Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

taj momak o kojem pricas je bio moj drug iz detinjstva. a u kakvom je odnosu bio sa stojketom necu da napisem, da ne bi i ppp popio tuzbu.
Stojke se za razliku od tebe ne odrice starih drugova... <_<
Link to comment
Znam to, zato mi je i bilo cudno to sto ovi to ne znaju nego su poslali jednog coveka sa 20k evra. Bar tako kazu u ovoj emisiji.
To je prica za malu djecu, niko nije lud da pomisli da moze da uplati 20k evra na kvotu 30.Ne bi mu primili ni 20k dinara.
Link to comment
To je prica za malu djecu, niko nije lud da pomisli da moze da uplati 20k evra na kvotu 30.Ne bi mu primili ni 20k dinara.
Ma da, ni meni nikad to nisu primili, niti sam video u svojoj kladionici da su primili takvu uplatu... <_<
Link to comment

Hm, a da li misliš da je i novac nađen kod Jeknića a na kome su Butorovićevi otisci isto tako priča za malu decu, jer Butorović u principu nikome ne daje tolike pare?To što je jedan gazda skinuo listu, što su u Insajderu spomenuli, ne čini priču ludom niti priču za malu decu. Uostalom, ti kažeš da "niko nije lud da pomisli da može da uplati 20k evra", a Bulić je upravo zbog toga skinuo listu - pa to znači da ipak ima onih koji su ludi da uplate 20k evra.E sad, što niko od nas nikad nije video niti prisustvovao tome ne čini priču ludom, suludom, manje kredibilnom. Uostalom, to se razbija na manje sume uglavnom, a i ko kaže da i u drugim kladionicama ne puštaju da se dogode tolike uplate?

Edited by Filipenko
Link to comment
To je prica za malu djecu, niko nije lud da pomisli da moze da uplati 20k evra na kvotu 30.Ne bi mu primili ni 20k dinara.
Dobro, ja spinujem, Bulić kaže da je odbio uplatu od 20k evra, ti kažeš da niko nije lud da uplaćuje 20k evra. Ti si najpametniji i najbolje znaš.
Samo ti spinuj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...