Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Jesi li gledao utakmicu protiv Barnlija pre dve nedelje?

 

Arsenal je tada pred kraj oštećen za čist penal koji nije sviran i najverovatnije zbog toga za pobedu.

 

Možda i jesam... Ne sećam se ali verovaću ti. Uostalom, dobili su nepostojeći penal protiv Totenhema odmah u sledećoj pa onda i gol u ovoj. Koliko kola treba da sudije sude Arsenalu da bi ispravili tu neviđenu nepravdu protiv Brnlija?

Slažemo se da su sudije katastrofa, ali evo već dva kola zaredom očigledne sudijske greške u korist Arsenala. Samo sam to rekao pošto su me na ovom forumu naučili da na sudijske nepravde ne treba ćutati bez obzira za koga su. Pa pošto niko da se oglasi eto mene.

 

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ma gdi faul, Bowen se zateturao i zalegao, Tirni ga nije ni pogledao. Bilo je par sitnih greškica, ali sudija ovde ič nije uticao na rezultat, ili jako mininalno.

 

Neka bude 50/50 koje ide u korist veće ekipe. Šta ćemo sa izvođenjem prekida? Sve ovo nije ni gledao VAR

 

Link to comment
5 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Neka bude 50/50 koje ide u korist veće ekipe. Šta ćemo sa izvođenjem prekida? Sve ovo nije ni gledao VAR

 

Neće biti 50/50, nego faula nije ni bilo. Lopta se kod izvođenja pomerala taman koliko i kod drugog gola WH, sve čisto. Penal protiv Totenhema čist. I to ti kažem ja kao najveći protivnik žalopojka mode-a  Arsenalovih navijača. Naravno da se sudi često nešto u korist Arsenala, ali si baš izabrao dve tekme gde je sve čisto.

Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

Kratkotrajno povlacenje na gol liniji dok je gol prazan bi po mom shvatanju trebalo da bude penal.  I ne moze da se potre slicnom situacijom kasnije, jer 4:2 u onom momentu zatvara utakmicu.

 

Pa to je ona večita borba, postoji "nečije shvatanje", a postoji i trend suđenja u određenim situacijama, na koji bi se možda ipak više trebalo fokusirati i osloniti. Fudbal je (u Engleskoj više nego igde) kontakt sport, i ako se počnu duvati ovi košarkaški faulovi kao penal, ode sve u kurac.

Link to comment
29 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Neće biti 50/50, nego faula nije ni bilo. Lopta se kod izvođenja pomerala taman koliko i kod drugog gola WH, sve čisto. Penal protiv Totenhema čist. I to ti kažem ja kao najveći protivnik žalopojka mode-a  Arsenalovih navijača. Naravno da se sudi često nešto u korist Arsenala, ali si baš izabrao dve tekme gde je sve čisto.

 

Sad sam ponovo pogledao i faul je definitivno. Igrač Arsenala gurnuo na zemlju igrača West Hama koji ima loptu pod kontrolom... vidi se pokret ruke. Mnogo penala je svirano ove godine i za manje.

A ako stvarno misliš da je to što je Lakazet šutnuo Sančeza u nogu penal za Arsenal onda stvarno... Sančez digao nogu da blokira šut, Lakazet promaši loptu i šutne Sančeza i to je penal. Ne zajebavaj.

Link to comment

Na 3-0 moraš dobiti utakmicu. Nema šta tu sudija da navuče za protivnika, pa taman da je Arteta uzeo pištaljku i krenuo da sudi. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Na 3-0 moraš dobiti utakmicu. Nema šta tu sudija da navuče za protivnika, pa taman da je Arteta uzeo pištaljku i krenuo da sudi. 

 

I to je tačno... Kao što sam rekao i da je Mourinho trebalo 3:0 da dobije Arsenal posle onog Lamelinog slučajnog gola samo da je bio malo manje tvrdoglav tako je i ovde Mojes pokazao da ne ume da se prilagodi situaciji.

West Ham je iz nekog razloga upao u panic mode posle 3:1 i Moyes je samo još dodao ulje na vatru posle onog svađanja sa Mossom kada im je prekinuo izgledni napad. Odjednom imaš za protivnika tim koji je počeo da igra a trener ti još nabija da je i sudija protiv tebe. Svo samopouzdanje su izgubili.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Mercuzzio said:

Sančez digao nogu da blokira šut

 

Ovako ti nazivaš full lunging klizeći start, pri kojem apsolutno moraš da dođeš do lopte da bi se spasio faula i penala. I naravno ne dolazi do lopte, nego kosi igrača. Iz mog ugla čist penal, mada su mnogi navijači Arsenala rekli da nije penal jer eto "Lakazet je promašio loptu, ko ga jebe".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...