Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

5 minutes ago, Jumanji said:

 

 


Mnogo me nervira u startu sto su prvo PF pomerili umesto u 13h na 15h...da vide svi valjda dostignuca savremenog coveka u vidu njihovih reflektora.
Duvace veceras vetar, odlepicu pored ovog naseg, al ajd neka mu je ta ruka-rame-vrat-glava bar na mestu emoji849.png

 

 

 

Nisu nista promjenili (barem sto se tice ovogodisnjeg turnira) tako je predvidjeno od ove godine.

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

ne kvari mi foru :D

 

Sry, 2 su tekme :tongue: danas pa dok pogodim koja izaziva zebnju :naughty:

 

Inače mislim da će argentinski Tyrion da ojadi poglavicu Ćelavog Bika.

Link to comment
Nisu nista promjenili (barem sto se tice ovogodisnjeg turnira) tako je predvidjeno od ove godine.



Pa to, promenili od ove godine zbog reflektora (i krova).

Link to comment

Inače su fino sredili Šartije, izvlači malo na bling sumornu atmosferu na praznim tribinama, naročito tokom večernjih teniskih sučeljavanja, uz neizostavni šarm u vidu buđi u ćoškovima uz teren u brzim kadrovima. Izgleda da mu ventilacija nije jača strana i da skuplja vlagu tamo dole, naročito kada navuku krov. Možda zato i otežu ovoliko da ga aktiviraju.

 

Teren je bio je fenomenalno ozvučen u prvih nekoliko dana turnira - čula se delikatnost zvuka udara žica o lopticu, ne onako grubo kao da se cijepaju drva, i još su mikrofoni povlačili svakakve detalje sa terena kakvih ranije nije bilo. (I ono Đokovićevo "Mene si našo da zaje....š" nekom u publici dok je sjedao na stolicu prije neki dan :happy:). Sad su tonci izgleda vratili točkiće miksete na staro, nažalost.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...