Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Onomad, negde pocetkom 2002, kada su Vucelu pitali da li namerava da podnese ostavku na mesto predsednika Rukometnog Saveza, on je prilicno sokirano odgovorio "Kako mozete o tome da pricate sada? Ne mogu da podnesem ostavku dok ne donesemo zlato sa OI u Atini, imam moralnu obavezu prema naciji"...svi znamo kako nam se rukomet odvijao u narednim godinama.
Mali troll. Reč onomad ne znači "svojevremeno", kako je mnogi pogrešno upotrebljavaju, već nedavno, pre neki dan.Troll off.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Moskvu?Vec se najavljuje bitka izmedju DSS-a (Dule Savic) i DS-a (Sava Glava) za predsednika FSS-a jer je vec izvesno da Terzic nece odraditi mandat...U vezi Bate - zar FSS ne treba da pokrene postupak protiv njega? Onaj Zabar na Insajder-u rece da Savez moze da dobije uvid u dokumentaciju i donese neku kaznu (zabranu bavljenjem) mnogo pre nego pravosudje? Malo mi je muka da se izlazi iz zatvora i docekuje recima: Gde si predsednice, kako bi bez tebe, krece prvenstvo...
Italijanski fudbal a i celukupan sport su drugacije organizovani. Preuzeli su vise ovlascenja i odgovornosti na sebe. Nas savez se svojim propisima obezbedio od donosenja takvih odluka . Jos kad je Butorovic uhapsen bilo je receno da ce se sacekati pravosnazna sudska odluka jer im tako nalazu propisi.
Link to comment

Sad me ne bi chudilo da digne optuznicu i protiv Teachera jer je rekao da je Crnogorac iz Lovcenac i da je nauljen...Vazno da mu je Stefan Babovic kumche.

Link to comment

Оваквог сте човека нашли да оптужујете... поред вас ни патријарх није безбедан! Куш!

Link to comment
Ne, nisam Crnogorac, ali i da jesam, bio bih ponosan. Rođen sam u Srbiji, deda mi je iz Prokuplja.
Jeste rodjen u srbiji to jest vojvodini ali korijene vuce iz poznatog crnogorskog sela cuce
Sad me ne bi chudilo da digne optuznicu i protiv Teachera jer je rekao da je Crnogorac iz Lovcenac i da je nauljen
Ucitelj je u pravu Edited by borris_
Link to comment

A bez poternice bi se, naivan, vratio?Valjda i jeste poenta u tome da na osnovu ovoga mogu da traže od interpola da se zainteresuje za smučara-globtrotera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...