Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

А треба ли вас подсећати да је могућа казна за оно што је урадио (притом докази су изузетно чвртси) од 3-6 година затвора и доживотна забрана бављења фудбалом, док би ВОјводини могли скинути 9 бодова или је пребацити два ранга биже, или је зафрљачити у бетон. При том не видим одакле одушевљеност УСА правним системом, који је познат као један од најрепресивнијих и најнеуспешнијих икада.И мени је жао што Кан-кан није одговарао за сва она тешка кривична дела која је починио, али ко зна нека нова власт можда и успе да покрене ову тему, а све ће ићи лакше ако је дотични у творза због свега пар цигли.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

А треба ли вас подсећати да је могућа казна за оно што је урадио (притом докази су изузетно чвртси) од 3-6 година затвора и доживотна забрана бављења фудбалом, док би ВОјводини могли скинути 9 бодова или је пребацити два ранга биже, или је зафрљачити у бетон. При том не видим одакле одушевљеност УСА правним системом, који је познат као један од најрепресивнијих и најнеуспешнијих икада.И мени је жао што Кан-кан није одговарао за сва она тешка кривична дела која је починио, али ко зна нека нова власт можда и успе да покрене ову тему, а све ће ићи лакше ако је дотични у творза због свега пар цигли.
Covek se nikad fudbalom i nije bavio...A moze i tih 3-6 godina veoma lako da bude uslovno, narocito ako dobije dozivotno iskljucenje iz fudbala, pa nece postojati i teoretska sansa da ponovi delo...Ne brinem ja za Batu... Problem je sto ovde ni jedno krivicno delo nikad ne dobije pravedan epilog...
Link to comment
А треба ли вас подсећати да је могућа казна за оно што је урадио (притом докази су изузетно чвртси) од 3-6 година затвора и доживотна забрана бављења фудбалом, док би ВОјводини могли скинути 9 бодова или је пребацити два ранга биже, или је зафрљачити у бетон. При том не видим одакле одушевљеност УСА правним системом, који је познат као један од најрепресивнијих и најнеуспешнијих икада.И мени је жао што Кан-кан није одговарао за сва она тешка кривична дела која је починио, али ко зна нека нова власт можда и успе да покрене ову тему, а све ће ићи лакше ако је дотични у творза због свега пар цигли.
Od kada vlast sudi? Ja sam naivno mislio da to radi sudstvo?
Link to comment
Od kada vlast sudi? Ja sam naivno mislio da to radi sudstvo?
Kako od kada? Pa od kada je Toma reko da ce on licno proveriti da li je Legija kriv. On ce, u ime naroda, presuditi i Bati. sory za off topic.
Link to comment
Od kada vlast sudi? Ja sam naivno mislio da to radi sudstvo?
Професоре, професоре, зар у ваше време у врбаској гимназији нису изучавали предмет познат као Устав и права грађана?Постоје три гране власти, извршна (управна-управу врше министри), законодавна и судска. Дакле, под нова власт, подразумева се нова Судска власт-која ће заиста бити независна, професионална и непоткупљива.
Link to comment
Kako od kada? Pa od kada je Toma reko da ce on licno proveriti da li je Legija kriv. On ce, u ime naroda, presuditi i Bati. sory za off topic.
Још кад се изјаве не би свако мало извртале... :rolleyes:
Link to comment
eh....? Zna se zasto je bio tamo. Sigurno ne zbog kvalitetnog fudbala...
Нема везе, бавио се фудбалом и то на веома утицајном и значајном месту, чак је и место у ФСС имао.
Link to comment
Нема то везе са истрагом, могли су га задржати у притвору до почетка суђења, но неко је ипак ургирао и Батица је са одређеним ограничењима (редовно јављање Судском већу, пленидба пасоша) пуштен да се брани са слободе. Са друге стране Друлић још није саслушан, тако да је Џаја логично и задржан не би ли утицао на сведока. Што Батица са друге стране, је ли неће радити. :rolleyes:
dozvoli, kata ban ban je 1 naš najbolji fudbaler svih vremena, i zadlužuje ovakav tretman™!bold:jbg, ne mogu da nadju drulića... znaš li ti kol'ko je daleko krit i kako je teško doći do šljivika™? inače drula? je rekao da on nema ništa protiv dzaje i da dzaja nije nikakav novac uzeo njemu, već je njemu saragosa bila dužna milku koja je trebala biti uplaćena preko zvezde(zbog izbegavanja poreza), ali da on taj novac nikad nije dobio, i zbog toga je već pre par godina tužio fk crvena zvezda.
Šta to čitaš, Žurnal? Da, nemaju ništa protiv njih sem falsifikovanih potpisa i lažnih računa koje su otvarali na Drulićevo ime. Par svedoka pride. Šta sad, ako se ne uslikaju kako baš podižu oni lično novac sa tog računa i ako zbir svih tih suma koje su podigli (a da su uslikani) nije 18 miliona maraka, onda je puj pike ne važi?
kojih to svedoka? gde si to čuo? gde je dokaz da je to dzajin rukopis i da je baš dragan dzaja otvarao lažne račune? da se razumemo... dzaja je gemisao™, to je sigurno... ali, pošto nema dokaza, mogu da ga povuku za karu™. da ne spominjem da je u pitanju selektivna pravda(pošto je dzaja jedini pao od ekipe™) i da samo slepac™ ne vidi ko stoji iza cele priče.i kata će biti osudjena i robijati, kao i drug terza... samo treba čvrsto verovati u to... :Hail::lol: :o
Link to comment

Stvarno su pederi ovi naši. Rusi ne jure Abramoviča zbog 11 milijardi a ovi naši jure Džaju zbog par miliona. Pih, izem ti državu. Kata Ban-Ban je druga priča. Ako se dokaže da je pevaljkama gurao međ' sise 3 hiljade evra onda ostaje još samo da dokažu da je Jeknić pevaljka.

Link to comment
Žurnal je keva. Prepričaj i Todićev članak o razlici između potrage i potere. :jerry:
kome smeta 1 jaka™ akcija narodne milicije i uvodjenje 1 reda u srpski fudbal? angry.gif btw... fotka dragana ace(budućeg precednika) u današnjem ružnalu :Hail: zadatak obavljen :lol: Edited by celeste
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...