Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

trebali su da ga diskvalifikuju, nije nosio masku

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ajde bezi opet zamalo u linijskog sudiju ohm
Srecom bilo iz igre, ali... [emoji849]
Link to comment
Ajde bezi opet zamalo u linijskog sudiju ohm
Srecom bilo iz igre, ali... [emoji849]
[emoji38] to ne videh ali kad je posle jednog servis auta vratio lopticu udarivši je u zemlju a loptica prošla na pola metra od glavnog sudije koji se izmakao unazad? Mislim da će raditi VAR

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Hacanov pa Spanac skoro sigurno. Sad da smanji nervozu i podize igru lagano. 

Rubljev-Cicipas bi moglo da bude najzanimljivije cetvrtfinale. Rus ima umor od Hamburga i solidno tezak  zreb ali je u naletu. 

Dole deluje da su Nadal i Tim ubedljivi. 

Link to comment
[emoji38] to ne videh ali kad je posle jednog servis auta vratio lopticu udarivši je u zemlju a loptica prošla na pola metra od glavnog sudije koji se izmakao unazad? Mislim da će raditi VAR

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk





Videla sam da je udario, ne i da se sudija izmakao..o boze!

A ovo Galan poslao jak udarac u aut, Novak se pruzio, reketom gurnuo vise lopticu i bam u bocnu ogradu pored sudije pfff

Nervira me ova Kolins, vamos Garbinje!

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Muguruza da odustane od tenisa.

Nemam šta drugo da kažem nakon ovog fijaska :isuse:

Nakon Sabalenke ispala jos 1 buzdovanka. Lepo sam to naplatijo na kladionici :thumbup:

  • +1 1
Link to comment

Nikad mi nece biti jasni ti epiteti koje delimo drugima, sportistima, pa jos zenama, jos ovako javno.
A sto je buzdovanka tacno? I sta to znaci uopste?
Vi kladionicaro ste najgori kada "padnete" na nekom, ne oprastate mu ceo zivot, verovatno.

Tenis je vrlo komplelsan i jedna teska mentalna igra, treba se boriti i sa sobom i sa protivnikom, nekad ide, nekad ne ide, a Garbinje je mnogo bolja teniserka od Kolins, naravno slaba je to uteha, treba pokazati i na terenu. Ima ona odavno problema sa tom mentalnom stabilnoscu kada se mec lomi, nije joj prvi put da ovako izgubi.
U svakim slucaju Kolins ne vazi za neku ferplej igracicu, prilicno je bezobrazna prema protivnicama na terenu i to njeno ponasanje prevazilazi sportsku drskost u zaru borbe, nije ni cudno sto mnoge izbegavaju da se pozdrave na kraju sa njom. Meni je totalno antipaticna oduvek. Naravno svako se bori na svoj nacin, ali imas te neke ljude koji vole i na kvarno, cilj im bas ne bira sredstvo.

Imala je jedan prilcno glupav gaf letos. Nasla se nesto prozvanom da opljune Novaka i fijasko Adrija Tura, da bi vrlo brzo posle toga bila na nekom turniru u Americi i mrtva ladna otisla iz hotela, a da pri tom nije smela. Pravdala se kako nije znala, a mislim i da je i diksvalifikovana tada.

Nadam se samo da ce Tunizanka da joj objasni neke stvari sutra.





  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...