj mafiji u Srbiji.Arsić nije želeo da dovodi u vezu nestanak mobilnih telefona sa svojim pojavljivanjem u javnosti i izjavama u vezi sa fudbalskom mafijom, ali je dodao da se sve dogodilo pod vrlo čudnim okolnostima.- Ne znam da li su mi telefoni ukradeni zbog mojih izjava u medijima, ali čudno je da se to dogodilo baš sad, kao i to da su mi nestala oba telefona - kaže Arsić.On, međutim, dodaje da je zloupotrebljen od strane Televizije B92 i da su njegove izjave od pre šest meseci date u emisiji ?Insajder? pogrešno interpretirane prilikom hapšenja predsednika FK Vojvodina.- Kada sam govorio za ?Insajder?, nisam mislio na Butorovića, iako su novinari sa B92 pokušali da mi prikače takvu izjavu. Ono o čemu sam ja govorio u ?Insajderu? ima veze samo sa događanjima do 2002. godine. U to vreme Butorović nije imao nikakve veza sa fudbalom u Vojvodini. Mislim da je njegovo hapšenje samo bacanje prašine u oči kako bi pravi krivci prošli nekažnjeno - rekao je Arsić i dodao da je dovođenje Dragana Džajića na mesto direktora reprezentacija FSS velika maska.- Iskoristili su Piksija, a sada su istu stvar uradili sa Draganom Džajićem. Bojim se da je njegovo angažovanje u FSS samo maska i strahujem da će jedna takva veličina biti zloupotrebljena. On nije ni svestan u kakvo je okruženje upao.

Link to comment
Beogradski list dalje detaljno opisuje tok policijske akcije, čije je konspirativno ime bilo "operacija Sparta", kao i sam način izvršenja krivičnog dela primanja i davanja mita.
A kako bi se drugacije zvala akcija kad se hapsi u srpskoj Atini. Ili je Leonidas povukao neke veze jer mu ne odgovara jaka Vojvodina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...