Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Urednicu „Insajdera” čuva policijaPoručili su mi da odaberem kovčeg, ali se ne plašimAutor: Ana Ž. Adžić, Vuk Z. Cvijić | Foto:Beta | 07.12.2009. - 20:00Brankica StankovićBeograd - Novinarka Brankica Stanković dobila je policijsko obezbeđenje posle pretnji smrću upućenih preko interneta, ali i preko grafita na zidovima, nakon emitovanja prve epizode serijala „Insajder“ pod naslovom „(Ne)moć države“ o vođama ekstremnih navijačkih grupa.- Utvrđujemo sa kog kompjutera i ko je poslao preteće poruke. Nadamo se da ćemo ubrzo identifikovati te osobe jer svaki računar ima svoj „potpis“. Ti koji prete za sada su osumnjičeni za ugrožavanje sigurnosti. U međuvremenu, ministar je odlučio da autorka serijala dobije policijsko obezbeđenje, koje je već pored nje - kažu u MUP-u.Autorka „Insajdera“ Brankica Stanković, uprkos brojnim pretnjama koje su pristigle, nastavlja rad na serijalu.- Jedna od poslednjih pretećih poruka koja je pristigla jeste da „odaberem kovčeg“. Ali, nastavljam da radim. I to najnormalnije. Ne plašim se. Ali prvi put od kada radim serijal imam policijsko obezbeđenje. Strašno je to da u Srbiji, u 2009. novinari svoj posao rade pod policijskim obezbeđenjem - rekla je za „Blic“ autorka „Insajdera“. Ona je napomenula da su brigu o celom slučaju preuzeli advokati B92, i objasnila da je i ranije bilo pretnji ekipi. :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je moguće da postoje ovakvi likovi? Sramota me i da postavim... (iz grupe 'Insajder' na fb)

Jovan Dzimi Kraljevic Mi smo huligani,ubice Brice Taton-a,svaki mrtav francuz jede nasa govna...A poruka za Brankicu i Sudove,da mogu samo kurac da nam popuse...Grobari Jug

Link to comment
i da mu je IQ jednak broju godina
Pre dužini pimpeka. Treba skupiti neke pare, na crnom tržištu pronaći Islamskog fundamentalistu bombaša samouobicu, freelancer-a, i poslati ga na južnu/severnu tribinu da se samoaktivira u toku večitog derbija, radi boljeg efekta. I da svi odu u pizdu lepu materinu. Jeste, voleo bi da nestanu, baš sam antihumanista. p.s. po mogućstvu, kad Zvezda bude gubila.
Link to comment
Pre dužini pimpeka. Treba skupiti neke pare, na crnom tržištu pronaći Islamskog fundamentalistu bombaša samouobicu, freelancer-a, i poslati ga na južnu/severnu tribinu da se samoaktivira u toku večitog derbija, radi boljeg efekta. I da svi odu u pizdu lepu materinu. Jeste, voleo bi da nestanu, baš sam antihumanista. p.s. po mogućstvu, kad Zvezda bude gubila.
Javi mi kad to budes planirao, da ne odem na utakmicu..cisto da se nagutam prasine :)
Link to comment

slusao sam u 'svetu u 2' o ovome i ispada da su u toku sudjenja promenili glavnog okrivljenog, a stoka je bila u fazonu 'tukli ga jesmo, ali stvarno ne znamo ko ga je ubo noze'. i kakvo je to prezime za 1 ultra-srbina?

Link to comment

Usred ovoga, Fudbalski Sojuz Vojvodine daje nagradu Tomislavu Karadžiću jer je "u vojvođanskom fudbalu sve bolje od njegovog dolaska, primaju se nagrade za najbolji brend, generalni sekretar FSS prvu rečenicu prilikom davanja nagrade njemu lično za najboljeg sportskog operativca izgovara "Lako je biti najbolji kada ti je predsednik Tomislav Karadžić", što je veoma čudan način da se kaže "Hvala svima na ovom priznanju koje mi je veliki podstrek za rad i napredovanje u budućnosti" i slično...

Link to comment

Nema dovoljno publiciteta sa ovom kaznom - ovo bi morala biti udarna vest u svim javnim medijima od Subotice od Vranja, i da se odrzi danima... Ovakve kazne moraju da se potenciraju ako ce ikada nesto promeniti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...