Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Pa Liverpulu sad vec ocigledno fali fantazista u sredini. Osvajali trofeje na hiperaktivnost krila, obojica zestoko prdnuli u cabar, sad moraju duge lopte na njih midjete.

Ne znam da li ih je korona nesto pokosila ili im je plan kondicione pripreme zestoko fejlovao, tek energetski™ nisu ni na 50% iz sampionske istorije.

Edited by Malvo
Link to comment
15 minutes ago, Malvo said:

Pa Liverpulu sad vec ocigledno fali fantazista u sredini. Osvajali trofeje na hiperaktivnost krila, obojica zestoko prdnuli u cabar, sad moraju duge lopte na njih midjete.

Ne znam da li ih je korona nesto pokosila ili im je plan kondicione pripreme zestoko fejlovao, tek energetski™ nisu ni na 50% iz sampionske istorije.

 

Misliš neko kao Thiago? :covid19:

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Misliš neko kao Thiago? :covid19:

 

Džabe i tri Tijaga ako Klop prosto neće da se loptom ide kroz sredinu. 

 

Ne znam šta ga je dovodio koji moj, i njega i Keitu, da razigravaju vihorne krilne bekove i čuvaju im leđa?

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Džabe i tri Tijaga ako Klop prosto neće da se loptom ide kroz sredinu. 

 

Ne znam šta ga je dovodio koji moj, i njega i Keitu, da razigravaju vihorne krilne bekove i čuvaju im leđa?


Pa da dugim loptama “iz dubine” šalje dijagonale ubojitim bekovima i/ili izbacuje napadački trio.

Link to comment

Eee, to je stari model. Novi je da Trent šalje te dijagonale na Robertsona ili paralele za Salaha. Rezultati nisu baš sjajni, ali beatings shall continue until morale improves.

Link to comment

Povraća mi se od ove postave, desna strana Trent-Šaćiri, prvom je lopta konstantno na levoj nozi a drugom na desnoj, deluju potpuno zbunjeno tim razvojem događaja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...