Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

sjajan komentar texta u kuriruNed, 09/03/2008 - 18:51 ? Anoniman (nije verifikovan) Posto planiram da se bavim "novinarstvom" imam pitanje za Dejana Petkovica, autora ovog teksta. Kolika je danasnja tarifa za narucene tekstove (moze i konkretno cifra za ovaj tekst)?Hvala

Link to comment
Ovaj Dejan Petkovic se bas potrudio. Mora da se Terza otvorio bar za soma evra...
mozda za ceo serijal, ovo danas 50 jura i kolenica u Hercegovini....(bez rena)
Link to comment
Kapiten Vojvodine Aleksandar Popović na konferenciji za novinare nije komentarisao meč sa Hajdukom, već je rekao da je pobeda posvećena bivšim funkcionerima kluba Ratku Butoroviću i Milanu Čabriću.
da slucanjo ne preskocimo i provincijalce :Hail:
Link to comment

Nisam znao da li da ovo stavim ovde, na reprezentaciju ili na šabanometriju. Neka me Učitelj ispravi ako sam pogrešio :

Đorić: Stop za "dečake" u FSSMilovan Đorić, direktor trenerske škole UEFA pri Fudbalskom savezu Srbije ističe da mu teško padaju burna dešavanja u srpskom fudbalu. Prvi srpski bek modernih shvatanja igre :lol: u izjavi za ?Sport? ističe da fudbalski savez moraju da vode ozbiljni ljudi.?U FSS više ne sme biti mesta za ?dečake?. Moramo da izaberemo prave ljude za novi početak srpskog fudbala. Zalažem se za veći prostor za profesionalce, ali ne treba odbaciti ni amatere, ali ih ni ne treba preforsirati. Statut mora da se pretrese do kraja?, kaže Đorić. On ističe da bi bilo moralno da sa Terzićem odu i svi njegovi najbliži saradnici, a kaže da je Izvršni odbor napustio još u novembru zbog neslaganja sa jednom grupom ljudi. ?Nisam otišao zbog Terzića, kao što neki žele da prezentiraju. On je bio veliki kapacitet, ali su ga prodali brojni saradnici. žao mi je što su oni koji su se najviše kleli u Zvezdana, upravo njemu brzinom svetlosti okrenuli leđa. Za takve, a znamo ih svi, više nema mesta za bilo kakvu kandidaturu u fudbalu. Oni su naša fudbalska prošlost. I na njih nipošto ne sme da se računa. Bila bi to nova, velika greška. Oni ne mogu da vode ni dečji vrtić?, tvrdi Đorić i ističe da ne misli na Tomislava Karadžića. "On je stari fudbalski mačor" U fudbalu je tri decenije. Svi ostali su daleko ispod Toleta i njegovog nivoa i sa njima nam nema sreće za evropsku i svetsku budućnost. Karadžić ubuduće ne sme da dozvoli da bilo ko iz klubova bude u izvršnoj vlasti. To srpski fudbal više ne sme da dopusti?, ističe Đorić, koji se zalaže da izbori na svim nivoima u fudbalskom savezu moraju da se održe između 15. i 20. juna ove godine.
Jbt, ima li kraja Milovanu Đoriću - neuništiv je, a uz to je i glup i bezobrazan. On će i iz groba jednog dana da ustane, i da, kao undead, nastavi sa lupetanjem i prosipanjem gluposti.
Link to comment
Jbt, ima li kraja Milovanu Đoriću - neuništiv je, a uz to je i glup i bezobrazan. On će i iz groba jednog dana da ustane, i da, kao undead, nastavi sa lupetanjem i prosipanjem gluposti.
Da, ali je lukavi magarac vesto izbegao da imenuje bilo koga ko je aktuelan, a aktuelne je nahvalio za svaki slucaj. Ovaj bi preziveo i nuklearnu katastrofu.
Link to comment

hmmm... posto je gotovo isto danas pricao Kosanovic, za Novosti, a on i Djora su vrrrrlo bliski (slucaj Miha za selektora kao hint), ocigledno je da vec imaju nekog na umu...

Link to comment

Tek danas videh penal za Vojvodinu. Ono je bruka i sramota. Sa druge strane, totalno razumem sudiju - što bi on gubio glavu dok se Kan-Kan iz zatvora pušta?

Link to comment

Žurnal objavljuje nikad odvratniji tekst o Goranu Druliću u sklopu pritisaka na njega i blaćenje u javnosti pred svedočenje. Nije video roditelje od 2006. godine, "hoću da mu poručim da se javi majci", očajna je majka Vera, "da mi je da ga vidim još jednom pa da umrem", kaže devedesetogodišnja baka, a kroz ceo tekst se provlače teze da je Džaja bio Goranu kao otac, da se ništa ne bi dešavalo da je imao menadžera i da je to u stvari neki nesporazum, te da je Drulić bio sin, brat i prijatelj koji se odmetnuo od okruženja i zaboravio na svoje...Strašno.

Link to comment
Izgleda Terza dao neopozivu
jeste....
ČLANOVIMA SKUPšTINE FS SRBIJE ČLANOVIMA IZVRšNOG ODBORA FS SRBIJE ČLANOVIMA ODBORA ZA HITNA PITANjA FS SRBIJE Poštovani, Zbog specifične situacije u kojoj sam se našao podnosim neopozivu ostavku na mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Ponosan sam na sve što sam uradio u dosadašnjoj karijeri - i kao igrač i kao direktor kluba i kao predsednik Fudbalskog saveza Srbije. Koristim ovu priliku da se zahvalim svim svojim saradnicima na trogodišnjem radu, u kojem smo pokušali da izvršimo reformu srpskog fudbala i iskorenimo nasleđene negativnosti prošlih vremena. Zahvaljujem se stotinama hiljada članova fudbalske organizacije na čijem sam čelu bio do danas, uz želju da fudbalskoj Srbiji bude bolje. S poštovanjem Zvezdan Terzić
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...