Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, copkillah said:

 

Zovem faulom jer je takav kriterijum, nigde nisam rekao da bih ja to svirao kao faul da se ja pitam.

 

Stvarno ne pišem toliko komplikovano, ali mogu opet da pojasnim, nije frka: kažem da igrači nemaju izbora nego da padaju na kontakt, bio on za pad ili ne, jer im se neće svirati faul ako ostanu na nogama, što smo mogli da vidimo u Salahovoj prvoj sezoni u Liverpulu. Dakle, igrači samo prate kriterijume koje su sudije odredile. Da li mi se to dopada? Naravno da ne. Mogu li nešto da uradim po tom pitanju? Naravno da ne.  

 

 

Odgovoriću ovde, da ne trolujem tamo jednu solidnu temu. Živ nisam da vidim te faulove nad Salahom u prvoj sezoni, ta kopanja očiju, to čupanje kovrdžavih vlati iz temena, a faraon ostaje ponosit i dostojanstven na nogama, dok inbred pokazuje na gol aut. Više se ne kaže prošao Golgotu, nego prošao prvu Salahovu sezonu.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Odgovoriću ovde, da ne trolujem tamo jednu solidnu temu. Živ nisam da vidim te faulove nad Salahom u prvoj sezoni, ta kopanja očiju, to čupanje kovrdžavih vlati iz temena, a faraon ostaje ponosit i dostojanstven na nogama, dok inbred pokazuje na gol aut. Više se ne kaže prošao Golgotu, nego prošao prvu Salahovu sezonu.

 

Uf Dražo, ti li si? :D

 

Link to comment

ako je faul takvog intenziteta da se mora teatralno pasti da bi se naglasio, a može se bez problema ostati na nogama, onda možda i nije baš faul za penal...just sayin :dry:

 

ali nije ni copi skroz u krivu, dok čekamo te silne primere salahovog poštenja evo da izvadim ja jedan ovogodišnji iz glave - https://streamable.com/syql2y

samo što je u ovom slučaju rešenje kazniti sudiju koji je propustio ovakav penal. a u salahovom slučaju je rešenje žuta karta dok se ne prevaspita

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ako je faul takvog intenziteta da se mora teatralno pasti da bi se naglasio, a može se bez problema ostati na nogama, onda možda i nije baš faul za penal...just sayin :dry:

 

Dobro je što igrači odlučuju o tome za šta se svira penal pa ovo što si napisao skroz ima smisla :thumbsup:

Link to comment

sasvim je prirodno da su neki ljudi rodili manje, a neki više pošteni. ja nikad ovo nisam svaljivao na igrače.

 

pitanje je oduvek bilo - da li i dalje postoji žuta karta za simulaciju, i zašto ne? 

  • +1 2
Link to comment

Pa ja sam još davno rekao da treba uvesti i naknadne suspenzije za simuliranje, tako da se svakom iskrenom ljubitelju fudbala isplati da me podrži po pitanju ulaska u bord PL :fantom:

  • Wub 1
Link to comment

Koje bre pre neki dan, meni ovaj Super Liga rolerkoster izbrisao svu memoriju. :D

 

Pa nije pipnuo loptu, što opet ne znači po defaultu crveni karton. Svakako nije krvnički start a la Jozo Šimunić, nego tipični engleski reducer. Sad da li je ovo start previsoko u cevanicu jbm li ga, nisu bile nikakve stajne noge, sve je bilo u vazduhu, moglo se tu i žuti dat.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...