Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na Sv.Stefanu ako te bas zanima :wub: Sunca se kupa i popunjava kladionicu sa Branom
Već zamišljam na čega liče ti tiketi. On popuni a Mićunović posle ispravlja "ovo ti brate ne dolazi, ni ovo..."
Link to comment
Biografija Milovana Đorića je čista ko suza. Ponosan sam na sve što sam uradio, a posebno na to što niko ne može da pokaže prstom ka meni i da mi prigovori da sam nekome nešto ukrao. Onome ko je potegao priču o mojoj otpremnini poručujem da ima 15 dana da kaže narodu koje je mečeve nameštao i za koliko para. Ja dobro znam da je vrednost jednog nameštenog meča bila koliko otpremnina za moj odlazak u penziju posle decenija i decenija rada u srpskom fudbalu - kaže Đorić.
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
  • 1 month later...

Eto šta se dešava kada ponestane para za davanje jatacima :)edit: jbt, šta ti je crnogorska mafija...već ga prebacili u Bosnu :lol:

Edited by Filipenko
Link to comment

21. februar 2009. | Izvor: B92Uhapšen dvojnik Zvezdana TerzićaOsoba koju je crnogorska policija u subotu privela u Budvi nije Zvezdan Terzić, utvrđeno je proverom identiteta.Podgorička televizija TV Vijesti izvestila je da je nekadašnji predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić uhapšen je u subotu u Budvi. Za Terzićem je prošle godine podignuta optužnica zbog finansijskih malverzacija prilikom transfera nekoliko fudbalera OFK Beograda u inostranstvo. Terzić je u trenutku kada je optužen, prošlog februara, bio u inostranstvu, posle čega se nije vratio u Srbiju.Kako su prenele "Vijesti", Terzić je uhapšen dok je pratio prijateljsku utakmicu Mogren ? OFK Beograd na sportskom kompleksu u Jazu. Posle saslušanja koje je trajalo sat i po vremena utvrđeno je da privedena osoba nije Zvezdan Terzić i ta osoba je puštena na slobodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...