September 24, 20205 yr posle ovoga se išlo kući ili na škembice na čuburi (legendarna kafana na železničkoj stanici u šidu koja nije decenijama bila zaključavana)
March 28, 20215 yr posle ovoga se išlo kući ili na škembice na čuburi (legendarna kafana na železničkoj stanici u šidu koja nije decenijama bila zaključavana) Kako je mene par puta u kafani razvalila ova pesma... .... Shiit has hit the fan!
March 28, 20215 yr 11 minutes ago, Frank Pembleton said: Kako je mene par puta u kafani razvalila ova pesma... .... Shiit has hit the fan! ima i varijacija stihova. umesto "stojim na uglu prosjaku slican" -> "stojim na uglu pijan ko pi..."