Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakvo paljenje stolica. Niko nije gadjan iz vazdusne puske, niti dzepnim nozevima. Mi smo mala deca za GrkeJugoslav Cosic je jedno 2-3 puta najvio Insajder u svojoj emisiji, izmejdu ostalog i to da je Zvezda placala advokate svojim navijacima koji su vrsili dela nevezano za fudbal i sportske dogadjaje. Bojim se da Insajder ne bude samo skup onoga sto vec znamo uz malo indicija i naduvavanja. Iskreno se nadam da su otkrili bar nesto novo sto je moguce dokazati.

Link to comment

Dodao bih, svaka cast Insajderu veoma hrabro od njih. Cak bih rekao, hrabrije nego kad su pricali o svercu cigareta i drugim aferama. Nadam se samo da ce sledece dve emisije da budu malkice konkretnije i da ce uticati da se neke od prijava dovedu do kraja.

Link to comment

Zadovoljan sam pocetkom, samo toliko da su bar spomenuli da su vodje navijaca ili sinovi pandura i udbasa ili lokalni tasteri. Ali sve ce to biti jedno veliko NISTA ako se ne bude cackalo po njihovim sponzorima iz skupstine klubova. Ponavljam, skupstina, pre nego uprava klubova, jer niko ne zna kako se biraju ti clanovi skupstina, a onda se kasnije ispostavi da su uprave klubova potpuno nedodirljive jer uvek imaju vecinsku podrsku iz skupstine koja kao treba da ih kontrolise. Takodje sam primetio da nisu spomenuli npr. paljenje Stojicevog restorana, kao ni ubistvo Pavla Bulatovica u istom, sto bi moglo da ukaze na vezu pojedinaca iz vojne bezbednosti sa Radovim ultrasima(zapocetu jos u vreme najpoznatijeg Radovog predsednika).Ohrabrila me i Cosiceva najava da ce se baviti odgovnoscu klubova koji stite svoje falangiste, kao i prozivanje tuzilastva, koje objektivno jeste najodgovornije. I dobro je sto je Misa Majic otvoreno priznao da postoji element straha kod tuzilaca, pa neka se onda malo i policija zamisli da li je dovoljno da samo privede te sabane, ili treba i da zastiti sudstvo od njih.

Link to comment
Zadovoljan sam pocetkom, samo toliko da su bar spomenuli da su vodje navijaca ili sinovi pandura i udbasa ili lokalni tasteri.
Jezusmarija koji je ono horor od ljudi :ph34r: Ali najjači je onaj što je prvo bio vođa kod jednih pa je sada vođa kod drugih. Ono, samo jedno ime znam, samo za tebe živim...
Link to comment
Jezusmarija koji je ono horor od ljudi :ph34r: Ali najjači je onaj što je prvo bio vođa kod jednih pa je sada vođa kod drugih. Ono, samo jedno ime znam, samo za tebe živim...
To je i meni shokantno. Kao mrzimo cigane/grobare picka li im materina dokle god se ne zamerimo nekom jacem pa onda bezimo u suprotni tabor.
Link to comment

Komentar sa youtubea

I posle hapsenja patriotskih snaga,dolazi do hapsenja svih zdravih mladih ljudi koji nece da budu sluge Cionistima,onih koji hoce da ocuvaju nacionalno dostojanstvo i da se suprostave .Sad pod izgovorom kriminala se generalizuju navijacki pokreti kao kriminalne organizacije.Srbiju nikada necete ucutkati!"Sutra ce se svaciji trag videti kao na snegu", sudice vam istorija!!!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...