Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Nevezano za gol užasno prvo poluvreme. Imaju veći posed, to se retko viđa. Alkantara će dobiti crveni ako ostane u igri.

 

@arkonada

ja sam se iznenadio, ne viđa se svako kolo gol Liverpula.

Edited by čekmeže
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, arkonada said:

Čini mi se da su se  i igrači Liverpula iznenadili kada je lopta ušla u gol:huh:

 

Meni se čini da njih uglavnom boli dupe da li će šta da uđe u gol ili neće. Otaljavaju sezonu besramno, kao da se klub zatvara na leto i svi dobijaju ispisnice.

Link to comment

I Fabinho danas baš loš, a on i Thiago su bili odlični protiv Lajpciga. Mogao bi tu Flop više da rotira, sad kad ima zdravih igrača. Keita i Ox mu redovno ulaze sa klupe, a malog Džonsa naprasno nema nigde (donedavno je počinjao svaku utakmicu).

 

Sa druge strane, Kabak i Trent iznenađujuće pristojni u odbrani. Da ih ne ureknem, ima još par minuta.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

I Fabinho danas baš loš, a on i Thiago su bili odlični protiv Lajpciga. Mogao bi tu Flop više da rotira, sad kad ima zdravih igrača. Keita i Ox mu redovno ulaze sa klupe, a malog Džonsa naprasno nema nigde (donedavno je počinjao svaku utakmicu).

 

Sa druge strane, Kabak i Trent iznenađujuće pristojni u odbrani. Da ih ne ureknem, ima još par minuta.

 

EwjQyjEXMAYM2NK?format=jpg&name=900x900

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Što se igra 120 minuta?

 

Coady povredio svog golmana negde oko 86., čekalo se do 100. da ga imobilišu i iznesu sa terena, a onda produžilo još sedam minuta.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

 

Nije se proslavio večeras, kao i midweek. Užasan sa loptom i još gori osećaj za prostor, džabe mu što glavom skida sve.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nije se proslavio večeras, kao i midweek. Užasan sa loptom i još gori osećaj za prostor, džabe mu što glavom skida sve.

 

lopta nije prošla :fantom:

Link to comment

inače utakmica u stilu prošle sezone, taman koliko je dovoljno za pobedu, uz malo i sreće doduše

 

edit: warra win dat was den

Edited by copkillah
Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:

Nisam očekivao ovakvu glupost od tebe, majke mi. Nešto u rangu "ceo meč je padala kiša" ili "u drugom poluvremenu je duvao jak vetar"...

 

Izvini jbg.

 

Ni nalik. Timovi koji se furaju na adrenalin su sakati bez publike dočim Peparini tehničari ubivaju. Oštrice™ su bile nadomak Evrope prošle sezone, a ove sezone su grohnuli za vjerovatno 30 bodova.

 

2 hours ago, copkillah said:

@ArleKino nisi mogao ni pošteno da slaviš pobedu nad Totenhemom, moralo je ovo da se desi :(

 

 

Hej, bez RL podataka!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 16.3.2021. at 0:23, ArleKino said:

 

Ni nalik. Timovi koji se furaju na adrenalin su sakati bez publike dočim Peparini tehničari ubivaju. Oštrice™ su bile nadomak Evrope prošle sezone, a ove sezone su grohnuli za vjerovatno 30 bodova.

 

Pa, argument ti je kao da su protivnici Šefilda imali podršku navijača.

Pre će biti sindrom "druge sezone" u PL, vidjali smo da su i klubovi sa kvalitetnijim igračima otpadali. Čak ni to što su ostali bez ponajboljeg igrača, Dina Hendersona, nije problem obzirom da su ga zamenili jednako perspektivnim Ramsdejlom.

Po meni je uzrok loš prelazni rok, gde su većinu para sprcali na ono dete iz Liverpula bez da je imao ozbiljnog fudbala u životu. Mislim da kroz 3 takmičenja nije dao nijedan jedini gol!!! Uz njega stiglo  je još drva iz Čempionšipa, Škotske, Norveške,...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...