Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

9 minutes ago, harper said:

Mrzim Roland Garros. Svake godine neko sranje s Novakom u nekoj fazi turnira, morao je 2016. da postane licno Bog tenisa da bi makar jednom osvojio ovo seosko blatiste. Osecam da ce u nedelju da bude neverovatnih 40 stepeni u hladu u Parizu, jos samo to da se desi u oktobru pa da zurka bude kompletna.


biće 14 stepeni max

Link to comment

Ko je planirao da zapali za Vegas i ustedjevinu stavi na crno-crveno, evo ti Djokovic u nedelju - em ispadas patriota, em bolja sansa tesko da ce doci.

 

 

 

Edited by JohnnyD
Link to comment
32 minutes ago, dùda said:

Sad će Novak morati u ono svoje jaje ili kako se već zove ona kapsula za oporavak :D

I da ga Pepe opaje nekakvim čarobnim šimširom. Ovo je dobio na mentality i precizno raspolaganje resursima, a protiv Nadala će morati sve da digne za još jedan stepen. Tu se vijela razlika večeras - Cicipas je fenomenalno branio brejkove i bio vrlo intenzivan do kraja četvrtog seta, a nakon pet minuta u petom je antiklimaksirao i odustao u glavi, a onda je tijelo poslušalo. Đoković je iskusno hendlovao svoje krize i ovako nešto mora da ponovi u nedjelju za trofej.

 

Čini mi se da Nadal ima šansu za pobjedu samo na 3:0 u svom gurajućem puf-pant stilu. Znači samo da mu ne da prvi set, da napravi luft za amplitude u svojoj igri.

 

Spremiti piva i rakije podrazumijeva se

  • +1 2
Link to comment

+1

 

uz to da, naravno, zavisi i od toga koliko ce se djokovic oporaviti od 4 sata peglanja. ako bude na 100% fizicke snage, nadal moze samo blitzkriegom da dobije

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

+1

 

uz to da, naravno, zavisi i od toga koliko ce se djokovic oporaviti od 4 sata peglanja. ako bude na 100% fizicke snage, nadal moze samo blitzkriegom da dobije

 

Peglao se i Nadal 3 sata i kusur, nije bog zna kakva razlika. Jeste mi pojeo živce, ali mislim da će mu možda čak koristiti malo drame da mirnije dočeka finale, bolje danas nego u nedelju. :)

Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Peglao se i Nadal 3 sata i kusur, nije bog zna kakva razlika. Jeste mi pojeo živce, ali mislim da će mu možda čak koristiti malo drame da mirnije dočeka finale, bolje danas nego u nedelju. :)

da, nadalov meč 45 minuta kraći

ukupno, sat vremena manje nadal proveo na terenu

i nije neka razlika

 

meni se jedino ne dopada što se nisam nagledala novakovih bh paralela, a vidim nadalova fh paralela, šljaka ko sat :dry:

 

e sad, nije novak dijego, a i nadal to zna, pa će malo i guza da stiska :D

Link to comment

Sad ima smisla ovo forsiranje skraćenih lopti tokom čitavog turnira. Nadal izgleda masivno i preteško, treba cimati tolike kilograme mišića naprijed-nazad u 4-5 setova. Sve i da svaka treća prođe, sve se to naplaćuje protivniku polako. Za njega je to uvježbavano 🕵️

 

Najteže će biti Federeru kad zatiltuju okice na 18-20-18-20..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...