Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Nisam baš ubeđen u stoištvo i čast jednog Fil Fodena ovde, pre će biti Ovenov sindrom, gle: prazan gol, ako padnem, to je još jedan gol na kontu KDB, ali ako ostanem na nogama, učačkaću ga valjda u prazan gol, majku mu. Kad ono međutim. 

 

I naravno copi ubacuje babe i žabe, poredeći Salahova padanja nakon lakših milovanja, sa ovim startom koji je očigledan faul, ali koji igrač ne želi da prihvati jer vidi prazan gol ispred sebe. Oduvek su sudije u Engleskoj poštovale volju igrača koji energično ustaje nakon starta u 16, jer je to uvek bio znak 'nije faul, ne želim penal'. 

 

Treća stvar je ako je ovo bila puštena prednost Mosa, i čuvena dilema da li ipak svirati taj penal, ako se prednost ne ostvari (ako ti sudija pušta prednost umesto penala, obično je to situacija 1 vs prazan gol). Znam da će svi reći, ali ne postoji prednost u kaznenom prostoru, međutim dovoljno sam puta video da se to dešava da bih zaključio da većina sudija nije dosledna tom pravilu. Recimo čuveni gol Cole/Yorke u revanšu polufinala LŠ u Torinu 1999.

 

Moral priče, da li bih naknadno nagradio penalom igrača koji je svesno odbio penal jer je video prazan gol ispred sebe? Ne bih. Mada ne tvrdim decidirano da je sudija tako rezonovao u ovoj situaciji, moguće da je čisto neznanje. ;)

 

 

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

I naravno copi ubacuje babe i žabe, poredeći Salahova padanja nakon lakših milovanja, sa ovim startom koji je očigledan faul, ali koji igrač ne želi da prihvati jer vidi prazan gol ispred sebe. Oduvek su sudije u Engleskoj poštovale volju igrača koji energično ustaje nakon starta u 16, jer je to uvek bio znak 'nije faul, ne želim penal'.

 

Salaha si malo učitao, pričam o bilo kome bukvalno. I ako tvrdiš da problem o kome pričam ne postoji, onda možda ne gledamo isto takmičenje.

Link to comment

To je bas bezveze. Ako vec nisu reagovali na vrijeme, kad je postojala nada da se tako trgne ekipa i spasi ispadanja, sta sad izmisljaju kad sigurno ispadaju. Kontam da svakako nije nista do njega..

Link to comment

Sam je kriv. U poslednjih mesec-dva se konstantno zali kako nije imao podrsku uprave a u isto vreme ta uprava mu je u poslednje dve sezone dala oko 150 miliona za pojacanja.

 

Takodje se suska da im je u planu da predju na model sa Direktorom fudbala, a Wilder je menadzer starog "kova" koji zeli potpunu kontrolu.

 

Mislim da je ovo greska, jer je on veliki adut za ekspresan povratak u EPL, ko god da dodje (pominje se Neil Lennon kao rani favorit), imace veoma tezak posao.

 

Pres konferencija je zakazana za 6 po nasem vremenu, verovatno ce tad zvanicno biti razresen duznosti.

Link to comment

Ne znam da li su se pobili, ali citajuci tweet-ove nekih lokalnih novinara posmilio bi covek da je Wilder, daleko bilo, umro a ne ostao bez posla i dobio milionsku otpremninu.

 

Egomaniac definitivno uziva u farsi koja je nastala danas.

Link to comment

Uopšte mi nije jasno, šut, Godfri sa strane uleće u blok, diže ruku, pogađa ga u ruku on se hvata za glavu(!) i ništa....

U ostalim vestima karma jebe Pikforda

Link to comment

Ajd ono prvo...možeš da kažeš da je Mee napravio faul u onom skoku kad je lopta pogodila Godfrija u ruku... ali ono drugo, ajd bar da su pogledali, nego ni to. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...