Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

4 minutes ago, Ras said:

Zapravo, jako dobar tenis obojice.

Očekivao sam nategnut meč za Đokovića, uz prilično mučenja, a ispalo je mnogo bolje, uz izuzetak prvog seta naravno.

Negativno iz meča: problemi sa servisom i jako loš stav na trenu (čitav prvi set, verovatno i duže) i izuzetno ružno ponašanje prema boksu, što se več ponavlja. Loša slika.

Cicipas ima oružja da namuči Novaka i očekujem težak meč u SF.

Ajmo!

 

nema cicipas nikakve sanse ... vece je imao busta

  • +1 1
Link to comment

Ovo večeras je bio klasičan Novak, od "pašće mrtav", do "ja sam najjači".Ovako će biti teško protiv Cicipasa, ali Novak je Novak.Biće zanimljiv meč.

I dalje mi je atmosfera, mada gledam svaki dan i ovde, a i Američki deo, skroz kao da je neki lokalni turnir.Skupila se ekipa iz kraja, igraju za svoju dušu, a prate ih porodica i prijatelji.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Sa Stefanosom, a pogotovo Rafom bice mnogo lakse. Cudno ali tako je.
Kod Barabare rekao da ga mucio vrat i imao jos neke probleme o kojima ne zeli da prica, ali evidentno da se patio kako fizicki, tako bome i mentalno. Prikazivali su tretmane fizija sa danasnjeg zagrevanja pre meca bas na vratu i predelu ramena. Cinjenica da ga to nesto zeza jos od Sinsija, ali i sa druge strane mracna strana NY.
Busta srecom nije iskoristio sanse u drugom setu, ali odigrao stvarno sjajan mec, u odlicnoj je formi pored toga sto je jako napredovao.
Vrhunski tenis na kraju i 10. PF RG.

Link to comment
Sa Stefanosom, a pogotovo Rafom bice mnogo lakse. Cudno ali tako je.
Kod Barabare rekao da ga mucio vrat i imao jos neke probleme o kojima ne zeli da prica, ali evidentno da se patio kako fizicki, tako bome i mentalno. Prikazivali su tretmane fizija sa danasnjeg zagrevanja pre meca bas na vratu i predelu ramena. Cinjenica da ga to nesto zeza jos od Sinsija, ali i sa druge strane mracna strana NY.
Busta srecom nije iskoristio sanse u drugom setu, ali odigrao stvarno sjajan mec, u odlicnoj je formi pored toga sto je jako napredovao.
Vrhunski tenis na kraju i 10. PF RG.
Pa on uvek ima neke probleme o kojima neće da priča
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Rutinirace i Tzatizikija i Bika s Majorke sa po 3:0 mmw, kuće stavljajte na kladzi

Jel onda GOAT ako Rafa više ne osvoji nijedan GS ili mora do 20? :happy:

 

Podrazumevam da ako osvoji RG,prestiže Feda po broju nedelja...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...