Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

1 hour ago, Arkadija said:

Kačanov je baš balvan, nema meku ruku, ne ume da dobije dobijen poeen i eto.

 

Koncept "dobijen poen" je protiv Djokovica zajeban test i za bolje igrace od Kacanova.

 

Bas je sumoran ovaj RG u prvoj nedelji sa stanovista kvaliteta tenisa. Novak igra u najboljem slucaju solidno a bukvalno se prosetao do sada.

Link to comment

Ova neka Fero ima 18 vezanih pobeda, od cega recimo 11 protiv poznatih WTA igracica a ostalo protiv amaterki. Jako jako cudnovato, do skoro sam je znao samo preko livescore sajtova jer se kladim godinama unazad na fjucerse u Banja Luci i slicno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment



 
Koncept "dobijen poen" je protiv Djokovica zajeban test i za bolje igrace od Kacanova.
 
Bas je sumoran ovaj RG u prvoj nedelji sa stanovista kvaliteta tenisa. Novak igra u najboljem slucaju solidno a bukvalno se prosetao do sada.


Ovo sumoran RG mislis na Novakove protivnike ili generalno?
Posto je meni bas super ovaj GS, u ovim uslovima, kako se mnogi nisu snasli, a bilo je jako dobrih meceva i svidja mi se sto silni omladinci i mlade omladinke :D iskocili sa svih strana, ako nista drugo da objasne generaciji, dve ispred kako to treba.

Prvi put gledam Fero, ali ova Sofka dok se opasulji, ode mec ko i set. Losa je.
Evo mozda se budi, tako da potrajace ovo, a jos dva meca na standby...
Link to comment

Meni ova Kenin nesto iritantna jako ali obicno meni iritantni prolaze pa ce i ona sad rutinski sacuvati prednost

Treba neko da joj kaze da ne mora da vristi bas posle svakog poena



Link to comment

Meni je Kenin super pojava i osveženje u ženskom tenisu.

 

Čak mi je simpatično i to što je konstantno ljuta na sebe.

Edited by Milošica
Link to comment
38 minutes ago, Jumanji said:

Sledeci mec je Busta, a preostali mec devojaka izmedju one za koju[mention=5909]Cash[/mention] navija i one za koju ja navijam, sutra u 11h.
 

Pobedice Collins u tri seta mmw

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...