Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, kipo said:

Ko mu je ovaj Bishop? Ima u23 golman, ali tek onda nista nije jasno

 

Pa guraju često po dva rezervna golmana na klupu od kako je produžena, zlu ne trebalo.

 

Nego, što se Lamele tiče:

 

Link to comment

I mi konje za trku imamo...

 

jTc1mJ40?format=jpg&name=small

 

Mada, ne sviđa mi se ovo nimalo. Ne znam zašto nema Fornalsa u protokolu. Nije povređen. 

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa guraju često po dva rezervna golmana na klupu od kako je produžena, zlu ne trebalo.

A da. Ko da sam pao s marsa

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

A da. Ko da sam pao s marsa


Bolje Bishop nego matori Grant koji je u dresu ManUTD jedino uradio ovo 

 

 

507BDF89-08CC-4077-9F63-C7C130557B4D.jpeg

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

Murinjo je trebalo ovu utakmicu da dobije 3:0 ali svojom tvrdoglavšću doveo je do toga da mu sudija odlučuje sudbinu...

 

Čestitke Arlu i Arteti... Kapiram da je ovo vrhunac sezone

 

Hvala, hvala. Nije baš vrhunac sezone, još nijedan trofej nije u vitrinama ne računamo li Community Shield, ali svaka pobjeda nad Spursima je lijepa, a još kad im je portugalski šibicar na klupi onda još i više.

 

Spiking ov, me znam samo kako je dotični mogao dobiti 3-0 danas osim da je Arteta napravio 4 izmjene.

 

Kane se opet izvukao sa pičkastim laktarenjem, ali dobro, dočekala ga je Karma na lakat sa onom stativom.

 

 

 

Arsenal bolji 11 na 11 nego 11 na 10, neviđeno loše zatvaranje utakmice. Ødegaard odličan, ali je Smith Rowe ipak srcu bliži.

Link to comment
30 minutes ago, ArleKino said:

Spiking ov, me znam samo kako je dotični mogao dobiti 3-0 danas osim da je Arteta napravio 4 izmjene.

 

Pa posle gola Lamele samo je trebalo da zatvori desnu stranu koju mrtvi Doherty nije mogao sam da drži pošto Bejlu nije padalo na pamet da igra odbranu. Dal' sa povlačenjem Hojbjerga još nazad pošto ionako ofanzivno nije imao nikakvu ulogu ili da je Lamelu ili Mouru stavio desno a Bejla levo pošto Regullon nije imao toliko problema. To je bilo očigledno u drugom poluvremenu a posebno kada je zamenio Bejla i kada je Arsenal manje više bio bezopasan

Ali kao što rekoh, tvrdoglavost je Murinju došla glave u ovoj utakmici a ako ovako nastavi koštaće ga i posla.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...