Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

U principu, mogu da prodju vece uplate na utakmice Zvezde i Partizana. Npr. decko je igrao Partizan X-1 za 15 000 i pusteno mu je i prosao je. Ta suma od 20k evra ne verujem da moze da prodje, ako bi uplacivao u 10 razlicitih kladionica, to je po 2000 evra, sto ne verujem da bi ijedna kladionica pustila.

Link to comment
U principu, mogu da prodju vece uplate na utakmice Zvezde i Partizana. Npr. decko je igrao Partizan X-1 za 15 000 i pusteno mu je i prosao je. Ta suma od 20k evra ne verujem da moze da prodje, ako bi uplacivao u 10 razlicitih kladionica, to je po 2000 evra, sto ne verujem da bi ijedna kladionica pustila.
15k evra ili dinara?To je koliko-toliko normalna igra. Ja sam pisao o 7+ za koji je kvota oko 30 (iako su oni u emisiji rekli (cini mi se) da bi isplata bila milion evra na tih uplacenih 20k sto je takodje nemoguce).
Link to comment
15k evra ili dinara?To je koliko-toliko normalna igra. Ja sam pisao o 7+ za koji je kvota oko 30 (iako su oni u emisiji rekli (cini mi se) da bi isplata bila milion evra na tih uplacenih 20k sto je takodje nemoguce).
Dinara, naravno. :) Zato i kazem da su sanse minimalne da je tih 20k evra uplaceno. Sto se tice kvote, verovatno da je i manja od 30 na Partizan kad igra kod kuce. Da je uzeto milion evra, bila bi potrebna kvota 50, a tolika je jedino u drugoj francuskoj ligi :)
Link to comment

ma šta vam je, tu i tamo nešto može da prođe, kao ovaj casperov primer, ali to je sve sitno da bi moglo da se priča o nameštanju u svrhu uzimanja nekih velikih para od kladionica. neka prođe i 20 takvih tiketa X-1 to je 10k evra, što je smešna cifra... namešta se za bodove, 3 za 3 i te fore, nema tu leba od kladionice. btw, zna se i ko su vlasnici kladionica, nisu to profesori univerziteta i muzičari iz filharmonije, tako nešto sve i kad bi se u teoriji desilo, ne bi bilo isplaćeno...

Link to comment
Dinara, naravno. :) Zato i kazem da su sanse minimalne da je tih 20k evra uplaceno. Sto se tice kvote, verovatno da je i manja od 30 na Partizan kad igra kod kuce. Da je uzeto milion evra, bila bi potrebna kvota 50, a tolika je jedino u drugoj francuskoj ligi :)
Dakle mozemo da zakljucimo ono sto sam napisao na pocetku ;)
To je prica za malu djecu.
Link to comment

o jbte pa sta se zapeli za te lavove. ko da samo kod njih moze da se uplati. i neke od vecih kladionica na netu imaju nasu ligu u ponudi, mogli su i tu uplatiti. verovanje da su to price za malu decu su smesne, pogotovo ako se zna da namestanje tekmi toj ekipi u partizanu nije nista novo.

Link to comment
o jbte pa sta se zapeli za te lavove. ko da samo kod njih moze da se uplati. i neke od vecih kladionica na netu imaju nasu ligu u ponudi, mogli su i tu uplatiti. verovanje da su to price za malu decu su smesne, pogotovo ako se zna da namestanje tekmi toj ekipi u partizanu nije nista novo.
Prica Dragana Ace Bulica da je odbio 20k evra je za malu djecu. Zapeli smo za Lavove zato sto je Dragan Aca Bulic vlasnik Lavova i u tu njegovu izjavu se kune tvoj brat po patkometriji.
Link to comment
Prica Dragana Ace Bulica da je odbio 20k evra je za malu djecu. Zapeli smo za Lavove zato sto je Dragan Aca Bulic vlasnik Lavova i u tu njegovu izjavu se kune tvoj brat po patkometriji.
cast mi je sto me poredis sa najvecim :D dobro dragan aca naravno koristi priliku da malo udari na protivnicku mafijasku ekipu, ali ta pominjana uplata nikako ne govori da takma nije namestena na 7+.
Link to comment

Shvatam da je u Srbiji nemoguce da se uplati velika suma na velike kvote.Kako onda radi sistem sa ovim velikim kladionicama na netu. Da li i oni imaju neki gornji limit ulaganja? Nisu ni oni profesori univerziteta i muzičari iz filharmonije ali skoro svaki mjesec se cuje neki novi skanda u vezi tih kladionica. UEFA i ostali savezi se najvise plase toga i stalno vrse nekakve istrage. Jedino sto mi padne na pamet je pranje novca preko kladionica.

Link to comment

Sad tek vidim na B92 da nije 7+, nego 8+... Koliko kladionica u Srbiji uopste ima ponudu za 8+?Sto se tice uplata, svaka veca uplata ide na proveru u centralu, nebitno da li je preko interneta ili na uplatnom mestu.

Link to comment

koliko sam upoznat sa tom problematikom, mada nisam neki ekspert, čak i na utakmice mnogo "ozbiljnijih" liga od naše na netu nije moguće igrati te jače kvote... ponuda je uglavnom ograničena na konačan ishod, duplu šansu i over/under 2.5 gola, čak sam viđao da nikakvih igara na golove nema... znači ništa od 7+, 4+pp, prelazi...

Link to comment
Da li neko može da mi kaže šta tačno znači U92? Ne šalim se, stvarno ne znam.
Ovako, na prvu loptu, msm da se odnosi na meč ekipa gde igraju igrači rođenih 92 i mlađeg godišta.
Link to comment
Ovako, na prvu loptu, msm da se odnosi na meč ekipa gde igraju igrači rođenih 92 i mlađeg godišta.
Brate, ja ozbiljno pitam, a ti se zezaš. Msm stvarno nije u redu. Edited by Ginekolog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...