Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

Zezam se, opušteno.

 

35 minutes ago, Jumanji said:
...
A sto je buzdovanka tacno? I sta to znaci uopste?
...
 

 

Ono, mnogo ozbiljno si doživela komentar za "buzdovanka"... smile.png
Ovo ovde mu dođe ko ekipa u kafani, ljudi se opuste međ' svojima i tako to, krene ogovaranje, etc...

Sent from my SM-N950F using controlled substances

Edited by Max Morlock
Link to comment

Ja Sabalenku nisam nazvao buzdovankom. Neko je vec to uradio pre mene. :D

I neka je izgubila. Nikad ona nece uzeti GS nikad. Jel tako @dùda :cool:

A jumanji polako postaje teniski Milan Zivadinovic sa tim ponavljanjem kako je tenis mentalna igra. Jumanji je bard tenisa :D

Link to comment

Danas odlučuju dal će se nastaviti RG zbog porasta zaraženih u Parizu, možda će i London prebaciti u Kazakstan.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
59 minutes ago, Cash said:

Ja Sabalenku nisam nazvao buzdovankom. Neko je vec to uradio pre mene. :D

I neka je izgubila. Nikad ona nece uzeti GS nikad. Jel tako @dùda :cool:

A jumanji polako postaje teniski Milan Zivadinovic sa tim ponavljanjem kako je tenis mentalna igra. Jumanji je bard tenisa :D

apsolutno :D

 

mentalan igra jeste, al' ne vidim šta je loše u tome što upotrebljavamo to buzdovanka :D

 

forum klizi u nepodnošljivu rigidnost btw

meni je forum mesto za opuštanje i ta rigidnost (svuda i na svim topicima) me uopšte ne veseli

 

buzdovanke su teniserke koje loptu udaraju što jače, u maltene svakoj prilici, bez neke primisli o taktici

i bez  pojma o tome da se primeni neki plan b kada plan a ne ide, a to je valjda zato što takve i imaju samo plan a :D

 

nisam nigde rekla da garbinje spada u takve, ali da je sinoć doživela fijasko, vala jeste, pa kakva god da je kolins

imala je meč u svojim rukama, još bivša šampionka, iskusna, ma 'ajde bre

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, mlatko said:

Danas odlučuju dal će se nastaviti RG zbog porasta zaraženih u Parizu, možda će i London prebaciti u Kazakstan.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Kako će to da bude? Žao nam je što smo vas cimali, što ste igrali po kiši i blatu, što smo skupljače loptica obukli kao da je sredina jula u Nici, što smo doveli linijske sudije neznalice, ali ,eto, korona je jača od svih naših napora da organizujemo najgori GS ikada.

  • +1 1
Link to comment
Zezam se, opušteno.

 
 
Ono, mnogo ozbiljno si doživela komentar za "buzdovanka"... smile.png
Ovo ovde mu dođe ko ekipa u kafani, ljudi se opuste međ' svojima i tako to, krene ogovaranje, etc...

Sent from my SM-N950F using controlled substances
Ma nee, nista ozbiljno, prosto me to uvek nerviralo, ali pusti to ovi kladionicari... ne znam sta su oni kad ponove nesto sto puta :dry:
Eto opet epitet... cuj bard... Isusee
Link to comment

Kladioničar, Bard, Vojvodo-Serdare...

-----
"Uđu u bar Vojvoda, serdar, kladioničar, bard i buzdovanka... Kad će Tunižanka..."

Sent from my SM-N950F using controlled substances

Link to comment

25:5 u vinerima za sada (3:1 u drugom)
Nije prvi put da Rumunka ne zna sta ce sa agresivnom i napadackom igrom protivnice.

A valjda ce Iga da ostane konstantna i nakon RG.

Link to comment
Kako će to da bude? Žao nam je što smo vas cimali, što ste igrali po kiši i blatu, što smo skupljače loptica obukli kao da je sredina jula u Nici, što smo doveli linijske sudije neznalice, ali ,eto, korona je jača od svih naših napora da organizujemo najgori GS ikada.
Šta ćeš, odlučuje vlada ili Pariški zdravstveni aparat... ne znam. RG može samo da klimne glavom i povinuje se odluci. Tako sam bar pročitao u nekim novinama, žabarskim, tako da uzmite sa dozom rezerve...

Inače, ako je tako RG bi morao bar da insistira da se odigra i sutrašnji dan pa da se od 1/8f nastavi u neko drugo vreme...



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...