Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

Ma nema od toga nista, mozda zatvore za publiku, ali da prekunu turnir ne verujem. Pa nema medju igracima i osobljem zarazenih, pricali bi o tome, udaljili bi ih sa turnira.

Kad udje voda u usi, nema nista od igre, kakve neiznudjene Simona samo pravi, ouc.

Svaka cast devojko!






Link to comment

Swiontek nema još ni jednu titulu?!? Halepova gadno zaribala a kvalifikantka Trevizan još trči brže od umora. Ajde još malo pa nek ide Bertens da zasluženo odmara. WTA u punom svetlu.

Nadam se da će tako da odigra i Sinner danas


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ko je ovaj Oldtajmer sto igra protiv Karenja Agusta Buste? 
Oldtajmer biggrin.png
Nemac, bogami opasan udarac, celendzer igrac, prvi put sam ga sada gledala. Vavrinkin neki pulen, sticenik, sta li je, zato i stavio prst juce a la Sten.


Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Šta ćeš, odlučuje vlada ili Pariški zdravstveni aparat... ne znam. RG može samo da klimne glavom i povinuje se odluci. Tako sam bar pročitao u nekim novinama, žabarskim, tako da uzmite sa dozom rezerve...

Inače, ako je tako RG bi morao bar da insistira da se odigra i sutrašnji dan pa da se od 1/8f nastavi u neko drugo vreme...


 

Nisam ovo do sada pročitao u fr novinama.

Ono što je tačno, sportske šale su već zatvorene (prosle sedmice) ali to se nije odrazilo na RG. Od sutra najvjerovatnije zatvaraju i restorane. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, banecare1 said:

lepo igra korda jr

Dobar je mali, iako je rezultat u prva dva seta ubedljiv. Malo nestrpljivosti, malo vetar i naravno Nadalina (opozit od buzdovanka) sa druge strane.

Jr je već prevazišao tatina (i trenerova?) očekivanja i ako sam dobro negde pročitao postojala je opklada vezana za treće kolo, pa tati (i treneru?) sledi neko kupanje na Terazijskoj česmi i uzvikivanje Mrzim narodnjake!

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Nisam ovo do sada pročitao u fr novinama.

Ono što je tačno, sportske šale su već zatvorene (prosle sedmice) ali to se nije odrazilo na RG. Od sutra najvjerovatnije zatvaraju i restorane. 

 

Znaci Pariz masters u oktobru nema sanse da se odrzi? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...