Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

U akciji pripadnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, sinoć su uhapšena trojica Beograđana zbog sumnje da su od jednog meštanina Sremske Mitrovice iznudili 350.000 evra, ekskluzivno saznaje “Blic”. Kako “Blic” saznaje uhapšeni Vukolić i Karaklajić pet godina su radili u obezbeđenju Dragana Ace Bulića, bivšeg predsednika Zajednica klubova Superlige, u čijem porodičnom vlasništvu je i lanac sportskih kladionica “Lavovi”. Aca Bulić sin je nekadašnjeg vlasnika FK Železnik, Jusufa Juse Bulića ubijenog 1998. godine. Nije bas Insajder, ali jedan od izvora informacija te emisije je u pitanju.link

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Opa, evo najave Insajdera koji ispituje zašto procesi godinama nisu ni započeti nakon prve emisije...edit: tačnije, u pitanju je emisija Reakcija, večeras u 22h.

Edited by Filipenko
Link to comment

Nikolovski standardan, Ješić direktan, bivši zamenik tužioca jasan, Petrović razočarabilan, ja zadovoljan.Mislim da je ovo rekord u broju govornika po epizodi koji su odbili da govore pred kamerama.Respect veliki za večerašnju emisiju.

Link to comment
Kakva je odvratna njuska ovaj zvezdin portparol, dodje mi da razbijem tv
Nemaš dovoljno informacija. To je jedan divan, drag i preksrasan čovek, skoro persona takoreći. Ako ne veruješ pitaj Amareta i društvo.
Link to comment
Nemaš dovoljno informacija. To je jedan divan, drag i preksrasan čovek, skoro persona takoreći. Ako ne veruješ pitaj Amareta i društvo.
Nisam bas upucen u lik i delo, ali prica mu je debilna - kao, mi stalno osudjujemo huligane i slicno, a do juce su im sedeli u skupstini..
Link to comment

neverovatno! evo već dva dana rifrešujem kako ovaj, tako i klupske topike i not a single word! a oba kluba su debelo isprozivali.valjda su se ljudima smučile te priče...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...