Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, 189- said:

sta se desava sa bellerinom topnici?

 

Rotiranje, loša forma, nikakva saradnja sa Pepeom...

 

Arsenal ima toliko ofanzivaca na terenu da ne znam kako možemo da ne primimo gol do kraja.

Link to comment
9 minutes ago, 189- said:

sta se desava sa bellerinom topnici?

 

Primerenije je postaviti ovo pitanje kad se Belerin zatekne u prvoj postavi.

 

3-0 najopasniji rez :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Mercuzzio said:

Samo da pomenem, "opet sudija za Arsenal", kada se već niko ne obazire na suđenje odjednom

 

:huh: What?

Link to comment

Cudna sezona Vest Hema. Protiv 'ostalih' su osvojili maksimalan broj mogucih bodova u ondosu na prikazanu igru, protiv 6 najvecih minimalan. 

 

1 minute ago, Mercuzzio said:

Samo da pomenem, "opet sudija za Arsenal", kada se već niko ne obazire na suđenje odjednom

 

Jel bio penal na Mikiju?

Link to comment
6 minutes ago, Mercuzzio said:

Samo da pomenem, "opet sudija za Arsenal", kada se već niko ne obazire na suđenje odjednom

Jesi li gledao utakmicu protiv Barnlija pre dve nedelje?

 

Arsenal je tada pred kraj oštećen za čist penal koji nije sviran i najverovatnije zbog toga za pobedu.

Edited by Milošica
Link to comment

Faul pre drugog gola koji Moss nije svirao za West Ham već za Arsenal a onda Lakazete koji izvodi prekid a lopta je u pokretu...

Da je Liverpool ili ManU verovatno bi sada silne dijagrame izvlačili ali nema veze...

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Ma gdi faul, Bowen se zateturao i zalegao, Tirni ga nije ni pogledao. Bilo je par sitnih greškica, ali sudija ovde ič nije uticao na rezultat, ili jako mininalno.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Jel bio penal na Mikiju?

 

Šta  znam. Jest ga povlačio, Chambers čini mi se, ali bio bih opasno iznerviran da je ono svirano protiv moje ekipe, pa onda kontam da nemam nešto pravo da se ljutim ako nije svirano za moju ekipu. 

  • +1 1
Link to comment

Ako je ono penal nad Antoniom, onda je i penal Coufala na Pepeu. Ta kratkotrajna povlačenja se tolerišu u PL odvajkada.

Link to comment

Kratkotrajno povlacenje na gol liniji dok je gol prazan bi po mom shvatanju trebalo da bude penal.  I ne moze da se potre slicnom situacijom kasnije, jer 4:2 u onom momentu zatvara utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...