Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Vratiti jedno minut pre ovog gola i videti kako najglavatiji™ čuva Ihenacha...

 

Znači, beži od lopte, umesto da pokuša da je seče, i ovaj dobija pas od 20-ak metara, bez problema, na ivici od 16...

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ovako ti nazivaš full lunging klizeći start, pri kojem apsolutno moraš da dođeš do lopte da bi se spasio faula i penala. I naravno ne dolazi do lopte, nego kosi igrača. Iz mog ugla čist penal, mada su mnogi navijači Arsenala rekli da nije penal jer eto "Lakazet je promašio loptu, ko ga jebe".

 

Koliko ja znam klizeći start nije zabranjen ukoliko njime ne skršiš protivnika koji ima loptu u posedu. Lakazet niti je imao loptu u posedu, plus je šutnuo igrača koji nije radio ništa što je protiv pravila.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Opet fred


Problem je što ni Matić ne briljira. Ako ne požurinsa MekT umesto Freda i Bruno umesto DVBek možemo da se okrenemo obavezama u domaćem prvenstvu.

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

 

Koliko ja znam klizeći start nije zabranjen ukoliko njime ne skršiš protivnika koji ima loptu u posedu. Lakazet niti je imao loptu u posedu, plus je šutnuo igrača koji nije radio ništa što je protiv pravila.

 

Ne. To je ona Pickford-Van Dijk logika zbog koje je engleska sirovina ostala u igri, a Van Dijk završio sezonu. Sanchezov start je bio opasan/neoprezan i napravljen je u 16-ercu.

 

Da ne zaboravimo i da je na toj istoj utakmici Kane ostao na terenu iako je uvalio lakat u glavu Gabrielu.

Link to comment

Daj Arle ne zajebavaj... Sanchez je digao nogu da izblokiira šut isto onoliko koliko je digao nogu Lakazet da bi je šutnuo. Lakazete zamanuo kao sivonja, promašio loptu i šutnuo Sancčeza. Čak je Lakazet đonom udario Sančeza u koleno.

Pogledaj opet:

http://www.soccer-blogger.com/2021/03/14/davinson-sanchez-foul-on-lacazette-laca-penalty-vs-spurs-for-arsenal/

 

Samo da još jednom ponovim... Ne osporavam pobedu Arsenala protiv Totenhema. Zasluženo potpuno. A što je Mojes dopustio da izgubi 3:0 je veća njegova greška nego sudijska. Sad sudije malo guraju Arsenal, videćemo koliko će to da potraje. Nemojte samo da zaboravite šta vam je suđeno sve kada se sledeći put obrušite na sudije.

Link to comment

Pa hajde da prihvatimo da je penal kad se igrač skrlja u kazanu regardless of gde je lopta. Faul je jednostavno faul.

  • +1 1
Link to comment

Prihvatićemo, pa će opet posle gomile penala posle najmanjeg kontakta i mali milion penala u polusezoni početi da se kuka kako sudije nagrađuju padanje.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...